Bir günlüğüne kadın yada erkek olsaydınız ilk olarak ne yapardınız?

bir günlüğüne kadın yada erkek olsaydınız ilk olarak ne yapardınız?

seviliyorsunuz dostlar:)

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• öncelikle hani bazı filmlerin konusuydu bu. birbirinden nefret eden 2 kişi. bir sabah uyanırlar ve ruhları diğerinin bedenine girmiş. ben bu soruyu o şekilde yorumlayacağım.

eğer ki günü ben belirleyebileceksem, karımın çocuğumuzu doğuracağı gün onun yerine geçmek isterdim. ben erkek olduğum için hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak acılara kadınlardan daha dayanıklıyım. bu yüzden de çocuğu doğurmak benim için daha kolay olacak. yani bence. ama çocuğa da yazık olurdu o ayrı bir mesele. yani bir düşünsenize; çocuk yaramazlık yaptığında annesi diyecek; "9 ay karnımda taşıdım ben seni ya", babası diyecek "seni doğuracağıma taş doğursaydım daha iyiydi" ulan anne ayrı trip atıyor. baba ayrı trip atıyor. bu ne lan. ergenlikte bunalıma girer intihar ederdi valla.

0|0
    0|0
  • kadın olup mağazalarda indirim olduğundaki psikolojiyi tatmak isterdim :)

2|0
    0|0
  • bir günlüğüne kadın olsaydım yinede her kadının hayal ettiği gibi oturup beyaz atlı prensimi beklerdim :)

1|0
    0|0
  • sanırım erkeklerin kadın olması gerekiyor bu durumda :))

Gün yapardım hemen :((( kısırlar börekler kekler kurabiyeler offf :(((

( oruclu iken bu geliyor hep aklıma )

1|0
    0|0
  • bu soruya cevap vermek istemiyorlar neden acıba? neyse bir günlüğüne kadın olsam tavuk kümesine alar bütün tavukları çalardım

1|0
    0|0
  • ben kadın olamam

o kadar çok konuşmuyorum ki!

0|0
    0|0
  • Kızların yaptığı gibi kaşarlık yapıp bi zengin manita bulur söğüşlerdim heralde

0|0
    0|0
  • Araba park etmeye calısırım :)

1|0
    0|0
  • hiç gerek yok herkes kendi cinsinde kalsın. :)

1|0
    0|0
  • yine senı bulurdum :DD:

0|0
    0|0
  • sevdiğim kızı kendime erkek halime överdim:)

0|0
    0|0
  • Herkese sormuşun ama sen söylememişin.Sen napardın?

0|0
    0|0
  • ADet olmak isterdim. Nasıl bir duyguymuş bakalım.

0|0
    0|0
    • adet olma duygusu...:D

• kadın olsaydım mahallenin hepsine verirdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• düşündümde kendim gibi bir sevgili bulurdum bakalım sevgilim ben onu bukadr sevmeme rağmen neden hala vurdum duymazlık yapıo anlardım:)

1|0
    0|0
  • ayakta işerdim

2|0
    0|0
  • Ebru nerelerdeydin ya:) Erkek olsam ilk icraatım tacizcileri dövmek olurdu.Çok fena psikopat olurdum nerde haksızlık görsem olay çıkarırdım.Zaten fazla da yaşamazdım:)

Sende seviliyorsun:)

1|0
    1|0
  • çişimle adımı yazardım

1|0
    0|0
Yükleniyor...