Gençliğin düştüğü son durum bu mudur?

Selamlar arkadaşlar herkese hayırlı bir gün diliyorum öncelikle;

Sabah sabah gazetelere bir göz gezdireyim dedim,gördüğüm video kanımı dondurdu?Bu o kadar da olmaz.Biraz sonra linkini atacağım ve küçük bayanların çekmiş olduğu videodaki bayanlar geleceğin anneleri olacak.Evlat yetiştecek bunlar ve kendilerini ve başkalarını düşürdükleri duruma bir bakın..Bnların hepsi bir erkek yüzünden yapılıyor.Hakikaten korkunç ve merhametsizce bir durum..Neyse çok fazla kelime kirliliği yapmak istemiyorum.

Buyrun link

0|0
26|22

En İyi Erkek Görüşü

• Akillarida zekalarida gelismemis ilkel tipler.. Bunlardan zaten anne manne bisey olmaz. Turkiye nin basina bela bu akil hastalari... En ufak asalet kibarlik kadinsi bir zerafet yok.

Ehil olmayan insanlar evleniyor ve ortaya boyle serefsiz namussuz erkek ve kiz cocuklari cikiyor. Bunlarin vatana millete ne faydasi olabilir ki... Asil dengesizlik bunlari yetistiren anne babalarda...Kaldi ki annesi babasi cok kalitesiz dahi olsa, insan da akil diye bisey var. Dogru ne yanlis ne ayirdedebilmesi lazim.

Asik olabilen bir insan da altin gibi kalp olur. Bunlarin ki olsa olsa sehvet veya menfaattir. Allah islah etmeyecekse yoketsin boyle rezilleri...

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bende az önce izledim. Özenti bir toplumuz. Dışarda ne vrsa hemen yapıyoruz, giyim, kuşam, hareketler her yönüyle özentiyiz. Nereye doğru gittiğimizin örneklerinden biridir bu video. Maç için adam öldüren, yol vermedin diye adam öldüren, kız için adam öldüren, daha ne diyim ben. Umarım güzel cezalar verirler. Aileleri bunları izleyince napıcak merak ediyorum. İnsanların yüzüne nasıl bakacaklar. YAzdıkça yazasım geliyor en iyisi susuyum. saygılar

0|0
    0|0
  • En azından ölen yok.Buna da şükür.O kızın sevgilisi olan erkeğin yerinde olucam.Allah ne verdiyse dövücen kızı.Ne kadar erkekte olsan kadına el kalkmaz diyenler olsamda.Ama bazıları da hak ediyor arkadaş.Şu aşuftelere bak hele.Kaç kişi bir kıza dalıyor.Erkek kurtulduğuna şükür etsin bence.

0|0
    0|0
    • Ölse daha iyiydi.Bu travmayı kolay kolay unutmayacak

• Yaşadığı bu travma ile nerde yanlış yaptığınıda anlar umarım.Helal olmayan biriyle birlikte olmak gibi.Unutur Allah'ın izniyle.Unutmasa bile yaşadığı o durumu kabullenebilir.

• TDK görevi yapmak bana düşmez ama güleyim mi ağlayayım mı diye yazılıyor :) bırakın gençleri içlerini boşaltsınlar

0|0
    0|0
  • Rezillik.başka cevap aramaya gerek yok.

Hayır ama.Bu kızlarında suçu. yok.Onları sıkmamak adına bu kadar serbest bırakan aileler sorunu kendisinde arasın...

0|0
    0|0
  • nush ile uslanmayanı etmeli tekdir.tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.yazık kıza acıdım.valla aralarına dalıp hastahanelik edene kadar dövmek geldi içimden.amk o...rı !

0|0
    0|0
  • tam bende bu soruyu sorcaktım benden önce sormussun , bukadar acımasızca bişi yapılabilirmi aklıma almadı sabah sabah , insanlarımızda hiç vicdan kalmamış

0|0
    0|0
  • One ya Hep Bu Filmlerden Etkileniyo bunlar :S kıza Bi Tecavuz etmedklerı kalmıs yazık gunah be

0|0
    0|0
  • ne var bunda

0|0
    7|3
  • bizim orda olmuş olay silivride kızda kendini savunmuyor bağırsaydı mezardan yoldan gecenler çok var duyarlardı böyle olay olmazdı silivride oturuyorum

0|0
    0|0
  • yaşları küçük olduğu için muhtemelen cezadan yırtarlar.ne yazık ki adalet yok türkiyede.nasıl bir erkekse artık,truva savaşı misali ,helenin erkek versiyonu

0|0
    0|0
  • bana kurguymuş gibi geldi bir insanın o şekilde hiç tepkisiz dayağa razı olması garip,her şekilde dayak yiyecekse de mücadele eder karşı koymaya çalışırdı diye düşünüyorum ben...

0|0
    0|0
  • Prenses bunlar eksidende vardı ama ozaman teknoloji bu kadar ilerlemediği için video çekimleri yoktu. Serseri gençliğin sonu işte merak etme hepsi belli bir yaşa geldiğinde anlıyorlar hayatın ne olduğunu

0|0
    0|0
  • erkek yüzündendir bu kavga, erkekler ederlerdi hatunlar için kavga artık kızlarda erkekler için ediyor sanırım o benim hayır benim diye...

0|0
    0|0
  • kadın değil ki 4 tane ağzı açık ayran delisi liseli velet .

1|0
    0|0
  • dava açsınlar

1|0
    0|0
  • allahtan dunyayı kadınlar yonetmıyor yoksa kıskanclıktan daha berbat hale gelırdı dunya:)

0|0
    0|0
    • Haklısın sanırım.:)9

• ahanda tesaduf oldu sende benım soruma cevap yazıyormusun :) hangisine demezsın sanırım. bayagı sert bi tartısma durumundayız :) savas cıkaracaz yakında :)

• Kıskançlık başka ne olabilir ki. Dövenin de dövülenin de yaptığı hatalar var.

0|0
    0|0
    • Dövenlerden birinin erkek arkadaşı o kızla çıkmış diye olmuş bütün bu olanlar.

• şaşırmış durumdayım silivride oturuyorum bizim orda tam

0|0
    0|0
  • o kıza vuran elleriniz kırılsın çokta güzel laaa :(:(:(:( kızkançlık krizine bak diğerlerinin

0|0
    0|0
    • :)) bu da bir bakış açısı :))

• değiştirmek için uğraştıkça yaşlanıyoruz :))

• hayatta bırakmam 1 tokat sallarım hepsi nasibini alır, yarısı da bosa gider :D

• umarım o 4 kız hakettikleri cezayı bulurlar

0|0
    0|0
  • belkide haketmiştir hemen acitasyon yapmamak gerek.hem büyük bir olay değil yazdığın kadar

0|0
    0|0
    • Burda büyüklüğünü ya da küçüklüğünü tartışmıyoruz ki kardeşim..Ahh siz var ya siz..

Kızlar Ne Diyor 26

• O dayak yiyen kız neden mal gibi duruyor hiç karşılık vermiyor , o dayak atanlar düşünmüyorlar mı bu kayıt birilerinin eline geçer yüzümüz görünüyor başımız belaya girer , bu çocukların anası babası yok mu ve nasıl bir terbiyedir ki bu mezarlıkta birinin canına kast edecek kadar dövsünler .Bir de bu kavga erkek yüzünden oluyor pehh ..Allah onlara beyin vermiş de prospektüsünü koymayı unutmuş ...

0|0
    0|0
  • o yerde surunen kizi anlamiyorum neden cakmiyor sirf surukleniyor. salak mi yani bu kadar mi aciz olunur. kac yani yada vur geri. sirf kapanmis o sekilde hayret birsey. barda geldi basima bir kez oyle 3 kiz lavobada saldirdi bana sahros londrada, neden bakmisim tuvaletten ciktim karsimda nasil bakmayim allah allah neyse agiz dalasi derken ittirme sacima yapisti. bende karsilik verdim cember gibi aralarina aldi birtanesini suratina cakip kapiya ittim kaydi yere yerler islakti . digeride sacima yapisti yere aldi ama tekmeyle onuda dusurdum digerini de allah ne verdiyse giristim ikiside geri geldi aralarinda siyrildim kactim. bu ama mal gibi dayak yemedim

1|0
    0|0
    • hazır başlamışken ülkeyi fetih etseydin.orduyu felan etkisiz hale getirirdin.bayrağımız sallandırrıdın londra semalarında... tebrikler iyi dalmışsın kızlara

• bunun adi mal gibi dayak yememek ben daha fazla darp edildim cunku 3 kisiydi ama karsilik da verdim ve kactim. insan can havliyle karsilik verir sok da olsanda insan eti sonucta tepki gosterirsin.

• Beyin hücreleri yok bunların yemin ediyorum.

Döl israfları baska bir sey değil.

3|1
    0|0
  • ben böyle şeyleri nedense sadece internette gazetelerde ve televizyonda görüyorum hiçbir zaman gerçek bir kavga görmedim belki tehdit edilen eden insanlar oldu etrafımda ama böylesi? asla

o yüzden gençlik o kadar da kötü değil yalnızca bir kesim... ne yazık ki...

0|0
    0|0
    • Bizde o yollardan geçtik,ne etrafımda ne de uzağımda böyle şeylere tanık olmadım.Kurunun yanında yaşı da yakıyor bu tarz olaylar.

• hem saygısız hem edepsizler...yorumsuz bir şey yani.hele ki buna normal diyen zihniyeti hiç aklım almıyor.

0|0
    0|0
  • link

silecesin meseneden.

1|1
    0|0
    • kız değil erkek dövdüm :D iyi ki kimse video almamış o zamanlar :D

• Aptallar bana göre

0|0
    0|0
  • olaya ileride anne olucaklar gözüyle bakman çok güzel. Asıl anne bunlardan oluyo ama nasıl anne işte ?:) yazık yazık çok yazık ne diyim

0|0
    0|0
  • Ben bu kızların babası anası olsam ibreti alem diye sallandırırım sonra videoya alırım genliği yavaş yavaş temizliyoruz derim. Bu ne yaa :) Kısaca; BİR ÇOCUK ANNE BABASININ AYNASIDIR!

1|0
    0|0
    • Aynende öyle.

Sadece doğurup sokağa salmakla aile olunmuyor.

İt sürüsü gibi yetiştiriyorlar ne saygı ne sevgi ne edep biliyorlar sonra neyse ya sinirlendim...

• Ya valla şu an elime verseler ben yaparım babasının anasının yapacağı şeyi. Böylesi benim kız kardeşime falan bi denk gelse TÜRKİYE'ye örnek veririm yemin ederim mubarek ramazan ayında hiç bir şey demiyorum.

• Öncelikle günaydın canım benim<3

Bunların anne babalarına acıyorum ben.Kızlarını okulda sanıyorlar.Ama kızlara bak.İzlerken ben utandım.Allah akıl fikir ihsan eylesin.

0|0
    0|0
  • Kızın doku organlarında bir sorun var galiba. Acıyı hissetmiyor olmalı. Yoksa bir tepki verir. Ben kıl oldum burada ya.

0|0
    0|1
  • oğlanı merak ettim

0|0
    0|0
  • erkekler kızlar için kavga edince niye bu kadar tepki verilmiyor.birbirini öldürenler var.iki kız erkek için kavga edince vay anam bittik.ya kıskanıyorsunuz ya da çok fazla abarttığınızın farkında değilsiniz.eleştiri yapılacaksa daha ciddi olaylar üstünden bunu yapın

0|0
    0|0
    • la erkekler ota boka kavga eder ondan :(:(:( ... yazık ama len içime dokundu resmen :(:(:(

• yani toplum da şu var bende bu var her zaman erkek kızın peşinden koştuğundan dolayı şaşırma normal bi şekilde bu kadar abartılı oluyor

yani bu kadar kasılacak bi durum değil bayan susam

aslında kurabiyelisusam olsaymkış daha hoş durardı bayan izmirli

• :D işte çok abartıldı sorancan :)

• 3 ay önce yaşadığım ilde aynı yaşta kızlar bıcaklayarak birbirini öldürdü. erkek yüzünden. yazıktır. çok vahimm :(

0|0
    0|0
  • tek kelimeyle felaket...! videonun tamamını bile izleyemedım , sinirlerim bozuldu...

paylaştığın için teşekkurler...

0|0
    0|0
  • Bu kız malmı yaa kendine işkence ettiriyo? allah belasını versin bu çiyanların yazık kıza yaa ..nasıl susar kız yaa ağlamıyo bile .başka erkekmi yok dünyada ya bu insanlar nekadar cani olmuş pesss yaa :"(

0|0
    0|0
    • Ya kız ne yapsın orda bu salaklar öldürse bu kızı kimsenin ruhu duymaz bitsede gitsem derdinde kız yazık yaa

• İnsan olan hiçbir canlıya yapamaz bunu.Üzüldüm kıza.Kaçamıyor bile o kadar korkutmuşlar ki.Gelecek hiç parlak gözükmüyor.

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin böylelerine yazık çok yazık.

0|0
    0|0
  • bu kızların saçları olmasa nasıl dayak atıcaklar acaba ya... saçmalık ne biçim kız bunlar...

0|1
    0|0
  • ah o kızları elime vereceklerki...

0|0
    0|0
  • sabah sabah çok sinirlendim

0|0
    0|0
    • Bende yaa,hiç sorma:)

• tehlikeli ergenler... hatta halk arasında AĞIR ERGEN olarak bilinirler... atara atar gidere gider... ahh şöyle bi yerde yürürken bunlar gibi bi kaç kişiye rastlasam keşke... sinirim ancak öyle geçer

• Amann dur uyma onlara.:)

• coluk cocukya ıste ne bıcım gorgu terbıye almıslarsa terbıyesızler

0|0
    0|0
  • Günaydın canım..

Bende izledim bu videoyu az önce ve tüylerim ürperdi ..

Kavgasının konusunu okuduktan sonrada daha çok sinir oldum Allah akıl fikir versin ne diyelim..

0|0
    0|0
  • Dayak yiyen karsı tepki vermiyor, kacmıyor, anlam veremedim..

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin başka ne denir ki yazık günah ya.bunlara kız demeye bin şahit ister

0|0
    0|0
  • anlamladırmak zor,emanetçilerimizin bunlar olduklarına inanmak daha zor..

0|0
    0|0
Yükleniyor...