Galatasaray İstanbul macı hakkında ne düşünüyosunuz? bence şu an cok iyi gidiyor :D?

galatasaray İstanbul macı hakkında ne düşünüyosunuz? babamla izliyoruz şu an ve biz cok memnunuz skordan :D 4-0
:D:D cok güzel bir mac oldu :D sizce?

Güncellemeler:
yemin ederim herkesle kavga etmekten sıkıldım sormaz olsaydım ya bayan oldugum halde küfür eden kekolar mı dersin hiç mac izlemeyip yorum yapanlar mı. bide cevap vermeden de duramam ben. ama yeter susun :D

0|0
5|70

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 69

• Galatasaray bir yenilgiyle ile yikilacak bir takım olmadığı için sorun yok yani espri yeteneğin yavaş yavaş gelişiyor afferim yakında tam bir kız olmayı da basaracaksin eminim kimde bizi bir yenilgiyle yıkıldik sanmasin ne fenerbahceli ne Beşiktaşlı nede Trabzonlu çok gülen çok ağlarmis şekerim :)

1|0
    0|0
    • sen beni yüz yıldır tanıyomus gibi davranmasan? millette bisey sancak daha 1 kere konusmuslugumuz yok. ayrıca kadınlığın da futbolunda kitabını yazarım sen merak etme ;)

• uç git profilimden :D

• Futbol sever olarak gs nin aldığı sonu hiç şaşırtıcı değil takım hem defans hem orta saha hemde hücum olarak bitik bunu atlaması kolay olmucak ❕

0|0
    0|0
  • Valla giden gitti artık

0|0
    0|0
  • Bir maçta 8 gol yiyip Şampiyonlar Ligi'nde 0 çeken , 29 sene kupa alamayan şike damgası yemiş şeref yoksunu insanlar bizle dalga gecmeye calismasin a. mk

0|1
    0|0
    • evet gördük fenerin yerine gitti bu sene ve üstelik 4- 5 yiyip geliyor. türkiye avrupa fark etmeden her mac 4-5..

• adama sormazlar mı en son avrupada ne başarın var diye? sizde haklısınız aslında galatasaray avrupa takımı her sene 2 kere avrupa maçınız var ulan fenev :-D

• Bu teknik adamı sanki fenerbahçe tuttu ha : ) iyice şüphelendim artık. Hangi akıllı sahaya hiç ayağına top değmemiş koray ve hakan baltayı defansta oynatır :D Daha maç başlarken dedim inşallah 3 -4 gol yemeyiz diye. İyi dalga konusu olduk bu teknik adamın sayesine. Sağolsun prandelli yıldızları bir güzel takıyosun bize :D

0|0
    0|0
    • valla adam kötü.. bakınca iyi biseye benziyor ama kötü :D yoksa gs kaliteli takım. bir kere öyle olmasaydı fenerin ezeli rakibi olamazdı :)

• Elin s****le gerdege girilmez;)

0|2
    0|0
  • Leş kargaları sizi ölmedik ulan sadece sakatlık geçiriyoz iileşcez sonra gene s! k! cez hepinizi..

0|3
    0|0
    • fener gs macında takımın yarısı yoktu! açta bak bir ! üstelik alveste oyundan çıkmıştı. sakatlık bir bahane değil !

• ilk yarı fener cok daha üstün oynadı spiker bile söyledi. 2. yarı alves çıkınca fenerin düzeni tamamen değişti oyunların yerleri deişti ondan sonra fener cöktü. ve ondan sonra gs gol attı. attıgı 2 golde mükemmeldi ama adamın.

• Ewt adamın aklını aldı kafasına kramponun öivilerini geçiriyodu sizin ayı yavrusu

• Cinconun 4*4 lük maçlarından biri ben bu senaryoyu hatırlıyorum

1|0
    0|0
  • Nedense futbol pek sevmiyorum izlerken sıkılıyorum ama nfl guzel

0|0
    0|0
  • ohh yarasın helalolsun başakşehire vurun ula vurun 4 az gelmiş hehehee..

0|0
    0|1
  • 4. yıldızı takıyorlar :) asdfgh

0|0
    0|0
  • Dörtlere alışmakta varmış

0|0
    0|0
  • Neden hep galatasarayın basarisızlığı mutlu ediyor sizi he tabi kendi takımınızın bişeyi yokki mutlu edecek yazık size sevinin hadi ^,^

0|0
    0|0
    • neden biliyo musun. fenerin basarısızlıoğı da gsyi mutlu ettiği için. zaten bu rekabet olmasaydı bir tadı kalmazdı.;) ama neyse anlayamazsın.

• Tamam bizde 1 tane pitbull olabilir sizde acısıda var tabi ahhahah
      ama ben fenevde 18 tane sokak köpeği görüyorum :) ıyyy cirkeflik kokusu geliyor ben daha duramam burada ^,^

• git profilimden diyorum ya gitmiyosun?:) fenerdeki adamlar saygılı hiç kimse tahrik edici bisey yapmıyor karşı tarafa. daha da tek kelime etmicem sana. ;)

• İstanbul değil istanbil baaaksehir basaksehir spor istanbulu satin aldi İstanbul bizi değil be (basaksehirde yasiyorumda dogrusu artik bursa ama olsun)
    Bende memnunum skordan :))

0|0
    0|0
  • Bır galatasaraylı olarak cok sevındım yoksa bu prandellının bır cacık olmayacagını kımse anlamayacaktı

0|1
    0|0
  • galatasarayı bu duruma düşüren ünal aysal ve parandelli...
    bu nasıl kadro seçimi? bu ne ruhsuz futbol...
    parandelli futbolcularla iletişim kuramıyor, yerli hoca olsa , bu işin içine duyguyu katar, gaz verir heyecan verir...

0|0
    0|0
  • iddiada bastım başak şehire ama diğer maçlardan yattım :D dört dörtlük gidiyor cincon Allah bozmasın hahaha

0|0
    0|0
  • 2 maç kaybettik diye adam mı oldunuz ulan!

0|0
    0|0
    • neden bir bayanla tanımadan konusmadan lanlı lunlu konuscak kadar varoşsun?

• Burasi ciddi bir ortam degilse bende istedigim gibi konusurum ayrica saygi istiyorasan ilk once saygi gostereceksin...

• istediğin gibi konusamazsın kardeşim ben bayansam ve sen beni tanımıyosan küfürlü argolu konusamazsın konusturtmam ! dön mahallene ya bir bitmiyosunuz ya!

• Bari onları yensin :)))

0|0
    0|0
  • Daha iyisi olabilirdi, 5 gelsin=)

0|0
    0|0
  • Kuponu yatırdı neresi güzel :D bende hata gidip galatasaraya oynuyorum (galatasaraylı değilim)

0|0
    0|0
  • Dalga geçmek için çok müsait durumdalar şu an :)

0|0
    0|0
    • evet aynı şey fenere olsaydı neler yapmazlardı demezlerdi:) fener herkesten 4 yeseydi :D

• Sizde çok sevinmeyin. Bu sene şampiyon biziz :)

• bende evden izledim maçı çözemeden maç bitti. d

0|0
    0|0
    • macı dısarda izlemek kadar iğrenc bisey yok evden izle tabi ben yıllardır öyle yapıyorum :D

• Bursasporluyum 40tl verip keyfimle her maci izliyom... mis gibi

• Bizde cok memnunuz yesinler az daha sonra yönetim dahil kim var kim yok * olup gitsinler

0|0
    0|0
  • müstehak :) bu cincona herşey müstehak bu arada abdurrahim albayrak gelir gelmez şov yapmaya başlamış :) 4-0 dan sonra ağlamış

0|0
    0|1
  • Insan düşünüyor ki toynaklari ile nasıl yazmış bir soruyu.

0|1
    0|0
  • FENERBAHÇE ULAN !!! :D

1|0
    0|0
  • Cimbomun Avrupada ve Türkiyede Yediği İçtiği Ayrı Gitmiyor.

Allah Bozmasın.

0|0
    1|0
  • 2 macta 8 gol brawo muslera turkiyenin en iyi kalecisi

0|1
    0|0
  • dört dörtlük bir maçtı :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

Kızlar Ne Diyor 5

• Her şeyde bir dalga :) trabzonspor aklima geldi sampionlugu elinden alindi bursaspor aklima geldi sampion oldugu yil oda dalga konusu olmustu sampion oldugunu sanip sevinin bir takimla dalga gecmistiler liverpooldan 8 gol yiyen besiktas aklima geldi o zamanlarsaglamla dalga gectiler her zaman dalga olur ama kavgasiz olumsuz kufursuz maclar olsa burasi keske benim takimim kume dusurulmeseydi lanet olasi fifa...

0|0
    0|0
  • azına köpek sıcsın sinirden ölüyom galatasarayım nasıl kaybeder ya :((((((((((((((((((((((

0|0
    0|0
  • Millet orda para kazanıyor siz bir birinizi yiyiyorsunuz onlarda size gülüyor Hahaha

1|0
    0|0
    • hahahahahah cok güldüm valla en iyi cevap olmalıydı haklısın bir bakımdan tabi :D

• olsun cınım:))

• Canımsın teşekkür ederim şaka yapıyorum benim icin önemli olan senin sağlığın tatlım

• Bize her mac 2ser penalti veren hakem yok ki 😩

0|0
    0|0
    • 5 tane vermeleri gerekiyor

• biraz anlasan o penaltılara haksız demezdin. net penaltı. aç izle. bu yüzden daha fazla tartısmaya bile değmezsin

• Izledigimi soyledigimi hatirlamiyorum zaten 😂😂😂 soylicek bisey bulamayip apisip kalinca penaltiya dondun yavrum benimmmm hadi iyi aksamlar optum cok 😄😄😄

• Düsün artık Fener nasıl yenilirdi. Bu yılın en iyisi Bjk

0|0
    0|0
    • bjk yi severim bak :D ayrıca fener 4 yemezdi! kaybetse de bir iki farkla kaybederdi o kadar

• Galatasarya yenilmemisti degil mi? Bir takım tutmadıgım halde FB kadar nefret ettigim bir takım yok üzgünüm

• anlamıyosun boşa sallama burda. aç macı izle kimlerin eksik olduguna bak fenerde alvesin kart gördüğüne. gs 90 da zar zor aldı macı fener eksik oldugu halde. izlemiyosan yorum yapma

Yükleniyor...