Güvensizlik beni yıpratıyor...

ben 3 çocuk annesi 34 yaşında bir bayanım.boşanalı 4 yıl oldu.1 yıl önce benden 7 yaş küçük biriyle tanıştım ve hala ilişkimiz devam ediyor.benim güvensizliğim yüzünden birçok kez ayrılıp barıştık.ilk tanıştığımızda bütün hayatını anlattı.uzun süren ilişkilerini çapkınlıklarını, neler yaşadığını ilk günden anlattı.eski eşim beni aldattığı için evliliğimiz bitmişti.şimdi hayatımda olan insanın eskiden neler yaptığını bilidiğim için ona güvemiyorum.ve bu beni çok yıpratıyor.onu çok seviyorum.evleneceğimizi söylüyor.ama ben bir türlü inanmıyorum.çünkü uzun süren ilişkilerinde hep evlenmeyi düşündüğünü ve sorun çıktığını evlenmediğini söylüyor.bu ilişkileri sırasında arada kaçamakları olduğunu dile geitiriyor.buda beni ürkütüyoraynı şeyi bana yapmaından korkuyorum.aldatılmak ben de takıntı haline geldi.telefonunu karıştırıyorum.iş yerine baskın yapıyorum.e mail ve face sini kontrol ediyorum.kafayı yemek üzereyim.çocuklarımı bile düşünmüyorum onu düşündüğüm kadar.kafayı yemek üzereyim.hayatta daha önemli şeyler var biliyorum ama elimde değil sadece onu düşünüyorum.psikolojik destek mi almam gerekiyor.lütfen bana yardımcı olun.:(

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• takıntı yapmışsın. Evet aldatabilirde bunun garantisi yokki.Kendine güven önce. Birde düşünmen gerkeen çok şey var bu yüzen sağlıklı kararlar veremiyorsun.Bir süre ayrı kal düşün. Arkadaşlarınla konuş enine boyuna. Psikolojik destek al tabi. Çünkü düz gitmiyor olduğun yerde sayıyorsun.

0|0
    0|0
    • aynen öyle hiçbir şey yolunda gitmiyor.illa evlenmem ve hayatımda biri olması gerekmiyor ama bir şekilde hayatıma girdi ve onda takıldım kaldım.

Erkekler Ne Diyor 5

• Siz sevmişsiniz. Ama o sizi o kadar sevmiş mi acaba ! Eski yaşantısı soru işareti. Ancak her şeyini size anlatması da bir pişmanlık işareti olabilir. Ondan eskileri anlatmamasını isteyin. Bu durumunuzu kötüleşir. İyi şeylerden ve gelecek planlarınızdan konuşun.

Psikolojik destek alın. Özellikle randevu alabilirseniz Prof. Nevzat Tarhan'ı ya da Nazlı Özburun hanımı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Terkedilme pskolojisi .

Bende öleyim . Kız arkadasımla ayrıldıktan sonra .

Terkedildiysen çok uzun zaman kımseye güvenemiyosun . Pskolojik manyak oluyosun heran aldatılıcak terkedilicekmiş gibi. . Ama öyle değil aslında ..

Çocuklarınla daha cok ilgilenmelisin . İnş mutlu olursunuz ne diyimki . Nasip .)

Güvenin yinede .

0|0
    0|0
    • inşallah birgün onu da başaracağım.

• Ben o elemanın yerinde olsam sana katlanmam evlenmemde acayip sıkboğaz bir tipsin evlenince neler yaparsın adama düşünemiyorum bile

ayrıca 3 çocuklu olupta bekar biriyle evllik hayalerinde olmanda çok enterasan kendine daha uygun birini bul derim

0|0
    0|0
    • benim aklıma evlenme fikrini sokan kendisi.bir kere dilim yanmış.tekrar aynı hatayı yapmak istemiyorum.

• ilişkisinin devamlılığı için bence evliik fikrini sana pompalıyor samimi olduğunu sanmıyorum sonuçta bir evlilik yaşamıuşsın tecrubeli olman laızm erkekler hakında

• daha yaşına uygun birilerini sevsen. mesela üç çocuk, sen, kendisi ve işini dengede götürebilecek tecrübede olan birisi ?

0|0
    0|0
    • size katılıyorum.bir şekilde hayatıma girdi beni çok sevdiğini söylüyor.bende ona çok alıştım.geleceğimizin olmadığını bildiğim halde ondan vazgeçemiyorum.

• Yağmurdan kaçmışsın doluya tutulmaman dileğiyle..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayatında sana destek olacak birine ihtiyacın var.O yüzden onu hayatının merkezine koymuşsun.Tamam adam dürüst davranmış.Ama bu kaçamakları sende yapmayacağının hiçbir garantisi yok.Böyle kontrol ederek engelleyemezsin.Yapacağı varsa yine yapar.Bence rahat bırak.Kendini yıpratma.

0|0
    0|0
  • aldatılmak seni güvensizliğe itmiş psikolojik destek görmelisin çok işe yarıyor faydasını kesinlikle görüyorsun rahatlıyorsun bu güvensizliğin belli bir süreden sonrada sevgilini sıkabilir en önemlisi 3 tane çocuğun var onlardan önce kesinlikle sevgilin gelmemeli kafanı dağıtmalısın sosyal hayatın olsun al çocuklarını çık gez kendini oldukça fazla kaptırmışsın buda seni acabalara sürüklüyor psikolga gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Valla sana bizim yapabileceğimiz bişey yok.Hem gerçek dertlerin çözülüm adresi burası değildir.

Bunu bize değil yakın çevrendeki arkadaşlarına anlatıcaksın birebir yüzüne bakarak sana tavsiyeler verecekler.Yani bi halt yedim utanıyorum kimseye açılamam dersen.Bizim söyliceklerimizlede bi yere varamazsın.Kendi çözümün kendinde

0|0
    0|0
  • çocuklarından daha çok onu düşündüğün için kesinlikle psikolojik destek almalısın. bir an önce. çocuklarının bugünleri bir daha geri gelmeyecek.

0|0
    0|0
  • demek ki ilişkilerinde aldatan birisi sen böyle birini sevecek olsaydın eşini bırakmazdın.en azından çocukların da babalı büyürdü değil mi?

0|0
    0|0
  • Ben çok üzüldüm ya :( Rabbim çocuklarına sağlık versin.Lütfen kendine uygun biriyle mutlu olmayı dene bana kalırsa senınle vakıt gecırıyor birde cinsel anlamda sanırım senden bir çıkarı var ona guvenmen ıcın evlenecegınızı soyluyor :( aslında bunu sende bılıyorsun bılıyorum ama duygularına hakım olmayı öğrenmelısın yoksa sen üzülürsün.mtlu kal

0|0
    0|0
Yükleniyor...