Squats yapmaya başladım ( foto )?

http://i.hizliresim.com/AYbd7X.png

5 gündür yapıyorum ^_^ yaza kadar devam etmek istiyorum, sizce bir gelişme var mı?

0|2
109354

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 353

• Squat? Bacak? Eyisin eyi

15|3
    2|0
  • Squats olayını yanlış anlamış olmayasın... Haydi arkadaşlar Squats'a başlıyoruz...

23|3
    0|0
  • Traş ol killarin çıkmış

14|0
    2|0
  • göstermek için bahane bunlar
    oyuna gelmeyin türkiyem <3 sdsd

93|41
    1|6
  • Bende pipimi gostermek istiyorum, hangi sporu yapmaliyim?

115|48
    10|5
  • Bu mu squat yapmış bacak? sadece bacaklarını göstermeye çalışıyorsun millette tahrik oluyor abaza nede olsa çok :)

9|0
    0|0
  • @RememberUS panpa ben 3 puan verdım ya sen?

16|5
    39|34
    • Her gördüğümde eksiliyorum ama çok kıyak adamsın. Sen olmasan siteye girmem len :)))

• Romeo hangi yorumunu gorsem dislike in amina koyuyosun
      Tebrik ederim nigga :D

• Sen çok yanlış anlamışsın
    http://i.hizliresim.com/66BdQP.gif

5|2
    0|0
  • sabahları yumurta ve ceviz tüket. spora yönelik beslenme önermiyorum.
    beynini çalıştırmana yardımcı olacak bu 2 besin.

5|3
    0|0
  • Benim bacağımın kılsız olanı resmen. :)

4|1
    1|0
  • 1. Olarak o yaptığın hareketin adı Squat.
    2. Olarak ön bacağını çalıştırdığı kapasite %5dir.
    3. Olarak 5 günde hiç bir b*k elde edemezsin.
    4. Olarak yorumlarda okudum ilk gün 50 ikinci gün vs. vs. diye bir olay yoktur nasıl olmalıdır açıyorum
    3x50 olarak yaparsın günde her 50 den sonra 1 dakika mola verirsin bu molalarda oturmazsın evin içinde gezinir su içersin tekrar devam edersin spor bu şekilde yapılır.
    5. Olarak Yaza kadar dediğim gibi devam edip protein içerikli beslenirsen Et, Tavuk Göğüsü vb. ürünler tüketirsen başarırsın.
    6. Squat ön bacak çalıştırmaz kalça ve arka ayak kaslarını uzatır biçimlendirir en son vurduğu yer ön bacak kasları olur.

2|2
    0|0
  • Bacaklarin cok guzel hatun.

2|2
    1|0
  • 5 günde, o hafif kilolarla hiç bir şey olmaz..
    Ağır girmelisin ve biraz zaman geçmeli.

Bildiğin kas geliştiriyorsun; protein ağırlıklı beslenmelisin.

Ayrıca, bu tür sporlara başlayalı ilk beş gün olduysa, sen squat çalıştıran hocanın da kafasını skeyim..

(Ağırlığı kaldırırken topukların ve toton ile kaldıracaksın ağırlığı; bunun için de ayak parmaklarını havaya kaldır. Buna dikkat etmezsen, hem gelişemez hem de dizlerindeki menisküsleri yırtarsın)

http://www.youtube.com/watch?v=MVMNk0HiTMg

0|0
    0|0
  • Anacım squat kalça ve üst bacağı çalıştırıyor..
    "Foto" dediğinde kalçanın fotosunu atacaksın sandım =(/

Puan falan vermem ben buna @Romeooooo

3|0
    0|0
  • sizce bir gelişme var mı?
    gelişmenin olup olmadığına dair yorum yapabilmemiz için eski halini görmemiz lazım.

3|0
    0|0
  • Zaten güzel bacakların.

2|1
    4|0
  • Erkek gbi bacaklarn var hic seksi degl

2|0
    0|1
  • botlar güzelmiş :)

1|0
    0|0
    • Svet ev için iyi oluyor ya ayaklarım donmuyor ^_^

• çok güzel bacaklarınız var diğer kızları çatlatacak derecede harika görünüyor, 1 ay sonraki halini sabırsızlıkla bekliyoruz çalışmaya devam durmak yok forever fitness :)

1|0
    1|0
    • Çatlıyorlar zaten
      Devam edecem 1 ay sonra tekrar paylaşcam

• yorumlara baktım da kedi ulaşamayacağı ciğere mundar dermiş aldırma, senden daha güzel bacaklara sahip olsalar inan 1 dakika durmaz kendileri paylaşırlar :)

• Aynen yaa vallah squats yapanın bacaklarındanda belli olur "bacak ne alaka" diyenler var :D

• Döt için degilmiydi o

3|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    333

Kızlar Ne Diyor 109

• bacım sen dalga geciyon heralde burdaki insanlarla aptalmısın tatlım amacının bacagının küçük bir tarafını göstermekse apacık söylesene egomu tatmın edin diyee. Squats yaptıgını söylüyosun kalkıp ayakta cekin ozaman işe yaramışmı diye böyle bir b*k belli olmuyo..

7|6
    4|0
  • Farkettimde gerçekten konuyla ilgili bilgi sahibi olarak yorum yapan erkek üyelere cevap vermemişsin ama bacaklarını beğendiklerini söyleyen herkese "teşekkürler tatlım" gibi bir yorum yazarak iyice basitleştirmişsin kendini. Yazık. Teşhircilik dönemin modası olmuş..

10|5
    1|1
  • memeni gösterseydin
    squatın işe yarayıp yaramadığını söyleyebilirdim
    ama böyle anlaşılmıyor ganks :D
    meme var mı meme meme meeeemeee
    (lan bu abazalık bulaşıcıymış siteden bulaştı hep adfg ) :D
    :D

9|3
    0|1
  • Bende sırt çalışıyorum bu durumda dudaklarımın fotografını atmam lazım dimi? :D

16|6
    0|1
  • bacaklarında yağdan başka bir şey görünmüyo panpiş

10|2
    0|0
  • ne bahane bulsam da bacaklarımı göstersem acaba?

8|5
    3|0
  • 7|1
    1|1
  • bir kezonun dramı resmen ya ahahahaha

8|1
    0|0
  • Milleti tahrik edeceksin kiz zilli :) gergun yapilmaz 3 gunde bir ara verilerek yapilir ve bacak kalinlastirir yapanlarin bazilari pisman

4|1
    1|0
    • Hergün yapıyorum ilk gün 50 kere yaptım 3. Gün 70 kere 3. Gün 80 kere vs.^_^

• Bende pilic gibiyim kiz dizden yukarisini zayıflatmak icin napsakki basen yok but var bacaklarimin ici kalin :)

• bu nasıl bir muhabbet ya :D

• Benim bildiğim squat kalçayı şekillendirmek için yapılır ama bazen bu site bana bildiklerimi sorgulatıyo.

8|1
    0|0
  • Squats asıl olarak kalça ve popo için yapılır. Ama bacak sergilemek icin yapmak ayrı bir olay tabi. Hadi onu gectim bari ayakta çekseydin.

6|2
    1|1
  • Squat benim bildiğim popo (göt) için yapılır ama

5|6
    0|0
    • Tespitin dibi. :)

• sguat calısırken ayak kısmını acık veya kapalı olarak tutursan ön bacak arka bacak ve calf calıstırabilirsin kalça ve abdominal zaten calısır ve herkez onları biliyor kısacası ondandır seninde onu bilmen ;)

• amaç başka...

6|2
    0|0
  • Beyinsiz *

7|3
    1|0
  • Ya yarinda dudagini gobegini atarsin taksit taksit yapma soyun cek otografini at ugrasma yalanla dolanla ya bu nedir siteyi s... tovbe tovbe

5|0
    0|0
  • aylardırrr squat yapan biri olarak söylüyorum ki bacakların ince. ayrıca squatın etkisinin yüzde doksanı kalca ve popoya etkili olur bu foto ne alaka anlamadım:D. hadi oralarım iyi diyosan da görelim bir yandan durusunu? :) bunu atan onuda atar dimi.

2|1
    2|1
    • Benim bacaklarım seninkinden dolgun buna emin ola bilirsin ^_^ aylardır squats yapıyorum diyosun ama kalçan dümdüz? Benim kalçalarım çok çıkık vede dolgundur kalçam çıkık dursun diye de squats yapmıyorum bacaklarım biraz daha kalınlaşsin diye yapıyorum

• ya hadi görelim seni çık gizliden mahalle karısı gibi laf atıp gizli profile saklanmakla olmuyo bu işler hadi :D

• . fitnessin f sinden anlamıyosun. ne desem anlamıcaksın suan. bu yüzden sabaha kadar sataşsan sallasan cevap yazmıcam sana daha artık. ancak ne zaman yazarım gizliden çıkarsın fotonu da atarsın. o zaman yazarım o zaman cevap vermeye değersin. hadi iyi bak kendinee :D

• Sanki daha önce bacaklarını gördükte gelişme olup olmadığına karar vereceğiz teallam yaa

3|6
    0|0
  • Benim bacaklarım senin bacaklarını döver

1|3
    1|0
  • Güzelsin teninde hoş? Tamam?

5|1
    0|0
  • Canim gelisme oldugunu anlamak icin baslamadan onceki halini de atman gerekirdi beyin?

3|3
    0|0
  • Kızlar Devam
    89
Yükleniyor...