2 Kasım Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinde Fenerbahçe taraftarı maça giremeyecek mi?

arkadaslar Ataturk olimpiyat stadında oynanacak maça gitmek istiyoruz arkadasımla fakat, Fenerbahce taraftarı olmayacak diye bir seyler geldi kulagıma dogru mudur? Baktım biletlere herhangi birsey yazmıyor ama taraftarlar icin yerler ayrılmamış yani karışık mı oturulacak? biri beni aydınlatabilir mi

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• bjk liyim ama rakip taraftarlarla kardeşçe maç izleyelim artık
    tek taraflı maç mı olur

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Uzun zamandır olan bişi konuya baya uzak kalmışsın bu tur maçlarda rakip takım taraftarı alınmıyor ! Bu yüzden Türk futbolu taraftar olarak bitmiş durumda...

0|0
    0|0
  • Deplasman yasağı var giremeyecek evet ancak Beşiktaşlı modunda girebilirsin.

0|0
    0|0
  • Galatasaray, fener, beşiktaş maçlarında rakip takım seyircisi giremez.

0|0
    0|0
  • kulupler anlasti deplasman yasagi kalksin diye ama valilik izin vermedi gidemiyoru olimpiyata bence cok dogru bir karar verdiler insan gibi maca gidip gelmeyi bilmeyen milletimize mustehak

0|0
    0|0
  • Beşiktaş - Fenerbahçe - Galatasaray - Trabzonspor arasındaki lig maçlarında sadece ev sahibi tarafın taraftarı bulunabilir. Sebep ; taşkınlık, kavga , olay vs.

0|0
    0|0
  • TFF futbolun içine etti ligten zevk alamaz olduk

0|0
    0|0
  • Bjk formasiyla ya da hic bir sey giyme trubunlerinden izle

0|0
    0|0
  • bildigim kadar alinmayacak bir bjkli olarak uzgunum

0|0
    0|0
  • Alınsın yani ben fbli kardeslerimle. mac izleyebilirim yanyana şahsen

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle alınmaz, fb tataftarının saglıgı açısından.

0|0
    0|1
  • beşiktaş fenere girecek onu biliyorum gerisini bilmem

0|0
    0|0
  • Alinmasada farketmez FB taraftarı yine stadi nasip girer

http://youtu.be/m0MnjcAhVWI

http://youtu.be/Wm5iUPiazzA

0|0
    0|0
  • girmesinler

0|0
    0|0
  • Cinconlular bile o maçı izlemeye gidecekmis

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Deplansman yasağı olmasaydı giderdim ne zaman beşiktaş maçına gitsem yeniyorduk şimdi gitmiyorum yenemiyoruz

0|0
    0|0
  • bence alınmaz :(alınmasada ıyı olur cunku kendını bılmeyen cok denyo vr :(( yanııı bu gslıde olabılır fblıde olabılır

0|0
    0|0
  • Deplasman yasagi var guzelim

0|0
    0|0
Yükleniyor...