Spor hakkında bilgisi olanlar?

160/54 kgyim. Düzgün beslenmeye çalışıyorum ama sanırım yaptığım spor kas geliştirmeyle ilgili gibi geldi bana. Yağ yakmadan kas yaparak zayıflanır mı?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1 kg yağın kapladığı alan 1 kg kas ın kaplıdığı alandan yaklaşık 7-8 kat daha fazla olduğu için vucut kas yapısı geliştikçe hem daha estetik bir görünüş hemde daha iyi çalışan bir metobolizma elde edersiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yag yakip saglikli kiilo vermek onemli ancak asil spor asansor kullanicagin yerde merdicen cik yuru ve egzersiz yap yedigine dikkat et ama fazla etme dunyaya kac defa geliceksin sporunu yaparsan. duzenli yediginnin onemi cokta fazla onemli degil bence yemekle birlikte cok su ic ama su dofal zayiflaticidir

0|0
    0|0
  • yağ yakmadan kas yapıp zayıflanabilir.

0|0
    0|0
  • Yağ yakmadan kas yapabilirsin. Sürekli proteinli yiyecekler alıp ağırlık basacaksın ve günlük protein ihtiyacının altına inmeyeceksin.

0|0
    0|0
  • Programından ve beslenmenden biraz bahsetsene.

0|0
    0|0
    • Genel olarak ıvır zıvır yemiyorum. Yulaf yiyorum sabahları biraz süt. Erken kalkıyorum 7 gibi yemiş oluyorum yani. Öğlen pek yemek fırsatım olmuyo anca kahve felan. 4 gibi yumurta veya yoğurt sebze türü. Youtubede jullian diye amerikanın spor eğitmeni var. 30 day diye bilmemnesi var herkes farkı görmüş etmiş onu yapıyorumda zarar olur mu acaba? Önce kilo vermem gerekıyo mu boyuma göre

• Cin olmaz. Sadece dediklerim.

• Ooooof tamamdır

• hayır kas çalışmadığında yağa döner yüzmelisin bence haftada
    3 gün birer saat durmadan

0|0
    0|0
  • olmaz böyle şey

0|0
    0|0
  • Boyun iyi kilo verme bence

0|0
    0|0