Sporcu erkekler gelin buraya?

Kas yapmak istiyorum kolda ozellikle kalca ve karnimdada istiyorum cok haftada 4-5 gun spor yapiyorum ama hala gobegim var nasil kaslarimi gelistiririm proteinde aliyorum? ama sizin yardimlariniza ve tavsiyelerinze ihtiyacim var

Not : bana demeyin erkek gibi olacaksin ben kararimi verdim kasli kadin olacagim bu kadar...

0|0
0|23

En İyi Erkek Görüşü

• aman tanrım!
    onca sevgilimi ve kız arkadaşlarımı bende birlikte body bulding çalışıp supplement kullanması için ikna edemedim... ben 1. kademe antranörlük bilgisine sahibim yıllardır kas çalışıyorum
    sıfır beden definasyonlu bir vücuda sahibim sende eğerki göbek var ise cardio çalışmasını beceremiyorsun
    kullandığın suplementler neler? ve çalışma programı beslenme çok önemlidir
    kaç zamandır bulk dönemindesin ve bulk döneminden sonra definasyon için bilgin varmı?
    erkek gibi olucaksın sözlere aldırış etme ! gerçekten seni tebrik ederim bravo her kız böyle
    bir adım atamaz keşke benimde senin düşüncende sevgilim veya kız arkadaşım olsaydı spor salonuna gidip kas çalışmamızı beraber yapabilseydik
    body bulding aşk ve tutkudur asla pes etme bugün çektiğin acılar yarın seni daha güçlü ve diğerlerinden farklı yapıcaktır...

0|0
    0|0
    • Cook tesekkur ederim yok zaten kesin karar boyle olmaliyim.. ama gobek cok degil 169 boyluyum 61 kiloyum ama olan gobegi kas etmek istiyorum

• Omg kesinlik

• burada ki yorum yapanları dikkate alma herifin biri aç karnına spor yap adını bile bilmediği
      supplmenetler için kapsül toz kullanma demiş?
      adamın vücudunun %60'ı yağ ile kaplı sana öneri veriyor? eğerki bu tiplerden
      öneri alıp uygularsan başarı sıfır olur benden söylemesi...

Erkekler Ne Diyor 22

• kasları büyütmenin dünyada tek bir metodu var oda ağırlık çalışmaktır. fakat bayanların kas büyütmesi çok zordur. çünkü büyümeyi sağlayan şey testosteron hormonudur. bayanlarda da bu çok düşüktür. yani kasların gelişebilir sıkılaşabilirsin ama sabırlı olmalısın erkek kadar hızlı gelişemezsin. günlük alman gereken protein miktarıda çok önemli. kilon başına 1.5 gram protein almalısın ve suyuda unutma :) en az 2,5 litre http://i.hizliresim.com/rd4Bg7.jpg veeee sonuç :))

0|0
    0|0
  • göbekteki yağı eritmek istiyorsan karbonhidratlı yiyecekleri ya yeme ya da en aza dusur kullandıgın protein tozunun içindeki karbonhidrat ve seker miktarının az olmasına bak eger spordan hemen sonra kullanıyorsan izole olmasına bak ama bana sorucak olursan kış sezonuna girdiğimiz için bulka gir ve gobeği dert etme yemeni içmeni ve proteinini bol al sporunu sıkı bir şekilde yap kas yıkımını engellemek istiyorsan glutamin alabilrsin spor sonrası vede sana son tuyom mekik gobek eritmez kendini yorma onun yerine kardio yap

0|0
    0|0
  • sadece 3 şey öneryorum düzenli spor yaparken barfiks, mekik ve şınav ama bunu yapmadan önce koş... fakat kesinlikle protein tozları kapsül gibi ilaçlar kullanma sadece aç karnına spor yap aç karnına yapamıyorsan en az iki saat önce yemek yemen gerek, önerim sabah kahvaltıdan önce ve akşam üstü ama iki saat önce yemek yemiş olaman gerek bu kadar...( ben uzak doğu sporlarıyla uğraşıyorum )

0|0
    0|0
    • Tam tsk ederim kesinlikle dedigin gibi yapacagim

• ilerleyen vakitlerde buraya girmeye devam edersen gelişmelerden haberdar edersin.

• Tamm. Kesinlinkle

• %70 diyet yağ tuz şeker hayatından çıkar lapa yemeye bak. uykunu 8 saat düzenli al. sporunuda düzenli doğru bir şekilde yaptınmı 5 6 ayda güzel bir Fit vücut yaparsın.

0|0
    0|0
  • Vay be.. Sıkı çalışırsan dehşet bişey olacağına eminim.. :)

0|0
    0|0
  • İş protein almakla olmuyor, amerikalılar der ki karın kası spor salonunda değil, mutfakta olur. Ayrıca haftada 5 defa çok fazla. 3 gün ideal,4 gün sınır. Diyet yapacaksın arkadaşım karın kası için, kol kası için de dumbell kaldıracaksın.

0|0
    0|0
  • Yıllarca ringlerde yumruk sallamış biri olarak o işler öyle kolay değil haftada 4-5 gün minik sporlar yapmayla protein almayla biryere varamazsınız

0|0
    0|0
  • O hayalinde ki kadın. Alırım bir dal..

0|0
    0|0
  • kaslı kadn hiç gderi yok ya benim vücutta kaslı ama kaslı biriyle birlkte olmam :) kadn dediğn biraz narin olmalı :)

0|0
    0|0
    • Sana not biraktim orda oku ben narin olmak istemiyorum guclu olmak istiyorum

• erkek gibi olacaksın asdsad :D

0|0
    0|0
  • :D benden uzak dur

0|0
    0|0
  • Öyle hemen zank diye olamazsın zaten merak etme.
    Sporun %70 i beslenmedir, önce nasıl besleneceğini öğren

0|0
    0|0
    • Yardim et ozaman

• Kibar degilim ben zaten bu cesit kizlar kibar olamaz wallah kanimda yok benim :) neyse seker sen onerecekmisin

• Ellerin nasır da tutar tam odun olursun
      1 Nabız saati al, yağ yaktığın nabız değerlerinde çalış
      2 Vücut analizi yaptır, vucüdunda ne var ne yok öğren ona göre program yazdır
      3 Günlük alman gereken kalori miktarını bazal metabolizma hızını da göz önüne alarak hesapla ve ona göre beslen
      4 Birbirini takip eden günler aynı bölgeyi çalıştırma
      5 Düzenli uyu
      6 Alkol alma
      7 Un tuz şekerden uzak dur
      8 Mazeretleri hayatından çıkar

• Kızım sen bol bol ver çeşitli pozisyonlar dene zor olanları onlar butun vucudunu çalıştırır zati. d. d

0|0
    0|0
  • tam adamina sordun :)

0|0
    0|0
  • Açılın ben sporcuyum

0|0
    0|0
    • Ulan bana tavsiye lazim

• Zatwn oyle yapiyorum bugun yaptim spor yarin yapmayacagim overki gun yapacagim boyle ama depresyondayim bu baska bir seyle alakali cok ya da az uyuyorum

• Sorunun neyse git bir doktora görün. Uykunu almadan spor yapma düşüp kalırsın bigün

• Youtube da 8 dakikada karın kası diye video var. Animasyon şeklinde. O video işine yarar

0|0
    0|0
  • tatlım sporum %70i beslenmek acı gerçek :(

0|0
    0|0
  • Protetin de kilo aldirir 😊 bol bol mekik ve kardiyogunde an az 30 40 dk

0|0
    0|0
  • hergün düzenli olarak yorulana kadar mekik çek

0|0
    0|0
  • Azim isteyen bir is. %60 diyet gerisi spor ve uyku. Uzun vadede olur.

0|0
    0|0
  • çalış senin de olur

0|0
    0|0
  • Protein alma) kilo yapiyo)

0|0
    0|0
    • Hadi sahi mi?

• ya kardeş protein kilo yapmaz ben antranörüm sallamaaa
      birşey bilmeden bilmeyenlere öneri yapmayın karbonhidratlı proteinler kilo aldırır
      saf whey veya kazein proteinler protein ve vitamin gereksimlerini karşılar
      suplementler olmadan kas çalışmasının faydası yoktur

• Bende tipda okuyom istersen sana proteinlerin yapisina kadar anlatim) ego iyi bisey degil kendine cok guvenme

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...