Sıcakla baş etme yollarınız neler?

Ya yemin ediyorum bunaldım ya. Ulan dışarıya iletişimim kesildi bu sıcaklar yüzünden. İşe gelirken arabada, işten dışarı çıkmama, eve dönerken arabada, bi yere giderken arabada, spora giderken salonda. Hava ile etkileşimim kalmadı A.Q* . Herkes saksı gibi duruyo sıcak yüzünden. Hareket fonksiyonlarımı kaybetcem yakında. BİRİ ŞU SICAKLARA DURRRR DESİNNNNNNN !

* Anthony Quinn :)

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Ramazanda olmasak açardık buz gibi birayı ferahlardık ama yoook , tek çare klima :(

0|0
    0|0
    • bira deme noluyyy yapma bunu bana :((((( zor duruyorum zatennnnn

• özlemek iyidir aradaki sevgiyi güçlendirir :)

• çok özledik tahmin bile edemessin :))) kavuşmamız şarttttt :)

Kızlar Ne Diyor 8

• daha cok sıcaklarla başa etmemiz gerekcekk sabır lazım biraz :)

0|0
    0|0
  • klimalı ortamlarda takıl

0|1
    0|0
    • zaten klimalı ortamlardayım her zaman onu belirtiyorum ya. Sıcak yüzünden sanki şeffaf bir cam içindeymişim gibi geliyor hava ile teması özledim rahat rahat dolaşmayı. :)

• sonbahara az kaldı sabret kışın da yazı özlersin

• sıcak durrrrrrr ! :/

0|0
    0|0
  • evde klimanın altına yatıyorum..işyerinde üstündeyim...başka yolu varmı yok..gerçi biraz bu klimada işlev bozukluğu var..soğutmuyor sanki...en iyisi buz gibi bir kola içmek..

0|0
    0|0
  • Akdeniz,se mekan , klimasız sıkıyosa durayım..klima , frappe , su , buz , vişneli soda hemen solumdalar..

bugün öyle böyle değil başka bir sıcak.

0|0
    0|0
  • vantilatörü geçtim şimdi klimayla aşk yaşıyorum : )

akşamları gez dolaş başka çaren yok :-/

0|0
    0|0
  • dışarıya çıkmak istemiyorum,çok ışığı sevmiyorum,güneş gözlüğü olsa da sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • küfretmek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• inşaat müteahhitliği yapıyoz sabahtan bi güneş vuruyo yok böle bişi ya arabaya kaçtım akşam 8 e kadar inşaattayım ölcemm inşaatım tepeye çıkıyom kolonlar döşeniyo yaklaşık 50 derece sanki bide malum izmir nemi offf ofisli bi işim olaydı keşkee araba laptop kucakta oturuyom düşün halimi

0|0
    0|0
    • Allah kolaylık versin durum vahimmiş :)

• :)) daha da var be kışa hele izmir için çok çok var :)

• Serinleten minderle çözdüm bu işi ben..

Altdan serin serin.

0|0
    0|0
  • Valla gölge bir yer buldum, çınar altı esiyor Püfür Püfür , beleş wireless da var .. Çöktüm öylece ve güneşin batmasını bekliyorum, eve gidebilmek için

0|0
    0|0
  • sıcağı olduğu gibi kabul etmek kışın yaz gibi yazında kış gibi olsa ne tuhaf olurdu değilmi.önemli olan algılamak.yaz mevsimi sıcaktır kış mevsimi soğuk.gökyüzünü bir klima gibi düşün ve bunun bir tek kumandası olduğunu yada birçok kumandası olduğunu düşün.o zaman ne olurdu dünyanın hali.doğa kendi dengesini bozmaz.insan bilinçsiz kullandığı ve ürettiği kimyasallarla doğanın dengesini bozar.

0|0
    0|0
  • Herkes aynı dertten muzdarip A.Q... *(Senin yıldızın)

0|0
    0|0
Yükleniyor...