Body'e başlasam mı?

Boyum 185 kilom 65. Zayıf sayılırım. Sevgilim ''Ben seni böyle de seviyorum boşver'' diyor. Ben ise biraz şekillenmek istiyorum. Daha önce 2-3 kere başlayıp bıraktım. Sizce tekrardan başlasam mı ? Spora başlayınca da acayip para gidiyo proteine,aminoasite, yemeklere falan.

Güncellemeler:
1 ay sonra basliyorum spora. Bu sefer birakmadan yapicam. Demek ki sevgilinin lafina inanmayacakmissin :) hekes baslamami soyluyor

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• bodye 3 ay yapıp bırakacaksan hiç başlama..

1 yılda ancak vücut sekıllenır.. oda ancak.. gerısı tırt..

0|0
    0|0
    • Ben yeni basladigim icin gelisim daha hizli oluyor. Bir kolun 29'dan 32 olmasi kolay ama 32'den 36 falan olmasi zor mesela. İstedigim aslinda ideal kilo ve plaj vucudu

• manken kası dıyoruz bız ona.. once sabır sonra çalısma ıle olur hersey..

gelısımı hızlandıran tek yok dısardan destek almaktır.. doğal kas yapcıaksan degısım 6 aydsan once olmaz en az..

• sen once kılo al..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• biraz kg almalısın önce

0|0
    0|0
    • Kili body yapilirken aliniyor zaten. Onceden yapmistim 71 kg'dim. . Sevgilimle tanisinca biraktim 64-65'e dustum. Benim en az 75 olmam lazim.

• başla

0|0
    0|0
  • Zayıf sayılmazsın zayıfsın direk :))) 185 boya 65 kilo çok çok az

0|0
    0|0
    • Cok da degilim yahu ideal kilom 70-80 araligi gorunuyor. 5-6 kilo eksigim var iste. Ama 10 alsam iyi olur

• bence şekillenmeyi düşünme şekillen hemde biran önce

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Öle hapla tozla kilo alma alıcaksan hiç alma böle kal. Kilo öyle alınmaz alınırda bi işe yaramaz hızlı gelişimdn dolayı kemikler aynı doğrultuda değişmez. Vicut yaparsan kız arkın kesn beğenir o yormamak için öyle demştir başla bnce. Bidekilo almak istiosan günde fix 5-6 yumurta + haftada 3 ayrı güne 1 er paket ( toplamda 3 pakety) mkarnayı yemekler haricinde yersen bide spor yaparsan üstüne bak nası kilo alıosun ama yemeklerden de düzgünce yemen gerekio anladın ..

0|0
    0|0
    • Evet daha once yaptgim icin biliyorum bunlari. Ama ben bunlara ek olarak karbonhidrat da aliyorum. Temel tası yiyecekler dedigin gibi yumurta, lor peyniri, süt, makarna, tavuk, pilav. Zaten su beslenmeyi duzene soksam kilo da alicam ama sevgili adamin belini bukuyo :).

• Tamam saolasin. Ben hic sporla ugrasmayinca boyle kaldik iste. 65'ten 75'e ciksam yeter bana simdilik. Doktorluk durumumda yok cunku yedigim zaman kilo alamayan insanlardan degilim. 3 ayda 4-5 kilo almistim dedigin sekilde yiyince gecen sene.

• İnşallah kardeşm istediğin gibi olur kendine ii bak byy ..

• Önce o zayıf vucudu şekle sokmak için kilo alman gerekli önce yemene içmene dikkat et sonra body yap ;)

0|0
    0|0
    • O is oyle olmuyor. Kilo almak icin body'e baslamak lazim. Once kilo al, sonra body yap lafi sehir efsanesi.

• Aşırı zayıf olmalısın. Derhal bi doktora görün bence.

0|0
    0|0
    • Asırı zayif degilim. 50-55 kilo olanlar doktora gitmeli.

• Başalaycaksan biraz kilo alırsan yoksa erir gidersin.Çünkü bu boya bu kilo body için uygun değil.Ayrıca ilaç kullanmanı tavsiye etmem.

0|0
    0|0
    • Body'e baslayinca (gecen sene) 4-5 kilo almistim. Kilo al body'i oyle yap halk efsanesi. Butun hocalara sordum

• kilo alman normal çünkü kas olarak depolanır.

• Oyle saglikli degil mi durup dururken kilo alamiyorum cunku. Bende isterim soyle bi 75-80 olmak

• kilo almadan body yapılmaz bol bol kilo al kordineli b i şekilde erit ; )

0|0
    0|0
  • başlamana gerek yok aslına. kendin evde de yaparsın. bir tane dambıl al

0|0
    0|0
Yükleniyor...