18 yaşında bir kızın hiç sevgilisinin olmaması neyi gösterir?

18 yasına kadar bir kızın sevgilisinin olmaması kızın çirkin olduğunu mu gösterir.bu neden kaynaklanıyor olabilir kızın çok çekingen olması ve ya boyunun çok kısa olması teklif almasına engel mi

Güncellemeler:
çevremdekıler bana guzel değilsin ama şirinsin diyor

0|0
25|45

En İyi Erkek Görüşü

• 18 yaşında neden sevgilim yok diyen birisine gelen ilk erkeğin kesinlikle reddedilmeyeceği olduğunu gösterir.bu kişilik zaafiyetini anlayan ve kavrayan erkekse eğer genç kızımızın gelecekteki hayat tarzında ruhsal bedensel gelişiminde radikal değişimlere sebebiyet verir.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• Boy çok önemli değil sakın dert etme. Erkeklerle arana duvarlar örüyo olabilirsin sana yaklaşmaya çalışanları direk engelliyosundur farkında olmadan. Bakımsız olabilirsin belki de ya da ulaşılamaz görülüyosundur zor kızsındır kimse uğraşmak istemiyodur uğraşanları da sen farketmiyosundur. Ya da böyle güzelsindir hanım hanımcıksındır herkesin kardeş gözüyle baktığı tiplerdensindir. Seni tanımadan bişi demek zor tabi. Diğer yandan yaşadığın çevre gittiğin okul yetiştiğin aile de çok önemli. Boyunun kısa olması ve çekingenliği dert etme bence. 18 yaşına kadar sevgilinin olmaması bir eksiklik değil hatta bir çok erkeğe göre artı bir özellik ;)

2|0
    0|0
  • profiline baktım da eski sevgilim "facede acaba benim doğum günümü falan kutlar mı demişsin" hayırdır ne iş :) kaç kişi paylaşıyonuz bir profili(fazla sallama) :D

0|0
    0|0
  • Genelde Karsıdaki İnsana Bağlı .Tabiki Çirkin olursa Tkliflerin azalacagını dusunuyorum Ama Boyla ilgili Pek Bi skıntı olcagını sanmıyorum seven herturlu sever.

0|1
    0|0
  • yok ya çevremde bakıyorum fıstık gibi kızların hiç sevgilisi olmamış ve işin güzel tarafı ne biliyormusun? bir kızın ilkleri olmam bana gurur veriyor. bu yüzden bu senin avantajına. ve ikinci bir durumda kısa boylu kızlar daha sempatik görünürler, buda avantajına bir durum. çekingenliğide bir kıza yakıştıran çok erkek bilirim. sadece hoşlandığın bir erkeğe ben burdayım demelisin. ben bu konuda pek bilgili değilim ama kız arkadaşlar yardımcı olabilirler bir kız bir erkeğin ilgisini nasıl çeker diye. ama genelde kızlar şakayla karışık ortaya laf atma yöntemini kullanırlar diye düşünüyorum. birde hoşlandığın erkekle göz göze gelmekten korkma. gözlerinle ona ben burdayım de.

umarım dilediğin bir erkek karşına çıkar ;) bir kalasa gitmede :D

0|0
    0|0
  • öcelikle neden yaşını daha büyü gösteriyorsun bu birincisi ikinciside doğru yolda olduğunu gösteriyor.biliyorum baban gibi konuştum ama bu tip olaylara ne kadar az bulaşırsan çamurlu yollardan az geçmişsin gibi eteğin okadar az çamur olur.sen kendine bak kariyerini yap birşekilde birileri farkeder zaten seni.Eğer illa ilişkiyi ve bedenimi tanicam dersende bunu uygun kişilerle ileriye gitmeden yap.kuzenime ne tavsiyede bulunduysam sana da aynısını söyledim.

0|0
    0|0
  • "o hayırlı kişi henüz karşısınına çıkmamış"tır

3|1
    0|0
  • hmm bu önermeye göre 18 yaşında 1500 kişiyle çıkan scarlet johansson (yazar burada güzeli tanımladı) mu oluyor? Yok öyle birşey inanma ne alakası var sevgilinin olmaması çirkin olduğun anlamına gelmez. Hatta tam tersi de olabilir güzel olduğun için yanına yaklaşamıyor da olabilirler (hani ters yapar bu bana diye). Ayrıca kısa boya takma. Ben birçok arkadaş tanıyorum kısa boylu kız seven.

0|0
    0|0
  • kendini beenmiş veya odundur..

0|0
    0|0
  • yapma Allah aşkına ya... Tam bi çocuk gibi düşünüyorsun... Ben de24 yaşımdayım ama hiç sevgilim olmadı. Boyum 1.75 kilom 71 vs. Eeee bu neyi, halleder. Ben çok utangaç olduğumdan hep kaybediyorum. Bari sen utangaç olma ve taliplerini de kaçırma :))

1|0
    0|0
  • Asık suratlıda olabilirsin.

0|0
    0|0
  • güzellik varsa hertürlü olur .. kızların değil çevrendeki erkek arkadaşların seni güzel buluyorsa(bu erkek dostun bile olsun) hertürlü biriyle birlikte olursun.. güzel değilsen.açıkcası erkekler bakmıyorlar :) uzaktan bakınca içini göremiyosun insanın dış görünüş de önemli

0|0
    0|0
  • gayet normal cirkinlikle alakası yok bende 26 yasındayım yakısıklıyım, herkes cok yakısıklı oldugumu soyler ama gel gor ki kız simdiye kadar elini tuttugum bir kız arkdasım bile olmadı :D

1|0
    0|0
  • temiz bir insan olduğunu

2|1
    0|0
  • kimse birbirini kandırmasın burada.tamam teklif almasına engel değil ama az teklif almasına sebeptir diyorum ben

1|0
    0|0
  • Arkadaşlar kandırıyor dostum, küçücük kızları çok kişi sevmez ben dahil ama tanıdığım kızlar var 1,45-1,50 boy ama sevgili koleksiyonları var

1|0
    0|0
  • asosyaldir

0|0
    0|0
  • İlkler unutulamaz ilkini iyi seçmelisin bence

0|0
    0|0
  • ilkaşkım bacı: illa sevgilisi olacak diye bi kural yok.

1|1
    0|0
  • mutlu olacaksan benımde şu ana kadar olmadı

1|0
    0|0
  • Erkekler kızlardan temiz bir geçmiş

Kızlarda erkeklerden temiz bir gelecek ister!

0|0
    0|0
  • Daha hala ergen olduğunu gösterir unutma çirkin insan yoktur her tencereye göre bir kapak vardır daha erken bence yalnızlığının tadını çıkar

0|0
    0|0
  • 18 yaşına kadar bi dolu sevgilisi olanlar ne kazanmış sonuçta hayat sadece böyle şeylerden ibaret değil herkesin kafasına göre biri mutlaka vardır dünyada

0|0
    0|0
  • 18 yaşında bir kızın hiç sevgilisinin olmaması, 18 yaşındaki bir kızın hiç sevgilisinin olmamasını gösterir bence :P

0|0
    0|0
  • Bende 19 yaşındayım ve sevgilim olmadı henüz... Benim çevremdeki arkadaşlarımda benim dururmumda yani bu şekilde çok insan var toplumumuzda... Hem insanların mutlu olması için illa ki sevgilisi mi olması gerekir. Bu şu an ki halimle çok mutluyum :)

0|0
    0|0
    • Edit: Ağrı'da yaşanmış bir olay , 16 yaşında evlendirilen ve bebeği ölü doğduğu için yıllarca şiddet gören Melek Karaaslan aklını yitirmiş halde 24 yaşında öldü... Siz sevgili bulma derdiyle uğraşırken insanlar nelerle uğraşıyor görüyor musun ? Sevgilinin olmadığına üzüleceğine, bu haberdeki gibi olmadığına şükret bence... O insanların kaderimi bu ? Orada doğmayı kendisi mi seçti ? Tabiki hayır... Hayat işte :(

• birt erkeğin 2 senedir bir kızla çıkmaması neyi gösteriyorsa onu gösterir

0|0
    1|0
  • BENİMDE BU YAŞIMA KADAR SEVGİLİM OLMADI AMA SEVGLİDE BEN BOY VE GÜZELLİK ARAMAM ANLAŞTIKTA SONRA GERİSİ TEFERRUATTIR BENİM İÇİN YOKSA BUNU İÇİN BAZI SORUNLARINMI VAR

0|0
    0|0
  • güzel yada çirkin farketmez hatta çirkin şansı diye bir şey vardır çirkin olsaydın kesin teklifler yağardı diye düşünüyorum. eğer güzelsen bence çirkinleşmek için elinden geleni yap işe yarayacağını göreceksin ;))))

0|0
    0|0
  • Kısa boy konusunda kim bu kızlara kötü şeyler anlatıyor biz minicik küçücük minyon tiplerden hoşlanıyoruz tabi herkes değil ama çoğunluğun hoşuna gider. Çekingen olman birşey değiştirmiyor teklifi karşı taraf yapar genel de demek ki onlar çekinmiş :)

0|0
    0|0
  • Zorlamayı kendinizi bu kadar. Sonra yanlış kararlar verip üzülüyorsunuz.

Böyle bir kaide yok.

1|0
    0|0
  • Eksiklik değilki. Bide boy meselesine takma erkek olsan okeyde sorun olmaz kızda kısa boy

1|0
    0|0
    • çok kısa boyluyum ben bnun bır engel oldugunu dusunuyorm

• Kısa boylu kızlar tatı ve sempatikde olabilir bu senin elinde bide bu zamna kadar erk arkadaşının olmaması çok güzl bişy 50 tane erkek arkadaş değiştirmiş kaşarlardan iidir ..

• dogrudur sağolun

• Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 25

• herseyin tamdi okul is hayatinda yapman gerekenleri yapmissin bir sevgilin eksikti. ben 24 yasinda ilk sevgilimle cikmaya basladim ve herseyi tamamladiktan sonra hayatimda, hayatima birini soktum. o yasa kadar hayatimda kimse olmadi ve hicde eksikligini hissetmedim.

1|2
    1|0
    • not: cirkin de degilim gayet normal ustuyum kisiligimdede burnum havada degil gayet alcak gonullu ve merhametliyimdir kimseyide hor gormem. kendimi ilk defa boyle ovdum ama gercekten buyuk eksiklik degil sevgilinin olmamasi ayrica ilerde hanimligin yuzunden, azgin olmayisin yuzunden takdir toplarsin benim gibi seviyeli insanlarla seviyeli iliski yasarsin buda bir tane daha arti olur o yuzden takma kafana seker

• Soran kardeşim, bak bu ablanı takdir ediyorum yaşam tarzını felsefe edinmen lazım. Çok erkekle çıkmak belki kızlar arasında marifet ama! erkekler nezlinde olayın boyutu farklı bunu unutma.

Şimdi klişe bir söz söyleyeceğim, ' Kız dediğin İstanbul gibi olmalı, Fethi zor Fatih' i tek. "

hadi eyvallah

• Yakısıklı erkekler sirin kızları sevioo yahu dertt etmee daha cok cıkar karsınaa hayata atılman kafi.

1|1
    0|0
  • yaş 18 diyorsun hayata daha yeni başlıyorsun.

2|1
    0|0
  • yöö olur sıkma canını sen

0|0
    0|0
  • Çirkinlikle alakası yok ki bu durumun boyla da alakası olmaz. Bekle illa ki birileri karşına çıkacaktır önemli olan saçma sapan insanlarla zamanını heba etmemen. 1 tane olsun adam gibi biri olsun

0|0
    0|0
  • Bence uğraşmıyor yada doğru kişiyi bekliyorsun benimde bir arkadaşım var ama bu kişi erkek oda 19 yaşında ve bekliyor çocuk yakışıklı ama bekliyor benim yanımda kaç tane kız geldi sevgilin var mı diye sordu beni bahane etti hep bak karşımda oturuyor dedi halbuki o hala doğru kişiyi bekliyor ve kalbi gerçeten çok temiz birisi eminim layıkını bulacaktır :) sende bulacaksın :)

0|0
    0|0
  • Çok normal canım takma kafana.

0|0
    0|0
  • canım daha küçüksün cıkıp ne yapcaksın su an birisiyle zaten ayrılık olacak sonunda bence sen böyle devam et hayatına girecek insan ilk ve son olsun :) emin ol en güzeli bu :)

0|2
    0|1
  • ya güzellik çekicilik bi yaştan sonra bunların bi önemi kalmıyo ben ne çiftler gördüm biri güzel diğeri çirkin... benimde yok napak şimdi ölek mi:D herkesle çıkmaktansa hiç kimseyle çıkmamak daha iyi:) güzel değilsin şirinsin muhabbetlerini çok duyduk ya güzellik de başa bela;)

0|0
    0|0
  • ne güzel duzgun ve temız bır kız oldugunu gosterır herkesle cıkınca adın bıseylere cıkar sevıyorsa pesını bırakmaz ne yapar eder sevdıgını soler herkesın bır kısmetı vardır bence bole devam etmelısın demekkı daha zaman var hayırlısını ıste hayırlıysa olur zaten

0|0
    0|0
  • çirkinlik,boy falan hep boş laflar.bana çirkin gelen bi kız başka birine güzel gelebilir.çekingenlik bence

0|0
    0|0
  • zor bi kız olduğunu ve daha yolunun olduğunu gösterir.. olmasında acele etme

0|0
    0|0
  • denk gelmemişler , kayıp mı değil.

2|1
    0|0
  • Sevgili nedir ki ya illa olmasımı gerekiyor ne gerek var sevgili bir sorumluluktur yüktür bırak olmazsa olmasın Allah Allah lüzmu yok

0|0
    0|0
  • yüz güzelliği gelir gecer. biri güzellğine tav olucaksa hiç olmasın zaten. seni anlasın huyunu sevsin. seni anlamlandırsın içinde.. hem ask dediğin de öyle pek matah bişey değil zaten... yarısı acı yarısı avuntu.. bosveeeer

0|1
    0|0
  • ya çok çekingen ya çok dışa dönük ya çok çirkin ya çok aptal ya da çevresindekiler onu daha keşfedememiştir

0|1
    0|0
  • güzellikle çıkmanın bir anlamı yok bence namuslu demeksin :) kendine güven bu en önemli şey ve etrafındakilerin farkına var çıkmam için birileriyle çıkma sevdiğin biriyle çık :)

0|0
    0|0
  • çekingen oldugunu ürkek oldugunu saflığını temizliğin gösterir

1|0
    0|0
  • normal zaten kafana takmayınn... ;)

0|0
    0|0
  • 18 yaşta olmaması cok normal..bunu baska sebeplere bağlama üzülmene değmez...:)

0|0
    0|0
  • Zamanla geçer bu durumlar..

0|0
    0|0
  • Lezbiyen

0|0
    1|1
  • olur bir ara.

0|0
    2|2
  • 18 yaşına kadar hiç sevgilisi olmadıgını gösterir hehhehhe

0|0
    1|3
  • aynen ben de 18 yaşındayım övünmek gibi olmasın kendimle barışık biri de değilimdir ama bana bakar herkes dönüp tekrar bakar gittiğim bütün okullarda okulun en güzel kızı yarışmalarında hep 1. oldum benimde şu ana kadar bir sevgilim olmadı. bence erkekler fazla havalı kızlara yaklaşmaktan korkuyor

0|0
    1|2
Yükleniyor...