"Ben seni hiç aramadım, çünkü..." diyen bir şair cümlenin sonunu nasıl tamamlamıştır?

tefekkür iyidir sanırım, farklı kapılar ve ufuklar açar galiba yanılmıyorsam insana ya da insanlara...

Güncellemeler:
"Ben seni hiç aramadım, çünkü baktığım her yerde sen vardın"...Necip Abdurrahmanoğlu

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Çünkü numaranı vermedin , gerçi olaydı ne değişirdi ki kontürüm yoktu ...

0|0
    0|0

• ...

Ben seni hiç aramadım çünkü artık hangimiz kadın olan taraftık,hangimiz erkek.. belli değildi..

Senin yerine kaç cephede savaş verdim...Siper ettim gövdemi aciz kaldığın her yerde..

Ayna tutacak elimde,silahlarım vardı.. Mis kokan tenimi barut kokusu kapladı...

...vg

0|0
    0|0
  • Çunku sen hep benimle , en yakınımda , kalbimin en güzel yerindeydin... :)

Seni bulmaktan önce aramak isterim,

Seni sevmekten önce anlamak isterim,

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de,

Sana hep yeniden başlamak isterim.

(Özdemir Asaf)

0|0
    0|0
    • "Ben seni hiç aramadım, çünkü baktığım her yerde sen vardın"...Necip Abdurrahmanoğlu

• bunu bilmiyordum... teşekkurler :)

ama bende güzel uydurmuşum... : )) :D

• Ben seni Hic aramadım cunku yoklunda buldugum icimde var oluşun öylesine doldurdu ki benliğimi, seni aramak sadece bir sesten ibaretti artik...

0|0
    0|0
    • "Ben seni hiç aramadım, çünkü baktığım her yerde sen vardın"...Necip Abdurrahmanoğlu

• "Ben seni hiç aramadım, çünkü yüzyıllar kadar uzaktın bana , varlığım seninle hayat bulurken sen yoktun anlamsız bedenimde..." (green)

0|0
    0|0

• Ben seni hiç aramadım,Çünkü sen bendin,ben sendim.ruhumdun.

0|0
    0|0

• Güncelleme yaptığında hepimize bildirim geliyor.Tek tek yazmana gerek yok.

• Ben seni hiç aramadım çünkü beni sevmediğin için rahatsız olacaktın.

0|0
    0|0
  • ben seni hiç aramadım..çünki zaten sen beni zırt bırt arıyordun gerek kalmadı bana.

0|0
    0|0
  • aradaki virgülü kaldırır,tek cümlelik bir şiir yazmış olur,ben o şairle öpüşürüm.

0|0
    0|0
    • "Ben seni hiç aramadım, çünkü baktığım her yerde sen vardın"...Necip Abdurrahmanoğlu ...şair seni bekliyordur :) bekletme

• tamam ben kaldırırım :)

• acayibül farikalarla dolu burası.

• zaten, her "sey", her "yer" "sen"-din

0|0
    0|0
  • numarni bilmiyodm.

0|0
    0|0

• ''Ben seni hiç aramadım, çünkü numarni bilmiyodm.'' kopukucurtma.

Erkekler Ne Diyor 4

• Telefonum yoktu. Numaran yoktu. Aklımda başkası vardı. Çişim vardı, kilodum aşındı, başım kaşındı tufan koptu devran şaşırdı...

0|0
    0|0
  • "Ben seni hiç aramadım, çünkü SEN ZATEN BENDEYDİN.

0|0
    0|0

• sen hep yanımdaydın ben bunu biliyordum...

0|0
    0|0

• Kontür yok panpa .(

0|0
    0|0
Yükleniyor...