Aykut Kocaman Konyaspor'a gelince neler değişir?

Aykut kocaman konyaspora gelince neler olur fikirlerinizi lütfen?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• çok bır mesafe katedecegıne ınanalnar buyuk hayal kırıklıgı yasar.. yalnız sampıyon teknık dırektor havası mutalak bırseyler katacaktır. futbolcu saygı duymalı teknık adama ve duyacaklardırda.. marica gıbı bır futbolcu var konyada.. taslar yerıne oturursa dusmez seneye allah kerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fenerbahcede pek bir mesafe kat edemedi ama belki Konyasporda olur. Kisilik olarak nasil bilemem ama
    Alexi gondermek veyada gitmesini saglamak nedemeek yaa!!! Ayrica put gibi adamdi. Tamam anladik sogukkanli olmak cool olmak iyidir amaa Adam hicbor golde sevinmezdi ya
    Onun guldgunu goren varmiki

0|0
    0|0
    • 29 yillik kupa hasretini bitirdi bir şampiyonluk getirdi UEFA yari finali oynatti. Mesafe katetmedi mi sence

• benim icin maddiden once takim icindeki huzur gelir. Takimda benim bildiigm kadariyla hzur yoktu kimse kimseyle anlasamadi birtakim problemler oldu. Bana gore konusuorum suanda Takima ne kazandirdi onemli tabi amaa

• şampiyon olmaz heralde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Savunma ağırlıklı bir takim olur

0|0
    0|0
  • Ligde kalırlar belki. Aykut Kocaman '' gol at yat'' kafasında oynattığı için, küçük takımlarda başarılı olur. Ankaraspor'da gördük bunu.

0|0
    0|0
  • Aykut Kocaman Konyaspora gitmez.

0|0
    0|0
  • Zevksiz futbol oynarlar bu kesin

0|0
    0|0
  • Pek bisy olmaz bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...