Kapat

Kalın Bacak Problemi?

Ben lise 3 e gidiyorum 1.64 boyum 55 kiloyum. Bacaklarım biraz kaslı. Bu kastan dolayı mı bilmiyorum bacaklarım biraz kalın duruyor. Tavsiye edebileceğiniz bir şeyler var mı?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• 5.5 kilo eksiğin var.. Bacakların kalın değil.. Muhtemelen fiziği zayıf insanlar var etrafında..

0|0
    0|0
    • Eksiğim mi fazlam var :O

• Gene de 60 ken çok fazla duruyordum şu an bile kilo fazlalığım var gibi duruyor

• Sana fazla ya da eksik gelmesi doğru olduğunu göstermez..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• sorun etme bu kadar

0|0
    0|0
  • Spor yapan biri olarak söylüyorum boyuna göre klon ideal ayrıca baldır degil kalca kısmı kalın demişsin kızlarda gayet hoş duruyor, birde böle abuk subuk şeyleri kafanıza takmayın :)

0|0
    0|0
    • Üst bacaklarım çok kalın duruyor öyle de güzel değil :(

• mutlaka vardır bir yöntemi ama en zor incelecek er baldırlar

0|0
    0|0
  • spor ve egzersz yap :) benim tercihm bu

0|0
    0|0
    • Öyle sanki daha çok kaslanıp daha çok kalınlınlaşıyormul gibi geliyor

• evet bnde öyle düşndm okadar üzme kendini çok kaln deilse bu snn vücut sitln böledr

• tamam tahmin etsen

• tabiki var. sakın bacaklarını inceltme :)

0|0
    0|0
  • Bisiklet kullan kas olusur diyorsan sporbisiklleti al 99 lira bisi ucuz kas da yapmaz

0|0
    0|0
    • Onun ne farkı var?

• Onun farki cok normal bisiklette guc kullsnirsin spir bisikletinde bacaklarin guc kullanmadan hareket eder buda yag eritir kasa cevirmez

• allahtan belanımı istiyon sanki 150 kilo ya :)

0|0
    0|0
  • e yani

0|0
    0|0
  • bence kilodan boyuna göre kilolusun

0|0
    0|0
    • Daha fazla veremekte zorlanıyorum 70 den indim bu kiloya keşke biraz boyum uzasa

• inşallah olur spor ve sağlıklı beslen düzelir bir de kalçalarını dolgunlaştır 10 numara 5 yıldızsın :)

• Squat yapıyorum ama bacaklarımı kalınlaştırıyor gibi geliyor ama öyle baya eritmişliğim var popomu

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...