Son tüketim tarihi geçmiş çikolata ne derece sıkıntı yaratır?

Yurtdışından getirdiğim, ambalajlı bir çikolata 4 aydır dolapta duruyordu (buzdolabı değil maalesef). Son tüketim tarihi 3 Temmuz yazıyor üzerinde. Bir sıkıntıya yol açar mı acaba?

Güncellemeler:
Yurtdışından getirdiğim, ambalajlı bir çikolata 4 aydır dolapta duruyordu (buzdolabı değil maalesef). Son tüketim tarihi 3 Temmuz yazıyor üzerinde. Bir sıkıntıya yol açar mı acaba?

(Kendim yemeyeceğim, çok özel bir görüntüsü olduğu için birine verecektim)

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Bozuk çikolata da beyazlaşmalar olur.Beyazlaşma yoksa bozulmamıştır.Ama yine de yeme bana kalırsa.

0|0
    0|0
    • Kendim yemek için değil, özel görünüşlü bir çikolata olduğundan birine verecektim :(

• Riske atma o zaman:(

• Çok da yazık olacak :(

Kızlar Ne Diyor 3

• yeme yine

0|0
    0|0
    • Kendim yemeyecektim, çok özel bir görüntüsü olduğu için birine verecektim, çikolata olmasa saklasın diyeceğim de, çikolata sonuçta sakla diye de verilmez

• Yeme ya sağlık şakaya gelmez.

0|0
    0|0
  • kimseye verme aç bi bak bozulmamışsa atmazsın..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bayağı geçmiş artı buzdolabında da değilmiş.Yemesen iyi olur bence.

0|0
    0|0
    • Dün buzdolabına atarken farkettim ben de. Zehirlemeye kadar gider mi bunun ucu?

• Sonuçta ishale neden olabilir.Belli olmaz ne olacağı.

• Tarihi geçtiği için artık birine veremezsin, ayıp olur. Kendin ye, önce küçük bir parça at ağzına, tadı normal geliyorsa kalanını da ye.

1|0
    0|0
  • riske gerek yok at gitsin

0|0
    0|0
  • kokusundan ve tadından anlayabilirsin..

0|0
    0|0
    • Ambalajlı olduğundan ve birine vermeyi düşündüğümden o şekilde anlama şansım yok maalesef.

• o zaman hiç riske girme..sonuçta birine iyilik edeyim derken kötülük yapabilirsin..verme,at gitsin..

• ye gitsin bişi olmaz

0|0
    0|0
  • yoo yaratmaz en fazla zehirlenirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...