Kızlar ve dövüş?

Arkadaslar geçen bir kizla kavga ettim onceden hic bir kixla kavga etmediğim icin dayak yedim ve cok sinirliyim şuanda bacagimdki morlugu gordukce de sinirleniyorum. Zamani onemli degil tekvando veya boks veya herhangi birseye gitmek istiyorum hangisine gidersem daha iyi dovusebilirim?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• yaşını çok merak ettim.

0|0
    0|0
    • birini dövmek için spora başlamak çok saçma birşey bence.
      daha yaşın ufak olur böyle şeyler ama uzatmamalısın bence, yinede sen bilirsin.

• kickboksa gidebilirsin, gayet güzel bir spordur ama kendini tamamen sokak dövüşcüsü olarak hazırlamak istiyorsan Muay Thai öneririm.

• Tesekkurler ☺

Erkekler Ne Diyor 15

• Dünyanın en tehlikeli sporudur bence boks. Ama erkek için. Bir kadının bacaklarının kuvvetli olması hem şeklini güzel göstermesi açısımdan sadece bacakla yapılan dövüşler sana güzellikte katacaktır. O yüzden tekvando. Kick box falan gereksiz. Çocuk işi.

0|0
    0|0
  • Kick box ya da karate dicem. Kick box senin için daha uygun daha çabuk sonuç alırsın 6 ay çalış sonrası dayak yemezsin.

0|0
    0|0
  • :) hemcinslerim daha iyi bilir. Güç, teknik önemli de asıl mesele o andır. Yani dövmek istiyorsan birini karşına geldiğinde indiricen yumruğu :) Ancak doğruyu yapmaksa mesele dövüş etmeyi dem değil sporu öğren. Yeri gelir kendini koruman gerekir. Kavga etmene de gerek yok gönül kazan boş ver dövüşü. :)

0|0
    0|0
  • Karate Kid filmini izlemeni öneririm. :)

0|0
    0|0
  • Ben dün boxa yazıldım "canısı" diye bir kız vardı hayatımda hiç bir kızdan bu kadar korkmadımdı abisi bile olsa korkmazdım ama kız acayip bir şey :D

En hızlı gelişmeni sağlayan şey box dur kick box a gidebilirsin fiyatları yere göre değişir nerde oturdunu filan söylersen yardımcı olurum

0|0
    0|0
    • bir surelik konyadayim burada kalicam okul sebebiyle bulabilirim inşallah uygun bir yer 😕

• Göz önünde bulundurcam dediklerini 👍

• Spor Bir kıza yakışmaz diye bir cümle yok onun için spordan çekinmede

• Kick Box a yazıl benim kızım gidiyo ağız burun giriyo velet bana çok fena bişey oldu.

0|0
    0|0
    • 😃😃😃😃 en azından benim gibi dayak yemez

• Yok üç kızı dövdüğü aynı anda; direk okul yönetiminden ihtar la tarafıma bildirildiğinden o konu da emin olabilirsin.

• boks

0|0
    0|0
  • Boks vurdu mu indirirsin tekvando savunma sanatı karate falan boks abi işi bitirir :D

0|0
    0|0
    • Tesekkurler boks veya tekvando dusunuyorum zaten ☺

• Uygun bir yer buluyum sonra tekvandoyla boksu dusunucem detayli olarak ☺

• kerata yap bebek

0|0
    0|0
  • hahaha sokaklarda dövüş daha çok faydasını görürsün...

0|0
    0|0
  • kıck box!

0|0
    0|0
  • Teakwondo iyi olur bence

0|0
    0|0
  • Dövüşle ilgilenen kızlar çok çekicidir spor yapan her kız çekicidir bence devam et

0|0
    0|0
  • önemli olan yürek canım kardeşim sen istersen sumo güreşi yap yüreğin yoksa bir cacık olmaz hem kızsın zaten fazla kavga durumu yok o yüzden boşuna gitme derim kavga çıkarasada saçlarını başlarını yol onların şampiyon :D

0|0
    0|0
  • bn taekwondocu olarak ne blm boks daha iyi bnce ona git tek yumrukda bitirebilirsin kavganin baslicani hisettnde cak bakalm yerden kalkamaz daha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben Taekwandoya gidiyorum, gayet de memnunum. Bu zamana kadar hiç bir kızdan dayak yemedim. Erkeklerden yedim, o ayrı :D

0|0
    0|0
    • Dovus tekniklerini mi ogreniyorsun yoksa savunma falan mi onu merak ediyorum

• Taekwondo rakibin enerjisini kendisine püskürtme sanatıdır. Saldırı amaçlı ASLA öğretilmez ve derse başlayacaklardan bunun içinde söz alınır.

• Aynı şeyi söyledim.

• Yaklaşık 8 senedir karate ile uğraşıyorum, sayısız erkek dövmüşümdür pisliklere hadlerini bildirmek gerekiyor bazen.

0|0
    0|1
Yükleniyor...