Yeni tanıştığınız kişilerde nasıl bir izlenim bırakırsınız?

Yeni tanıştığım kısıler benım hakkımda genelde yardımsever ve insanların duygularına önem veren biri olduğumu dusunurler aslında dusunurlermiş ben sonradan öğreniyorum tabi bunları nebilim sizi de merak ettim.

0|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

• Dışardan çok soğuk duruyosun aslında ne sıcakkanlıymışsın yafuuu denir mutlaka..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• İyi günümdeysem kıpır kıpır olurum kimse yabancı hissetmez kendini yani sıcakkanlı olarak tanımlıyoruz :)

0|1
    0|0
  • Tamamen o anki davranışlarımla ilgili kimi çok sever,kimi nefret eder.Tanıyanlar iyi biri olduğumu söylerler.

1|1
    0|0
  • Hanım hanımcık ve güzel.)

0|1
    1|0
  • karsıdan bakınca sogukkanlı görünüyormuşum. ama sohbete başlayınca herkes yanıldıgını söylüyor..

0|1
    0|0
  • çok ters, soğuk, mesafeli, umursamaz diyorlar

bazıları da şımarık olduğumu düşünebiliyor

tanıdıktan sonra izlenimleriyle alakasız olduğumu söylüyorlar

0|1
    0|0
  • İlk başta soğuk ama sonradan çok samimi :)

0|1
    0|0
  • Beni de başta kendini beğenmiş,havalı bir tip sanıyorlarmış :D Tanıştıktan sonra anlattılar :) Hiç alakan yokmuş çok iyi birisin derler daha sonra da . Ön yargılar işte... Olabilir :)

0|1
    0|0
  • ilk görünce arkadaşlarım demişlerki bu kız soğuk ve havalı bizle konuşmaz demişler...sonra bunu bana söylediler..beraberce güldük..çünki ne kadar yanıldıklarını anladılar..

1|1
    0|0
  • soğuk, umursamaz derlerdi. en son tanıştığım kızda benden etkilenmiş. aynı ortamda bulunuyoruz ama hiç konuşmamıştık. bana bakıp bakıp yanıma gelmek, tanışmak istiyormuş. ben de kızdan etkilenmiştim. bu garipti benim için.

1|1
    0|0
  • Beni tanıdığı an ki ruh halime bağlı. Çok enerjik, neşeli sıcak kanlı da tanıyan oluyor, buz gibi soğuk uyuzun teki olarak da.

0|1
    0|0
  • Havama göre değişiyor. Ama genelde irtibatı koparmazlar. Demek ki iyi kızım :(

0|1
    0|0
  • neşelii ve iyi bir insan

0|1
    0|0
  • Çoğu insanda biz bununla nasıl iletişim kuracağız diye bir düşünce oluşturduğum itirafını duydum.

0|1
    0|0
  • genelde çok soğuk buluyorlar ama tanıdıkça öyle değilmişsiz derler :)

0|1
    0|0
  • sempatik, sicakkanli buluyorlar genelde.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• beni güzel giyiniyorum diye çok zengin sanıyorlar, bide çok ukala görünüyorsun ama iyi çoçukmussun diyen çok oldu :)

0|1
    0|0
  • Organ mafyası.

0|1
    0|0
  • ciddi ve soğuk

0|1
    0|0
  • ilk zamanlar pek mütevaziyimdir pampa ama alışınca tam 1 piçsin diyenler haddınden fazl a:d

0|1
    0|0
  • bulunduğum ortama ve tavırlarıma göre değişir. 3 grup var. salak olduğumu düşünürler, bunların yanında onları pek takmadan davranırım bu yüzden ama sonradan beni severler. Gıcık kapanlar olur, genelde sevmediğim tiplerdir gıcık davranırım, sonradan birbirimizi genelde severiz, bi de tanıyıp hemen güvenen her bişeyini anlatan tipler var onlarla da genelde iyi arkadaş olurum.

1|0
    0|1
  • Kendini beğenmiş zannediolar genelde ama tanıyınca bide biz seni öyle zannedioduk demeseler ii olucaktı da neyse :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...