Fenerbahçeliler oynanan futboldan memnun mu?

Siz takımın oynadığı futboldan memnun musunuz? kadromuz nasıl? siz olsanız bu kadroda nasıl değişiklikler yapardınız?

Ben oynadığımız futboldan memnun değilim. Kadro kalitemiz bence iyi bir iki takviye olmalı sadece takımın gucu yok. Ben olsam emenike yi gonderir yerli bir forveti takıma kazandırırdım. İlk 11 de Diego ve Meireles i aynı anda oynatırdım

0|0
6|29

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen senede aynı adamlar vardı oynanan futbol daha iyiydi futbolcular şımarık hocanın otorite sorunu var golden sonra hocaya koşuyosunuz madem adamın kalbini kırmamak için adam gibi top oynayın en başından sorun yaşamayalım. Gs maçında emenike ve alves hariç mukemmele yakın oynadık şansızlık atamadık kalite kendini gösterdi cezayı kesti yapıcak bir şey yok ama bu takımın oynaması için ruh lazım kuyt da 30+ emrede biri herşeyini verirken diğeri 1 maç var 1 maç yok profosyonellik bambaşka bir olay Türk futbolcularında pek göremiyoruz tek zevkimiz futbol onuda doya doya yaşayamaz hale geldik. Haftaya beşiktaş maçının çok zevkli geçeceğini sanıyorum umarım hakemler maçın önüne geçmezler yensek de yenilsekde zevk alalım..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Ben Kendi takımımın futbolundan hiç memnun değilim al birini vur ötekine misali sizde iyi oynamıyosunuz kadro olarak evet çok kaliteli bir kadro aslında iki takımda.

1|0
    0|0
  • Fenerliyim ama bu seneki futbolu beğenmiyorum aykut kocaman 2 sendromu yaşıyor gibiyiz gene ismail kartal ile aynı kafadalar

1|0
    0|0
  • Galibiyette mağlubiyette, iyi günde kötü günde, bir gün kapılarına kilit vurulsa bile, küme aşşağı düşse bile her zaman ve her yerde Fenerbahçe!

1|1
    0|0
  • fenerbahcede karartersiz oyuncular var

1|0
    0|0
  • İsmail kartalın teknik direktör olmasına baştan karşıydım evet camianın evladı olabilir ama bu onu iyi bir teknik direktör yapmaz. Kaldı ki Fenerbahçe bu ülkenin en iyi takımlarındandır. Burası deneme yanılma takımı değil.
    Kadro çok kaliteli Ertuğrul sağlam geri getirilmeli kurulu düzeni bozdular sırf rant için bide Aziz yıldırım istifa etmeli babasının takımı değil
    HALKIN TAKIMIDIR FENERBAHÇE

1|0
    0|0
  • O değilde galatasaraya 4. yıldızı taktılar

1|0
    0|0
  • hayır korkak ve oturmamış bir futbol oynuyoruz ersundan çok daha kötüyüz takım saldıramıyo baskı kuramıyo.. sanırım ismail takımda baskı kuramıyo öyle geliyo bana

1|0
    0|0
  • idare eder ama takımımızın arkasında olmalıyız 2 tane saglam kanat lazım çün ki her tarafta forvet oynutyor stoch gelecek bir saglam kanat daha alırsak iş tamamdır zaten cincona da yanlışlıkla yenildik haketmediler

1|0
    0|0
  • dün maçın 70. dakikasin da biraktim maci izlemeyi gittim kahveye ZAMAN KAYBI OMRUMDEN 70 DAKIKA BOSA GİTTİ

1|0
    0|0
  • Rezalet oynadığımız bugün belli oldu herkesin 4 attığı takıma yenildik bundan büyük kötülük olurmu 30 senedir Fenerbahçeliyim böyle kötü futbol görmedim go home İsmail Kartal

0|1
    0|0
    • 10 kişi kalana kadar atak yapamadı adamlar öyle deme. Sneijder olmasa o 2 golü de bulamazlardı. Organize atakları yoktu.

• Oynanan toptan hic memnun degilim emenike gonderilmeli yazmissin ama dunku macta 3 puani o kazandirdi takima bir nevi ama takima stoch donmeli ismail kartal istifa etmeli

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Beşiktaş'tan sonra en iyi oyun bizimki

1|0
    0|0
  • Bir bjkli olarak haftaya size acımıcaz diyebilirim =))

2|0
    0|0
  • Bu sene kanser olmazsak iyi :(

1|0
    0|0
  • Emenike denen o. ç taımı derhal terk etmeli

1|0
    0|0
  • Aurellio yu forvette oynatmamız şart

1|0
    0|1
  • Oyun hic iç acici degil

1|0
    0|0
  • Ben şahsen Fenerbahçemin futbolundan memnunum. Galatasaray maçına gelirsekde bruno alves salağı kırmızı yemese farka giderdik. tek kale oynuyorduk resmen...

0|1
    0|0
    • bu lig galatasaray maçından ibaret değil ama :)

• peki sence ersun devam etseyi daha iyi oynamazmıydık?

• tabiki daha iyi olurdu. Ersun olsaydı bide Stoch takımda olsaydı bence çok güzel olurdu. Ama işte hatalarımızdan bazıları bitiriyo bizi.

• Hayır değilim

1|0
    0|0
  • en iyi futbolu bjk oynuyor, diğerleri tırt

1|0
    0|0
  • Feneri boşverinde bu soruyu Galatasaraylılara sorun şu an onları beceriyorlar :D

1|0
    0|0
  • şampiyon oluruz, sıkmayın canınızı.

1|0
    0|0
  • Elindeki mevcut kadroyla bisiler yapmaya calisiyorlar hakkini yediler 2 senedir avrupadan bir kurus gelmiyo bu seneden sonra seyredin Fenerbahce yi goreceksinizz..

0|0
    0|0
  • Fenerbahceliyim fb ninde gs bjk hepsine nde mk. Ulke elden gitmis.

0|0
    0|0
  • Emenike ve diego ilk 11 de başlayıp 90 dk bitirmediği sürece ben asla memnun olamam.

0|0
    0|0
    • Diego yu ilk 11 de baslatması gerek ama emenike cidden kotu gidiyor ve yabancı sınırlamasındada onemli yer tutuyor onun yerine yerli bir forvet olsa Raul ve Diego aynı anda oynar bence iyi olur

• çok zor gorunuyor ama insallah toparlarlar

• İnşallah.

• bir Beşiktaşlı olarak fenerlileri bilemem ama şu an Galatasaraylılar isyan edecekler şu an 4-0 mağlup yine yazık gelen giden 4. lüyor galatasarayı

1|0
    0|0
  • hocam ne galatasaray lılar ne de fenerliler oynanan futboldan memnun değil olmamalılar da ne yönetimleri ne hocaları ne oyuncu seçimleri nede oyuncular çok kötü bu sene türk futbolu milli takım bile :(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Fenerbahçe'nin en takdir edilesi özelliği 5-0 da yenilseler sonuna kadar koşup mücadele etmeleri... Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe'yi Galatasaray'dan çok daha istikrarlı ve başarılı buluyorum...
    Zira olay sadece teknik direktör değildir; futbolcular iyi değilse Ferguson da gelse Ancelotti de gelse takım kimyası yoksa başarılı olunmaz...

1|1
    0|0
    • ama takım aynı baskan aynı sadece teknik adam değişti ve futbolumuz çok kotu hale geldi. Ersun yanalın oynattığı futbol daha guzeldi

• İsmail Kartal kötü bir adam değil bence... Bu iş kimya dediğim gibi ki kimya varsa Yılmaz Vural da kotarabilir bu işi...

• Kesinlikle memnun değilim. Tuttuğumuz değil tutulduğumuz takım olduğu icin
    Verem etsede seviyorum bu takımı..

1|0
    0|0
  • Tabiki değil. Takım hala selçuk gibi bir insanı barındırıyor ya. O hoca da gitmeden hiçbir beklentim yok takımdan, futboldan soğuttular resmen o nasıl bir oyun anlayışı o nasıl bir sıkıcılıktır

1|0
    0|0
  • fenerbahceli değilim ama hiç iyi görmüyorum genel anlamda turk futbolunu

1|0
    0|0
  • Hep boyle oynasinlar Galatasarayli olarak cok memnunum :D

0|1
    1|0
  • Kardes bir teknikdirektor oyuncusunu taraftardan daha iyi tanir bir sebebi vardir bizim ilk etapta dusunduklerimizi o defalarca düşünüyodur

0|0
    0|0
    • oyuncuların isteğiyle gelen bir teknik adamın cok bişeyler yapabileceğini sanmıyorum

• oyuncular çok çaılıştırdığı için ersun yanalın gitmesini istedi sevmeselerde oynuyorlardı gucleri yerindeydi

• Bu sene sampiyon olamazlarsa hepsi gidecek 2. Lig takimlarina kiralayacak omur boyu aziz yildirim :)

Yükleniyor...