Fitness yapanlar hep zayiflarmi?

Arkadaslar ben kilomdan memnunum hatta kilo almak istiyorum. Boyum 1.64 kilom 50-51 arasi. Zayiflamadan vucudumu sikilastirmak istiyorum cunku ozellikle basen bolmemin sikilastirmak istiyorum. Kilo vermeden bu mumkunmu?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Spor salonunda calisan biri olarak tabiki mumkun ama oncelikle birr spor saonuna baslaman gerek

0|0
    0|0
    • evet baslamayi dusunuyorum. youtubeda biraz baktim bir kac hareket yaptim 2 gundur kendime gelemedim hala agrilarim var ama devam edemiyorum bu normal mi?

• Aynen fitness dahada ise yarar eger kas olmasini istemessen o agrilarida kafaya takma ben uyuyamamstim ilk bir hafta oluyo ole agrilar

• tamam cok tskler bisey daha soracagim 1 haftada kac kere yapmak gerek yani spor salonuna 2 gun gitsen yetiyo diye biliyorum evdede uygulanmalimi?

Erkekler Ne Diyor 7

• evet %99 u zayıflar

0|0
    0|0
  • kilo vermeden mümkün tabikide.
    düzenli olarak basen antremanları yapmalısın, beslenmenide protein ağırlıklı tut.

0|0
    0|0
  • evet mümkün yapacağın egzersizleri iyi tayin etmen gerekir.. yağ oranını ölçtürüp %12 nün üzerindeyse vucudun yağ birikmiş kısımlarında kas gelişimini sağlayabilirsen hem estetik açıdan güzel durur hemde sağlıklı bir vucuda kavuşmuş olursun

0|0
    0|0
  • DuZgn bir hoca duzgun bir program fitnessla herzey mumkun

0|0
    0|0
  • zayıflar ancak sporu bırakırsan afedersin çuval gibi kalırsın sarkmalar meydana gelir falan...

0|0
    0|0
  • Hayır tabikide bize kilo almak veya şekillenmek içinde geliyolar

0|0
    0|0
    • peki nasil bir beslenme uygulamaliyim?

• Diyet programı kişiye göre değişir proteini etten mi ottan mı alıyosun yağ oranın kaç baktırmalısın

• tamam anladim cok sagol

• mümkündür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 3 yıldır spor yapıyorum ben görüntü olarak zayıflıyo oluyosun ama zamanla kas oldukça tartıda fazlalaşıyor. Ama bırakıcaksan bir süre sonra sakın başlama herşey daha berbat oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...