Galatasaraydaki kötü gidişin sebebi veya sebepleri nelerdir?

Galatasaraydaki kötü gidişin sebebi veya sebepleri nelerdir?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Kotumu gidiyor uzuldum

0|0
    0|0
  • TD kötü, berbat hatta gitmeli. Burak ve Selçuk bir kac maç yedek çıkmalı. O zaman kendilerine gelirler

0|0
    0|0
  • Kadro kaliteniz iyi ama teknik direktörünüzü begenmiyorum açıkcası

0|0
    0|0
  • Profil resminde ediz var wade var allahım alllahım

0|0
    0|0
  • terim yok ya artık bizden beslenemiyosunuz :DD

0|0
    0|0
  • Ulan yabancı takımları bu kadar yenen kadrosu teknik direktörü taktiği oyunu bu kadar iyi bir türk takımı daha yok ama ligde nedense adamlara bir şey oluyor takmıyorlar mı yoksa hafife aldıkları için mi gidiyor yoksa kendilerini kupa maçlarına mı saklıyorlar anlayamıyorum... Galatasaraylıyız diye övünemiyoruz rahat rahat ya :D Fenerbahçeli arkadaşlar biz daha iyiyiz diyorlar gülüyorum oğlum taktik bile oynamıyorsunuz sahaya çıkıp Allah'a havale ediyorsunuz diyorum o zaman nasıl sizi yeniyoruz diyorlar cevap veremiyorum adamlara... Galatasaray istese çok rahat alır bütün takımları olmaz ki böyle lig maçlarını da ciddiye alacaksın. Yani özetle gerileme falan yok bu klasik galatasaray hep böyleydi... Bu sayede Fener o kadar lig şampiyonu oldu onlar iyi oynamıyor biz kötü oynuyoruz.

0|0
    0|4

Erkekler Ne Diyor 11

• Skor olmuş 2-0 bu maçı kaza bela çevirsek bile takımda ışık yok.

0|0
    0|0
  • Birçok nedeni var aslında ve de zincirleme olan bisey. Bak soyle anlatayim: ilk once yabanci sinirlamasi yetinmeyen federasyon asıl amaci olan fatih terim ile Galatasaray in bağını kesti daha sonra mancini ve prandelli en büyük yanlış en son olarak şunu soyleyeyim bu takimin başında yilmaz vural olsa daha başarılı olurdu

0|0
    0|0
  • Futbolcular takımı satıyor

0|0
    0|0
  • quaresma özledim pezevengi be :):)

0|1
    0|0
  • Burumanin pozisyonundan başka atagimiz yok fittircam yeminlen

0|1
    0|0
  • Sadece yönetim

0|0
    0|0
  • Hep Burak cenabet ağzı :D

0|0
    0|0
  • Teknik direktör.

0|0
    0|0
  • 4. yıldız

0|0
    0|0
  • bazı futbolcular ve teknik ekip

0|0
    0|0
  • Galatasaray 4. yıldıza iyi alıştı. Her hafta takıyorlar.
    http://i.hizliresim.com/kYD2rW.jpg

0|1
    0|0
Yükleniyor...