Bu Prandelli daha ne kadar takımın başında kalacak?

Bu dizilis ve kadro ile Gs nin maglup olacagini daha mac baslamadan soylemistim.. Ne hale dustu takim.. Go home Prandelli!!

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Son maçı bu maç.
    Teknik direktörden önce takımda iş yok.
    olcan adın, veysel, dzemali bunlar devre arasında kesinlikle gitmeli.
    tarık yedek olsa daha faydalı olur

0|0
    0|0
    • Dzemali ile Pandev bu takimin oyuncusu olamaz. Veyselden adam olmaz olcan kalsin hic yoktan iyidir

Kızlar Ne Diyor 1

• Duygun göndercem diyodu. 1 hafta daha kalcakmış galiba

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• biraz zaman tanımalıyız bence. aslında bakınca haklısın ama her gelen teknik direktör batırıyor ki bunlar kariyerli herifler demekki hata onlarda değil bizde belki biraz zaman tanırsak düzelbilirler tabi bu arada önümüze gelen herkesten 4 yeme ihtimalimizde var. bence manchini kalmalıydı 2 sene sonra sağlam takım yapardı o.

0|0
    0|0
  • Adam 4. Yıldızı her hafta 4 yiyerek kazanacak herhalde Fenerbahçe derbisi ölçüt değil Sneijder farkını konuşturdu, Bu arada Napoli Dzemaili ve Pandevi iyi kazıkladı size kusura bakmayın ama bu takımdan bu sene bir cacık olmaz

0|0
    0|0
  • Sövmeyeyim diyorum sövüyorum ibneye l*n 7 haftada 7 farklı kadro sürdü sahaya. Alay konusu oldu takım. Yahu istirar sağlayan kadroyla çık sürekli ne değiştiriyon takımı..

0|0
    0|0
  • Bence dursun bir Fenerbahçeli olarak zevkten 4 köşe oluyorum

0|1
    0|0
  • Prandelli başkanlık seçimlerimden sonra istifa edeceğini söyledi zaten bu son maçı.

0|0
    0|0
  • Valla gülüyorum artık :)))) ne zaman kovacaklar acaba

0|0
    0|0
    • para da yok yeni hoca getirmeye heralde.. italyan milli takımını batıran bir adamı takımın başına getirdiler şaka gibi

• Çok kabiliyetsizler yaa :)) bence bu hafta yeni yönetim kovabilir gav. tı:)))

• bir kaç sene kullanın bu pirelliyi :D

0|0
    0|0
  • arkadaş galatasaraylı olarak gitsin bence

0|0
    0|0
  • 6.5 mılyon euro ver gonderek

0|0
    0|0
  • gitmez gibi

0|0
    0|0
  • Galatasaray 4. yıldıza iyi alıştı. Her hafta takıyorlar.
    http://i.hizliresim.com/kYD2rW.jpg

0|0
    0|0
Yükleniyor...