Tatil için Side mi Alanya mı?

Arkadalsar kısmet olursa Agustosa ayının sonunda tatıle gıdecegım Sideye daha once gıtmıstım denızı ve kumsalı guzel ancak bu sene fıyatlar ucmus bıraz Alanya ya daha once de gıtmıstım ancak sadece gecelerı gezme amacıyla gıtmısıtm denıze falan hıc gırmemısıtım cok guzel degıl sanırım. Tatilden beklentım oncellıkle denızının ve kumsalının guzel olması ve gezılecek yerlere yakın olması. Hangısını tavsıye edersınız Kız arkım ve arklarlar gıtmeyı dusunuyorum

Güncellemeler:
-Kimsenin kısmetını kapatmama arklar kız arkımla gıdecegım ıns :)

-Apartta kalmayı dusunuyrum

- Alanya ve Side'ye daha once gıttım ancak Alanya'nın denızıne gırmedım.

-Yakın yerlerdeki mağara şelale kale vs gezmek ısıtıyorum.

-Otelın kalıtesı onemlı degıl klıma vs rahat olsun yeter

-
-Oba mevki ile Kleopatra Yani Kalenın solu ıle sağı cok farkeder mı onu soracaıgım bıde?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 6

• Şimdi şöyle söyleyeyim Side'de oteller çok güzel ve kaliteli ama sadece otelden ibaret şehir yaşamı sıfır (0). Alanya daha gelişmiş bir yer ama merkezde otel denilebilecek bir yer yok. Alanya merkezde oteller %90 apart tarzda çalışıyor. Ama ben hem doğa istiyorum hem de güzel bir otel istiyorum dersen Kemer'e git. Kemer Antalya merkeze yakın olduğu için merkezde de zaman geçirme şansın var.

0|0
    0|0
    • Apartta kalacagım zaten ve denız doga ve gezılecek yerlere yakın olması otel hıc onemı yok rahat olsu nyeter

• o zaman Alanya iyi bir tercih olur.

• Side'yi de gördüm ama Alanya daha güzel. Denizin kenarında ucuz bir otel arıyorsan İkiz Otel'i tavsiye ederim. Ufak fakat şirin bir otel. Alanya'da kale ve mağara var görülmesi gereken.

0|0
    0|0
    • Daha once gıttım ikisine de ancak alanynanın denızınıden suphelıyım kum ısıtoyrum denızıı merkezı cok gelısmıs alanyanın sıde normal sakın ama kumsalı cok guzeldı bu ısteklerıem gore ? :) apartta kalcagım zaten alanya cok uygun buna

• Oba mevki ile kleopatra cok farkeder mı onu soracaıgım bıde?

• Tartışmasız Alanya

0|0
    0|0
  • kemer..

0|0
    0|0
  • Alanya ya gel kısmetimi kapat :(

0|0
    0|0
  • alanya'ya gitt reese kısmetini kapat :D

0|0
    0|0