Başarılı ve başarısız erkek... Hangisiyle ilgilenirsiniz?

başalırı erkeğın arkadsında bir kadın vardır derler iş hayatımda başarılıyım ve arkamda bir bayan yok.. bu bayanlar başarılı başarısız erkeklerin neden arkasında durma ilgisi artıyor arkadaşlar sizce neden?siz bayanlar başarılı erkeklerlemi ilgilenirsiniz başarısız erkeklerlemi ilgilenirsiniz ?

Güncellemeler:
bir bayan için cevaplamak çok zor olamlı galiba..

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Başarılı bir erkeğin arkasında daima bir bayan vardır diye söylüyolar .Söyle düşünelim eğer annem babamın çabalarını heba etseydi yani onun emeklerını har vurup harman savursaydı bu hala gelemezlerdi bravo anama :) . Ama ben bunu bilmeme rağmen söyle düşünüyorum.

Erkekler gercekten zeki yaratıklar onlar başarılarını elde ediyolar ve hemen yanında bır kadın bitiyo bana kalırsa kadınlar hazır yiyiciler..Hiç bir kadın başarısız bir adamla ilgilenmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• böyle bir ayrım yapmadım..kimi vardır işi gerçekten önemlidir..çok titizdir..kimisi vardır sadece amacı işe gidip gelmektir..başarılı insanların arkasında genelde içsel bir huzur vardır..yalnız da olabilirler sen gibi:)

0|0
    0|0
    • baba mesleği var şimdi ise tekstilde çalışıyorum iyi iş çıkarıyorum kendimi ömuş gibi olmayım..her başarılı erkeğin arkadasında bir kadın vardır bu söz kafama çok takıldı nasıl bi kadın nicin bu sözü bi bayan mı söyledi erkek mi iyi niyetlemi kötü niyetlemi baya var kafamda soru :))

• boşver takılma öyle fani şeylere sen:) zaman değişti artık kadınlarda iş hayatına hakim:))

• parayı bulunca kocayı aramıyorlar kafalarını dağıtıyrlar anladın sen onu :)) bizim orta da var kırıklar bence kişilikleri bozuk olanlar diye ayırdım onları :)) bayan sonuçda fazla birşey de diyemiyorsun benim gördüklerimi görsen sen az bile söyledim :) neyse ben susayım bayanlar kısmasın bana :))

Erkekler Ne Diyor 1

• "Başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır." sözü kadınlara yalakalık olsun diye söylenmiş bir sözdür. İnsanın kendine başarılı demesi tuhaf olur ama ben de kendimi başarılı buluyorum en azından hayatımda yapmak istediğim şeyleri yavaş yavaş gerçekleştiriyorum çok şükür ama bunu bir kadına bağlayamam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...