Kızın şu mesajından ne anlıyorsunuz? Hadi cevaplayın pakim.

beni aramışsın bakamadım kusura bakma biraz rahatsızdım.bak ne dicem yine görüşelim ama arkadaş kalalım şu an bir ilişkiye hazır değilim olurmu.

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

• Seninle ilerisi için birşey düşünmek istemiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Senınle bır ılıskıye baslamak ıstemıyor ama senı kırmakta ıstemıyor, kıbarca istemedginı dıle getırmıs bence.

0|0
    0|0
  • senden daha iyisini bulana kadar beklemede kal

0|0
    0|0
  • onu aradığın an aslında görmüş ama cevap vermemiş , sonrasında içinden geçenleri zaten söylemiş arkadaş kalalım demiş sen+ben=biz olamayız demiş ...

0|0
    0|0
  • ya hayatında biri var yada senden pek emin değil.bir süre arama mesaj atma.kaçan kovalanır bunu unutma.

0|1
    0|0
  • ya başka biri var ya da birinden ayrılmış acı çekiyor ama her iki durumda da son seçeneksin.

0|1
    0|0
  • Konuşmaya cesareti olmadığından açmamış.Bunları yüzüne söyleyememiş.Seni üzmek istemiyor.Kibarca ayrılmış.

0|0
    0|0
  • Seninle ilgili bir şey düşünmüyor.

0|0
    0|0
  • abi şuanlık istemiyorum iyilerine bakcam eğer ki bulamazsam seninle duruma bakarız :)

0|2
    0|0
  • sevgili olamazsınız ümitlenme ..

0|1
    0|0
  • seni özlüyorum yedekde kal diyor

0|0
    0|0
  • istemez yan cebime koy.

0|0
    0|0
  • ret edilmişsin hacıt.salla sana kız mı yok

0|0
    0|0
  • artık istemiyor

0|0
    0|0
  • ayrılık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sabah sabah çok güldüm ya:D senin niyetine göre, bence hoşlanıyorsan BULUŞMA. Çünkü zaten önkoşulu koymuş oraya gidip buluşursan şansın sıfıra yaklaşır. Onun yerine "açıkçası canım pek dışarı çıkmak istemiyor" de kestir at. Cool ol yani. Tek şansın bu.

0|0
    0|0
  • Beraber sevişemeyiz. sex yapamayız. Ama Minübuste pazarda gördüğüm diğer insanlarla hukukum ne ise o kadar bir mesafe olabilir aramızda demiş..

yani aşk sevgi sex heyecan olamaz demiş.

0|0
    0|0
  • Gemiş olsun.Saplar ordusuna bir üye katıldı.Arkadaş kalalım.Eğer ben senden daha iyi birisini bulamaz isem.Çıkma teklifini gözden geçireceğim.Eğer bulursam sana tekme vuracağım.Şimdilik arkadaş takılalım.İlerisini Allah bilir.

0|0
    0|0
  • Ne okuyorsan onu anlarım. Ne var ki bu mesajda gayet açık ve net yani. Kız sana arkadaşça mesaj yazmış seni arkadaş olarak görüyor.

0|0
    0|0
  • Türkçesi : Sen yine beni sev öyle bi köşe de bekle ara sıra zaman geçirmek için lazım olabilirsin bana ama sevgili felan olmaz senden.

0|0
    0|0
  • kibarca hayır demiş sanki ilişkinize

0|0
    0|0
  • pes etmek yok yola devam

0|0
    0|0
  • seni sevmiş ama arkadaş olarak zorlama birde kodumuoturtma bencee artık yumusak sakin biri ol :((((

0|0
    0|0
  • Önceden aranızda geçen olayı anlatsan daha bir yardımcı olurduk sanki :P

0|0
    0|0
  • arkadaş olarak kalmalıymışsınız . yani unut

0|0
    0|0
Yükleniyor...