Türkiyenin En Büyüğünün İki Maçtır 4 Yemesi KSde Deprem Etkisi Yaratmış Ne Düşünüyosunuz?

Bizler gibi sizlerde alışık değilsiniz tabi anlıyorum ama bir taraftan kaç maçtır içerde dışarda bizi yenemeyen takımın taraftarı 5-10 senede bir şampiyon olurlar diğer tarafta sahasında kupa kaldırdıklarım :) Geçen hafta Feneri yendik bu kadar olay olmadı Ne büyükmüş Galatasaray dedirttiniz yine bana 50 tane soru var belki biz toparlarız forma arma yeter 4 yesek nolur 10 yesek nolur GALATASARAYlıyız biz sizler gibi geçen hafta yenildikten sonra burada olmayıp şimdi 4 4 diyenlerden değil iyi gün taraftarları sizi :)

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Onlar kendi galibiyetlerini konusmak yerine bizim maglubiyetimizle ilgileniyorlar nedendir bilinmez.

0|1
    0|0
    • Kendi galibiyetlerinde bişey yokki 2 şans penaltısı biraz hakem itikledi aldılar maçı geçen haftada tacdan gol iyi günde konuşmak çok kolay oluyo geçen hafta bir tanesi varmıydı buralarda :)

• Tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• bir 8 yedik millet yıllardır ağzından düşürmedi büyük takımlar konuşulur bunu anlayacak herkes
    İyi gün taraftarlari oyuncusunu istiklayan 2 mac yenilince ana bacı küfür edendir. çArşı gibi takim sevdalıları mezara kadar sever :)

0|2
    0|1
  • etkisi umrumda degil ben hala GALATASARAYLİYİM

0|1
    0|0
  • en büyük buysa vay halimize:))

0|3
    1|1
    • Geçen hafta gözükmüyodunuz iyi gün taraftarları gün doğdu size :) En büyüğün 4 yemekle alakası olmadığını bir öğren önce herşey ortada Türkiyede Galatasaray gerçeği değişmez.

• gözükmüyordunuz iyi gün taraftarı derken? ben hep buradayım ve iyi gün taraftarı cümlesini google a yaz:))

• Belli oluyor ben seni tanıyorum yoktunuz burada ki abartılcakda bişey yoktu feneri yendik sadece ama bugün maşaAllah haftaya yenilirsiniz yine kaybolursunuz burdan şaşırmam sonra yener yine doluşursunuz :) 4 yesek 8 yesekte inadına Galatasaray.

• En büyük galatasaraymıymış? soruyu yanlı sorma bence fenerliler daha fazla:D

0|0
    0|1
    • Her araştırmada Galatasaray çıkıyo İstanbul'da fenerliler Türkiye genelinde her daim Galatasaraylılar daha çoktur bunu fenerliler bile kabul ediyo. Soruylada alakası yok ;)

• Bununla dalga geçilir. Hiç zorunuza gitmesin, boşuna kendinizi bu tür şeyler ile avutmayın :)

0|2
    0|0
    • Bu soruda ayrı tuttuğum kişilerden birisin dalga geçilir geçilmez anlatmak istediğim çok çocukça soru var kendimizi niye avutalım isterse 8 yesin ki galiba dortmunddan yicez yine sıkıntıı yok :) Sen bu soruyu üstüne alınma severim seni benim daha çok lafım geçen hafta bir fenerli yoktu buralarda üşüşmüşler :)

• Kesinlikle katılıyorum en kafa rahatı biziz bu sene geçen haftayı saymazsak ne lehimize ne alehimize gerçi pozizyon olmuyo oda etkende :) Beşiktaş konusunda bu sene biraz öyle ama sende hak verirsinki takım çok çok iyi oynuyo ama keşke lehlerine karar çıkmasa diyo insan. Bu arada Aziz Yıldırım herkes rahat olsun bu sene biziz şampiyon filan diyo dikkat edin Trabzonun maduriyetini yaşamayın sonra yazık olur.

• Bu takımı yedirmeyiz kimseye merak etme.

• sahamızda kupa kaldırttınız bahaneler bahaneler bahaneler bahaneler huuuuuuuuuuuuuh takım bugün yenildi siz hiç düşünmedinizmi takım niye böyle fatih gittikten sonra çöktü takım hayla bahanelere sığınıyorsun karadenizli alırım aklını :)))

0|1
    0|0
    • Ohoo kardeşim gelmiş :) Bu nick başkasına ait olamaz :)) Bahane filan çok düşündük benim lafım geçen hafta burada olmayanlara geçen senelerden sende yenilsenizde buralard aoluyodun hatta iddaya filan girmiştik seninle sen takımını seven adamsın saygı duyarım sende üstüne alınma :)

• Mesajlarına bak sen bir :)

• hacı büyüklük buysa üstünü almalıyız bence. aşırı kötü futbol oynuyorz. ve hiç birşey oynamadan kaybediyoruz. bakınız dortmund. reus topu geri geri çekiyor. :S

0|0
    0|0
    • Büyüklüğün şu an kötü oynanan futbolla ne alakası var Real madrid atıyorum malagadan 8 yese küçük takımmı olucak biz yine toparlarız toparlamasak nolur her daim Galatasaray.

• Onda hem fikirim ztn bu sene geçen sene kötü olabiliriz ama Yine en çok Şampiyon olan takımız eşit gibi görünsekte şike var onlarda :) Avrupada yine biz her kulvarda biz okadar kötüyüzki yine eşit puanlardayız :)

• orası ayrı mesele : ) lig kalitesiz hacı ondan oluyor : )

• İstikrar iyidir, devamı gelsin asdafghjklş!

0|1
    0|1
    • Geçen hafta burada olmayanlar iyi günde doluşmuşlar ksye yine :)

• İçin kan ağlıyor ama sırf bana güçlü görünmek ayağına bazı gerçekleri halı altına süpürüyorsun. 6avatasaray'ı sevebilirsin ama bu kötü futboluna tahammül edeceğin anlamına gelmez. Ağlamayana mama yok aslanım.

• Biz iyi oynuyoruz demiyoruz ztn en başından beri kötüyüz bu sene şampiyonluktada umudum pek yok ama bellide olmaz bunada eyw ama nolucak hep sevinecek değiliz öyle değilmi? Ağlanacak durum yok daha çok erken çok sular akar sizde olabilirsiniz bizde benim tepkim sadece komik çocukça sorulara iyi giderken konuşmak kolay oluyo genelde biz kötü gündede arkasındayız takımımızın takımada tepki tabiki koyulcaktır.

Yükleniyor...