Bir kızın fanatik olması sizce itici midir?

yani futbol erkek sporu mudur bir kız da gidip maç izleyemez mi? Düşünceleriniz neler?

Güncellemeler:
Fanatiklik veya fanatizm, Yüksek sempati ve sevginin bir marka, kurum ya da topluma mal olmuş birey üzerinde yoğunlaşmasına denir. Bu duyguyu yaşayan insanlara fanatik adlı verilmektedir.
Ancak bu saldırganlığa dönüşen ve çevresindeki değerleri görmekten yoksun olmak durumuna ise holiganizm denir. Fanatizm bir sevgi eylemi, holiganizm ise aşırı fanatizmin yarattığı saldırganlık boyutudur.

BU FARKI ANLAYIN LÜTFEN

1|0
73|155

En İyi Kız Görüşü

• Maç günü atkımla beremle çıkarım sokağa... eğer şehrimde maç varsa gideriz de arkadaşlarla... ama tabi bir irfan abi gibi küfredip holiganlık yapmam

1|0
    0|0
    • aynen bahsettiğim de bu zaten tşkler :)

Erkekler Ne Diyor 155

• çArşı cinsiyet ayrımına karşı

8|4
    1|1
  • Fanatik olması itici değildir, erkeksi olması iticidir.
    Eski bir bayan arkadaşım tam bir Beşiktaş fanatiğiyti. Birçok erkeğede taş çıkarırdı bu konuda.
    Ama her zaman hanımefendiliğini koruduğu için, ara sıra maçta sapıttığı için hiç itici değildi.
    Herşeyin bir yeri var bayan. Maçta fanatik, mutfakta aşçı, dışarıda hanımefendi olacaksın...

www.google.com.tr/imgres

0|0
    0|0
    • Aynen fanatiklikten kastim kufur bafirma falan değil takimna verdigin destek ve sevgi

• Anladm tskler :)

• tribüne giden bayan taraftar sayısı çok az gerçekten... seyircisiz oynama cezası olunca bayanlar gidebiliyorlar statlara bence bu değişmeli.. holigan olsun demiyorum ama gönülden sevdiği takımın bütün marşlarını bilsin tribünlerde haykırsın güzel olur bence :)))

0|0
    0|0
  • eğer futbolcu değilsen ya da futbolla iligli bir meslek yapmıosan. iddaa manyağı falan değilsen bence fanatizim de çok bile. çünkü sana bir getirisi yok. bende futbol oynamasını severim ama izlemem maçları takip etmem. bir faydası yok çünkü bana izlemenin takip etmenin. benim düşüncelerim böyle. bir maç için holiganlığa falan gerek yok fanatizm diyorsunuz holiganlık yaparak kavga şiddet çıkartarak hem fanatiği olduğunuz takıma hemde insanlığa zarar veriliyor. bunun yüksek sevgi ve sempatiyle alakası yok.

0|0
    0|0
  • Futbolla ilgilenen insanların tümü iticidir

3|1
    3|3
    • Türkiye futbol ülkesidir ne dediğinin tam olarak farkında mısın :/

• aziz yıldıvım olmaktansa gururla taraftar olmaya devam ederim dostum

• Katılıyorum @berkaycimen

• l*n benle Evlen :D :D dA kjdnakjdaöd
    Şaka bir yana fanatik kız iyidir (:

1|0
    0|0
  • fazla fanatiklik iyi değildir
    kız için de erkek içinde

mesela kızın tuttuğu takım gol yiyor erkek arkadaşı da başına yüzüğü yiyor
    neymiş canı sıkılmış gol yemişiz e erkeğin ne suçu var burada

bu sebepler bile ayrılmalarına yetiyor böyle şeyleri ciddiye almak çok gereksiz

yoksa normal olarak aşırışız futbol da oynayabilir maça da gidebilir

0|0
    0|0
    • holiganlık ve fanatiklik farklı aslında...

• anladm yrmlar iiçin tşkler :)

• rica ederim

• Fanatik olması iticidir. Takım tutması ve futbol dahil sporlardan anlaması ise kültürlü olduğunu gösterir çekicilik katar.

0|0
    0|0
    • fanatiklik ve holiganlık kavramlarını karıştırmıyon dimi?

• Kesinlikle katılıyorum fanatik kız iticidir. Hiç bir erkek sevgilisinin nasıl koyduk ama demesini hoş karsilamaz

• O zaman sorun yok, gayet iyi.

• Futbo erkek sporu degilki bayanlarda itici degil

1|0
    0|0
  • Duygularını özgürce ifade edebilen kızlar bence güzeldir. Fanatik futbol taraftarı bile olsalar.. Ben de eskiden oldukça fanatiktim ve asla pişman değilim.

0|0
    0|0
  • kesinlikle farklı düşünme sen doğru olanı yapıyosun hatta kızların fanatik olması eşlerininde hoşuna gider mesela iki tarafta farklı takımı tutuyosa biri yener o sevinir ya da diğeri ve yenen yenilen tarafın üzgün olmasına dayanamayığ gönlünü alır felan güzel şey fanatiklik. d

0|0
    0|0
  • Ya tabi futbolu sevsin isterim ama derbiden derbiye yani :D Ben kız arkadaşımla Beşiktaş'ın kronik sakatlarını, Ertğrul Karanlık'I falan konuşmak istemem yani.

0|0
    0|0
  • Bence değil hatta eğlenceli bile oluyor.

1|0
    0|0
  • Fazlasıyla itici. Ne o öyle 11 kişi bir topun peşinde koşuyor falan...

0|0
    0|0
  • izlerde o kadar erkeğin içinde küfürler sıkışıklık falan pek hoş olmaz ama

1|0
    0|0
  • Tam tersi tatli oluyorlar bagirmalari kizmalari falan
    Hele bide FenerBahçeliyse ayri bir guzel oluyo :)

0|0
    1|0
  • :) maç izleyelim fifa15 te oynayalım.

0|0
    0|0
    • tribün ya da lig tv den canlı :DD

• tşkler yorumlar için :))

• rica ederiz : ) her zmaan buraadayız : )

• Seyircisiz maclarda 30 bin kadin dolduruyorsa statlari bence sviyorlar:)

1|0
    0|0
  • Bana biraz fazla erkeksi ve itici geliyor açıkcası.

0|0
    0|0
    • yanlışın var :p

• takımına gönülden bağlı olmak erkeksi ve itici değil bence

• görüşüne saygım var ama bana çok fanatik erkekler de saçma ya da en basitinden cocuksu geliyor açıkcası :)

• Cimbomluysa tadından yenmez

2|0
    0|0
  • Ben gayet memnun olurum farklı takımları destekliyor bile olsak , aktif , keyifli bir kadın olur çünkü

0|0
    0|0
  • Futbol ile ilgilenen kız candır..

0|0
    0|0
  • Tabiki de izleyebilir ama fanatiklik başka bir şeydir. Fanatik kızlar kesinlikle iticidir. Zaten erkeğin çevresinde fanatik bir sürü arkadaşı var, erkek kız arkadaşının yanında o kadınsı farklılığı hissetmek ister.

0|0
    0|0
  • Hayır bence değil

2|0
    6|6
  • Erkekler tarafından kurulmuş bir sistemde yaşadığımızın farkındasın değil mi? Yani demek istediğim hemen her şey bu yönde zaten ve bence günümüz modernizminin aşması gereken bir durum.

Ben Galatasaraylıyım ancak fanatik değilim, pek de sevmem fakat bir kızın onu keyifle izlemesi, tepki vermesi hoş olurdu. :D

0|0
    0|0
  • tek takımın fanatiğiyse sıkıntı yok, her türlü başımın üzerinde yeri vardır tercihlerinin. fakat eski sevgilim gibi, fenerbahçenin o maçtaki rakibinin fanatiği olursa, evde tencereler tabaklar kuruyemiş kaseleri havada uçar. o ney la öyle, cimbomla maç yapsak cimbomlu, gençlerbirliğiyle yapsak gençlerbirliğili. bildiği tek takım fenerbahçe ve onun karşısında kim olursa olsun fark etmiyor. başlıyor tezahürata.

0|0
    0|0
  • bana fazlasıyla itici geliyor :) zira kendimde sevmediğimden olabilir. ama futbolla ilgilenen kızları seven kişiler de tanıyorum.

yani arz talep meselesi.

0|0
    0|0
  • bence fanatiklik güzel bir şey değil.

0|0
    0|0
    • senin için fanatiklik ne ki de güzel deil?

• o zaman sana göre insanların futboldan birbirlerine girmeleri, kavga etmeleri çok doğal?

• tabiki hayır.. doğru anladım demekki seni fanatiklikle holiganlığı birbirine karıştırıyosun holiganlığa kesinlikle karşıyım

• İzleyebilir ama bazıları bir b*k bilmeden sırf erkeği etkilemek ya da dikkat çekmek için boş boş konuşuyor onlar itici ama futbol bilgisi varsa direk nikahı basarım ama Fenerbahçeli olcak ^_^

0|0
    1|0
  • oldukça iticidir.
    futbol merakını öğrendiğim anda hemen ilişkilerime mesafe koyarım çünkü ortak özllikleri ağızları bozuktur ölçüsüzler saygı sınırını bilmiyorlar ve erkeksiler...
    şimdiye kadar tanıdıklarımın hepsi böyleydi, diğerlerinin de farklı olduğunu düşünmüyorum.
    bunları söylemek üzücü ama gerçek bu maalesef :)

0|0
    0|0
    • Hyr canım o kufurlu knsanlar bagiranlar holigan oluyo bence ben macima gider insan gibi izler cikarim

• gittiğin maç dene n şeyi de gördüm binlerce insanın birbirine en ağır şekilde sövüp hakaret ettiği tam bir toplumsar histerinin yaşandığı uzak durulası bir ortam.
      "sizden çok var"ın pratik örneği

• Erkekler Devam
    125

Kızlar Ne Diyor 72

• Hayır itici olsak nolur yani sevdamızdan vaz mı geçicez sanki :D hem buna maç izlemek denmez ki sevda denir aşk denir kadınlık erkeklik bir durum olduğunu sanmıyorum ama yürek gerektirir onu biliyorum (:

0|0
    0|0
  • tam bir Galatasaray fanatiğiyim futbola da ilgiliyim oynamayı da severim bunu itici bulmak saçmalık olurdu

0|0
    0|0
  • Erkeksi olduğunda evet itici ama hanımefendiliğini koruyarak gerçekten spor anlayışı ile yaklaşımı fanatikliği candır.. La lı Lu lu oğlum lu küfürlü konuşmalar argo tabirler erkeklere kendini bu sayede beğendirme gibi sapkınlıklar hiç hoş değil.

0|0
    0|0
  • herkez öyle diyo ama iş sevgilisine gelince benim sevgilim o kadar erkegin arasında maç izleyemez kıskançlık tripleri falan :D kanma canım bunlara :D futbol candır gerisi teferruat :D

0|0
    0|0
    • ayneenn :)

• tşkler yorumların için canım :)

• rica ederim canım

• ahahha ne iğrenç bir sey o ya. forma giyen kızları görünce bile gülesim geliyor hele ki futbol muhabbeti yapan bir kız gördüğümde yarılırım herhalde.

0|0
    1|0
  • fanatik olabilirki maçada gidebilirde erkekler gibi öğürüp bagırması onlar gibi konuşması çok itici ve yapmacık

0|0
    0|0
    • aynen o kadarı çok çirkin ztn

• ben tam bir aslan parçasıyım galatasarayın bırak futbolu basketbol voleybol hepsini izlerim yani bu konuda çok fanatiğim. Ailecek öyleyiz.

0|0
    0|0
  • Bencede futbol gozumuzde itici ve erkeksi duruyor. Kızlar daha futbol oynayamasa bile gösteriş olsun diye bileklik takiyor forma felan giyiyor anlamiyorum Kizlar voleybola fanatik olmalı ilgilenmeli bence ama herkesin ilgi alanı farklıdır buna karışamam

0|0
    0|0
  • Neden itici olsun aman canim sizde durup durup dusunup sacma sapan seyler soruyosunuz. olabilir gayet normal belki o sekilde kendini sevdirmeye calisiyodur ya da ne biliyim futbol maclarini izlemeyi ne kadar seviyosa basket ya da voleybol maclarinida o denli sevebilir ve maclarina gidebilir.

0|0
    0|0
  • Tabi ki hayır ben de fanatik galatasaraylıyım neresi itici takım tutmak savunmak erkeklere özgü birşey değil tabi ki aşırı fanatizme holiganlığa saldırılara karşıyım ama futbol tat verir hayata

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum canım :)

• Bazıları sırf erkeklerin ilgisini çekmek için aşırıya kaçıyor ve iticilik kavramını tam olarak karşılıyorlar ^^

1|0
    0|1
    • Aynen ya oyleleri yalandan ilgilenmesin futbolla

• Bence herhangi birşeyin fanatikliği iticidir. Ve her daim karşı görüşte olan insanlar ile hzuursuzluk ve tatsızlık çıkartır. Ben futbol dışında da herhangi birşeye aşırı fanatikliğe karşıyım.

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/Qgn6nr.jpg Bakk futbol dedinde yine aklıma geldi 😂😂

0|0
    0|0
  • Evet...
    Maç izler, kızar eder, ofsaytı da bilir ama fanatizm her iki cinste de itici...

1|0
    0|0
    • Holiganlikla karistiriyosun :)

• "Erkekler gibi" konuşup atıyorum "Melo orta sahada mı oynar, bilmem ne olacak teknik direktör!" şeklinde yorumlar yapıyorsa ve "Ömrüm Fenerbahçe.", "Galatasaray için ölürüm." gibi beyanatlarda bulunursa hayli itici demek istedim...
      Yoksa futbol "bilmek" ayıp değil, ben de biliyorum az çok...

• Anladm tskler :)

• Fanatik Galatasaraylıyım. İtici değil. Sadece erkekler destekliyecek diye bir kural yok.

0|0
    0|0
  • Takım tutmadığım için rahatım :D

0|0
    0|0
  • Hiç te bile, Beşiktaş maçı izlemeyelim de ne yapalım?

2|0
    0|0
  • evet çok itici, ama Beşiktaş başkadır candır kandır Beşiktaş bir ruhtur ve bedene indirgenemez

1|0
    0|0
    • dediklerin uyuşmuyo sadece bjk torpilli sen de :pp

• tabiki hayirr

0|0
    0|0
  • Hiç işim olmaz olan kızlar bırak erkeği bana bile itici geliyor

0|0
    0|0
  • fanatik im sadece izlemem oynarimda.:)
    GS<333

0|1
    0|0
  • Holiganlik derecesinde degilse neden olmasin? Ama ikisinin arasindaki farki ayiramayan o kadar insan var ki. Fanatikligi sadece karsi takima kufur etmek sanan insanlar her iki cinsiyette de cok itici.

0|0
    0|0
    • evet farkı ayıramayıp burdan aptalca yorumlar yaptıkları için güncelleme yaptım ztn.. tşkler yorum için :p

• Bana itici geliyor. Ağızlarında küfür yok efendim ofsaytmis kalecinin a m k niye boyleymis zartmiss zurtmus. Izler fakat fanatiklik bir kiza yakisacak sey degil.

0|0
    0|0
    • fanatiklik bu deildir yalnız asla küfür etmem insan gibi maçımı izler destekler çıkarım giderim o kadar yani onlar özentiler bence

• Sakin uslu uslu izleyecekse olur ama öbür turlu dedigin gibi ozentilik baska bir sey

• futbolda oynarım. maçta izlerim Tribünde bağırırım da. İtici diyen insanın kendi görüşü ona da saygım var =)))

0|0
    0|0
  • ben fanatiğim, isteyen itici desin hiç biri umrumda olmaz.
    tuttuğu takımın bir oyuncusunu söyleyemeyenlerden değilim. Ben Volkan’ın hırsıyım, Sow'un gözyaşıyım, Alex’in adamlığıyım, Aziz başkanın direnişiyim. Ben Fenerbahçeyim.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin dizi izlemesi gibi bişey ( küçük gelin, Muhteşem yüzyıl tarzı olanlar) :))

0|0
    0|0
  • bana asiri itici geliyor anlam veremiorum bayanlarin futbol merakina futbol erkekler e gore onlarin bile fanatik olanlari bana iticiden cok bryin yoksunu geliyor afedersiniz ama baska dert tasa yok buna takiolar kafayiya hayret

0|0
    0|0
    • fanatik ve holigan farklı kavramlar :p

• cvbim iticiii buluorum hemde cok digeride kendi fikrimdi sayin sorucu :)

• Fenerbahçe macı varsa dediği umrumda olmaz o mac son dakikaya kadar izlenir o kadar^^

0|0
    0|1
  • Cok sempatik buluyorum azcik bende olsa diyorum ama hic ilgim yok futbola -.-

=^-^=

0|0
    0|0
    • inş gelir o heves sende de :)

• Fazla abartmadigi surece cekicidr

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    42
Yükleniyor...