Anneme sevgilimin yasını söylemeden önce yanımda dil altı hapı bulundurmalı mıyım?

tabi şimdi içten içe istiyordu rki kızının sevgilisi ondan en fazla 5 yaş büyük olsun falan da. oradan bakınca zaten imkansız bir durum. bir yandan bunu biliyordur. gene de dilaltı hapı bulundurayım mı yanımda. pazar yemeğe çıkmadan söylemek lazım tabi. müdür demedim henüz. desem anlardı mevzuyu da işte. direk söylemek lazım. o an şok olmasın. he tabi direk nişanlanıyoruz demeyeceğiz. ama yakın olduğunu söyleyeceğiz.

Güncellemeler:
o sormadi ben de soylemedim. demekki merak etmiyor, onemsemiyor diye dusundum. cunku nereli olduguna kadar sormustu. yas sormadi. bugun yemek yiyecegiz. ben niye geriliyorsam. sevgilim gerilsin yemekte hehe.

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• placebo etkısı yapar..

seni dürüst gordum:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bu site en rahatsız edici tipsin biliyormusun söylemeden geçemedim

3|0
    1|1
  • müdür beyin yeşil kürkü, yeni çıktı bu türkü :) adam genç dinç gösteriyorsa ne olacak canım gerçi o kız analarını bilirim ben adamın yüzüne gülüp arkasından kuyusunu kazarlar :)

0|0
    0|0
  • Annen de senin kafasaysa bişi olmaz merak etme

4|0
    0|0
  • Göğüs kılları ağardı mı? Kuş ötüyor mu? Hiç mavi ilaçlardan alırken gördün mü? Kanın hucum vaziyeti kaç saatini alıyor?

0|1
    0|0
  • Dilden sonrasını okuyamadım.

0|0
    0|0
  • seni kokoş seni :D

0|0
    0|0
  • yaşlar nedir?

0|0
    0|0
    • Şu anda ki yaşına göre ciddi yaş farkı olduğunu düşünecek ve doğal olarak tepki gösterecektir... Ama senin yaşın 30 una merdiven dayadı mı... Bu fark ideal yaş farkına dönüşecek ve normale dönecektir...

• aynen oyle. zaten su an evlenecek degiliz. uc sene sonra yani.

• 14 yas galıba, bence cok

0|0
    0|0
  • kaç yaşında ki.müdürlük yaşla olmuyo ama bilgi ve yetenek daha ağır basıyo.

0|0
    0|0
  • sen o adamı öldürürsün :(((

0|0
    0|0
  • yarım asırlık çınar desene :DDD hahaa çatladım 2 ye gülmekten :D

0|0
    0|0
  • enişte Annenle yaşıt mı ..az mı fark var?

0|0
    0|0
  • Aman diyim amaaaaaan :)

0|0
    0|0
  • dil altı hapi ne ise yarıyor biberim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bence yaş farkı cok annen kesin sorun yapar.

0|0
    0|0
  • asagıda yazdkları gibi 14 yas ise bence fazla değil

0|0
    0|0
    • annecik te boyle dusunur mu

• umarım olumlu olur.bende annemin böyle bi konuda üzülmesini istemem.ama bazen kendi mutlulugum daha agır basıyor ;(

• bazen oyle olmasi gerekiyor evet

• yaş farkı fazlaysa hiçbir anne istemez tabiki, tepkisini ortaya koyar. yemeğe çıkmadan kesinlikle söylemelisin o anda annen şok olmasın yazık valla kadıncağıza

0|0
    0|0
  • Anlamadığım mekan yemek ortamı olunca annen kırmayıp tamam mı diyecek mk :S

0|0
    0|0
  • sen yine de bana güvenme başka birini bulurum ilerde de dilaltından çok daha işe yarar ;)

1|0
    0|0
  • rakamlara takılmayın sevisin diyorum taslıyorlar yahu :(

-hapa gerek yok

0|1
    0|0
    • karıştırsam mı :D

• yorulma diye diyorum reese :(

• ay sagol canım ya feci geriliyorum bu konuda cunku

• hayırlı olsun,kaç yaş var?

0|0
    0|0
    • şu an için çok görünsede,ilerde fark etmeyecektir.dışardan bakıldığında yaş farkı fazla görünmüyorsa,çok iyi anlaşıyor ve önemlisi gerçek bir sevgi varsa hiç önemli değil.annene alıştırarak söyle zamanla-tanıdıkça sevecek ve unutacaktır yaş farkını.

• evet ileride pek farketmeyecek. kel gobekli amca anlasilmasin tabi :-) oyle biri degil. bes ay ayni evde yasadik gayet anlastik yani. o yuzden bu kadar guvenliyim.

• bence çok sorun olmaz tatlım

0|0
    0|0
  • ben en son anneme sevgilimin yaşını söylediğimde...puuuuuu utanmıyormusun diye tükürmüşdü...

0|0
    0|0
    • :))) hatırladımm..sendin dimi ?

• baştan böyle başlama işe..hemencik de kendini kaptırma..bak ne yap biliyomusun..neyse boşver...aklını kullan ve bir yedeği olduğunu ona hatırlat :))

• başarırsın sen..salma kendini..stand up and fight !

• 14 yaş çok!

0|0
    0|0
Yükleniyor...