Yaşananlar ve yaşanmayacaklar koyuyor...

Bana eski erkk arkadaşınızı unutmanın formülünü söyleyin ya unutmam lazım ne anısı ne acısı ne hatrası kalmasın artık bende. Siz nasıl unutuyosunuz hiç aklınıza gelmiyo mu geldiğinde napıyosunuz ya :( yardım edin lütfen delirmek üzreyim artık . Tam unttum diyorm bi anı geliyo aklıma facede bi paylaşımını okuyorum üstüme alınıyorm ne bilim ya yaşananlar ve artık yaşanmayacakalr fazlasıyla koyuyo bana :(

Güncellemeler:
Bilgisayarda onunla olan klasörü dahi açamıyorum o kadar resimlerimiz o kadar videolar varki. O klasöre girince ölücekmişim gibi giremiyorum :/

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Unutmak için / resimlerini / eski fotograflarımızı / aldıgı hedıyelerı / herseyı yaktım ama faydası oldu gıbı en azından akıma geldıgımde gormek ıstedıgımde fotografına bakıyordum sımdı onu hatırlatacak bırsey yok tabi kendimide yakmam gerekır :D ama olmuyor o haliyle şarkılara vuruyorum kendımı :)

0|0
    0|0
    • Ya bende silip atmak istiyorum hatta hediyelerini ne yapsam bilemiyorum yüzüğümz vardı napıcam bilmiyorm :/ Ama onları atarsam da bi gün bkmak isterim diye atamıyorm kıyamıyorum.

• Hediyeleri geri yollamak nasl olr sizce

• bılmem ben yollamadım aklıma gelmedı gelseydıde yollamazdım

Erkekler Ne Diyor 4

• Faceni kapat . Ona ulaşabileceğin bütün yolları tıka . Hiçbirseyini saklama gercekten unutmak istiyosan at yada geri gönder secim senin . Yanlız kalmamaya calıs özellikle arabesk müzik dinleme .

0|0
    0|0
  • beni seven bir kız hiç olmadı ya, bu yazdıklarınız duygularınız bana hep anormal geliyor. Bir erkek için bu kadar şeyi düşünebildiğinizi sanmıyordum. Keşke birileri de beni düşünseydi

0|0
    0|0
    • Bence kendini sanslı gör derim seni seven kız senn evleneceğin kız olur inş. da bu acılarıda yaşamassn

• sürekli sevilmeden sevmek hiç hoş değil ama

• kelin ilacı olsa başına sürermiş

0|0
    0|0
  • e=mc2

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kim ne derse desin çivi çiviyi söker.

Doğru çiviyi bulmak için gözünü kulağını açık tut.

Bir de unutmak için ekstra çaba harcama kendini zamana bırak ve hobiler edin.

Göreceksin ki o senden günden güne uzaklaşacak...

Tek yapılacak şey bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...