Prandelli Selçuk ve burak denilen futbolcu ve hoca müsveddelerine daha ne kadar katlanıcaz?

bu sinyor İtalyan Selçuk burak prandelli bu defans olduğu sürece 4 yemeye devam...

0|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

• Doyamiyorum yemeye doyamiyoruuuuumm.
    Sinirlerim bozuldu ya😂😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Burak Galatasaray tarihinin en kötü golcülerinden bir tanesidir, Prandelli ise tamamen gerizekalı herifin teki derhal Galatasaray ın bunlardan kurtulması lazım

0|0
    0|0
  • 1. si Burak futbolcumu ya boş kaleye zor atıyor artist aldığı para haram ben bile daha iyi oynarım yemin ederim beşiktaşlı olarak galatasarayın haline üzülüyorum kupalarda kötü temsil ediyor ayrıca adına yakışır bir futbol oynamıyor teknik değişikliğe gidilmesi gerek

0|0
    0|0
  • Beş para etmez bir takım oldu artık Bunedir arkadaş önüne gelen 4 atıyor

0|0
    0|0
  • 4 4 lük bir takım kurmuşuz işte ne güzel :D

0|0
    0|0
  • demiştim maçtan önce senin sorundu galiba yine. Ligin en az gol yiyen takımı diye. 1-0 olsun bizim olsun diye de söylemiştim.

Bu gecenin özeti; R-U-H-S-U-Z-L-A-R!!!

0|0
    0|0
  • Prandelli gitsin artık.
    Selçuk yedek kalsın birkaç maç.
    Buraklada Allah yardımcımız olsn

0|0
    0|0
  • Prandelli soyunma odasında 4. yıldız için oynayın demiş tercüme hatası olmuş futbolcular 4 yiyin gelin anlamış:D #Direnprandelli :D:D

0|0
    0|0
  • prandelliyi alan mantıgı ben... adam iyi olsaydı italyayı gryuplardan cıkarırdı

0|0
    0|0
  • gs 4 yemeye alıstı hayırlısı olsun kanks ^^ allah eksıltmesın :P

0|0
    0|0
  • 50 yılı askın 60 yaşında ki babamın agzından çıkan cümledir: " 14 sene şampiyonluk nedir, böyle ruhsuzluk görmedik 3 yaşındaki çocuklar bile oyun oynarken yenilince hırslı bir şekilde saldırır o çocuk kadar gururları yok bunların. "

0|0
    0|0
  • Az kaldı az yakında kovarlar o müsfetteleri sevgili renkdaşım

0|0
    0|0
  • Cimboma gelen geçen 4. yıldızı takıyor be süslü'm =(

0|0
    0|0
  • prandelli yerine ben gecsem daha iyi yerlere varır bu takım S:

0|0
    0|0
  • göndermezler, anca hocayı yollarlar.

0|0
    0|0
  • pki neden iyi gün taraftarı olmaktan vazgecmiyorsunuz...

0|0
    0|0
    • saçmalama ne iyi günü acaip acaip konuşma yok birde madalya taksaydık hepsine

Kızlar Ne Diyor 1

• aynen bu adamni tdirektor neresi ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...