Bütün duygularım ağır yaralı, kalbinin rotasını şaşıran var mı?

denizin ortasında bir yelkenli bir limanın ışığına aldanıp yanlış limana demir attıktan sonra geminin batması nasıl bir dugu?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Ben böyle sorulara cevap vermiyorum artık , ronaldo bezdirdi beni :((

1|0
    0|0
    • sen mi yoksa ronaldo aşkın engellerine takılmayan en iyi aşk defanslarını geçen ronaldo onun kalbine giden yolu bulamadı artık ronaldo hasta gönül yorgunu futbolu bırakma aşamasında

• aneksenamun beni çok iyi tanıyorsun dilimi çok iyi bilirsin yada yazılarımı şimdi bir yazı yazdım ama sildim kalbini atomlarına ayırmak istemedim gece uykularını kaçırmak istemedim seni azat ettim git yolun açık olsun

• firavun öldürmen lazım senın kedı başlı jakallara dans etme

Kızlar Ne Diyor 5

• Vallahi karar verdim.Bıktım çalışmaktan evlenip,ayak ayak üstüne atıp eşimin işten gelmesini bekliycem.Bıktım insanlarla,kaprisleriyle uğraşmaktan.:SS

Dediklerine katılıyorum,Su akar yolunu bulur .

0|0
    0|0
  • bütün hücrelerim ekşın yüklü , soluma dönüyorum.

0|1
    0|0
  • Vesikalık fotona gURBAN:)

0|1
    0|0
  • o gemi gelcek ismail abi.

0|1
    0|1
  • Ben çok ayrılıklar yaşadım panpa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kalbim bir denizdeki küçük bir kayıkmış.Taşıyabileceği dünya yükü çok fazlaymış.Nekadar sağlam olsada binlerce fırtına içinde uzakdaki fenerlere bakıp ilerlenir.Bazen fenerin ışıkla yol gösterdiği tarafda kayalıklarda bulunabilir.Çünkü o fenerin olduğu yer sizin orda olmasını isdediğiniz yer olmayabilir .Her görünen ışığın kalıcı olmasına ve gölgeli olmamasına bakmak gerekir.

0|0
    0|0
  • vesikali yarim:(

0|0
    0|0
  • Körler çarşısında ayna satma

Sağırlar çarşısında gazel atma.

...

bir limandan ötesini bilmeyen

senin derdini ne bilsin

0|0
    0|0
  • ne diye batırıyon kardeşim okadar zayıf kavak agacından mı yaptırdun tekneyi aç yekenini egç dümene ohhhhhhh serin serin meltem rüzgarı essin bundan daha güzel bişey var mı

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|1
  • ne diyon ya hayal dünyasından çık

1|0
    0|1
  • nasıl bi hayal alemindesin anlamadım gitti seni

0|0
    0|0
    • her sorusuna özenle cevap verdiğin için tebrik ediyorum:)) gülerek okudum)

• anın ışığına aldanıp yanlış limana demir attıktan sonra geminin batması nasıl bir dugu?

0|0
    0|0
  • sparrow gibi , 3 gün boyunca sahilde denizin içinde bekler , kaplumbağaların bana alışmasını sağlayıp , onlarla açılırım :D

0|0
    0|0
  • Seri katil tipi var sende sakın resmi bir kuruma başvuru yapacakken bu vesikalığını kullanma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...