Siz bu kadının durumunda olsanız ne yapardınız?

Arkadaslar benim çok yakınım olan bir abla var ekonomik özgürlüğü yok ve eşiyle de uzun süredir aynı evde olmalarına rağmen konuşmuyorlar ve en kötüsü de eşi aldatıyor kadını fakat kadın çocukları için katlanıyor duruyor o adamla fiziksel olarak şiddet yok zaten dediğim gibi konuşmuyorlar bile kadının aile tarafından da desteği yok siz olsanız ne yapardınız? yalnız arkadaşlar hani ben önceden terkederdim ben katlanmazdım aptallık falan tarzı şeyler olmasın lütfen ben şuan için ne olabileceğini soruyorum sizlere şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ederim.

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• O ablan mümkünse çalışabilir mi ?

Kendine uygun bir iş bulması iyi olur. Eğitim durumunu bilmiyorum ancak en alt seviye olduğunu kabul ederek şu tavsiyeyi yapabilirim: Temizlikti, bulaşıkçılık gibi bir meslek sahibi olsa herhalde ayda en azından asgari ücret kazanabilir. Ondan sonra boşanacak duruma gelebilir ya da bir aile büyüğüne durumu anlatıp bu karaktersiz adamla konuşup, onu yola getirmeli. Yoksa kadın için bu durum çekilmez bir çile olur .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• boşanmak en mantıklısı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evliliği kurtulmayacak durumda mı?.Boşanırsa eşinden nafaka alabilir.Bir de kadın sığınma evlerinde meslek sahibi yapıyorlardı bildiğim kadarıyla.O biraz destek olur.Boşansın demek kolay da boşandıktan sonra ne yapar?Orası sorun.

0|0
    0|0
  • Çocuklarımı da alıp ayrılırdım.

Bana olmasa da çocuklarıma maddi manevi yanlarında olmak zorunda elim ayağım tuttuğuna göre çalışabilirim.

0|0
    0|0
  • öss ye girip adalet okusun 55 le atanır demedş deme

0|0
    0|1
Yükleniyor...