İnternette kimsiniz?

İnternet bambaşka bir alem. Artık onsuz olmaya dayanamıyoruz, onsuz bir hayatın nasıl olacağını kestiremiyoruz. Ne var ki, bu alemde normal hayatımızda olduğumuzdan farklı karakterlere bürünebiliyoruz. Biraz da bizi kimsenin tanımadığını, görmediğini bilmenin özgürlüğüne sığınıyoruz. Bazılarımız kültürlü yanını yansıtıyor internette, bazılarıysa öfkeli. Peki siz internette kimsiniz?

0|0
15|17

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların üç kimliği vardır, oldukları, olmak istedikleri ve olduklarını sandıkları olayı var ya işte tamamen bundan kaynaklı.Belki de ajan oldukları için olabilir.Yada son keki bitiren o bencil arkadaşlardan bir tanesi de olabilirler. bilemiyorum.

Hanginiz yedi son dilimi doğru söylesin söz birşey yapmayacağım :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• internette daha esprili, karizmatik, anlayışlı, kıskandığını belli eden, yerine göre maço ama zamanı geldiğinde romantik ve küçük süprizlerimle mutlu etmeyi seven biriyim...Tabi ki de değilim:))

neyse şaka tabi de gerçek hayattakinden çok farklı davranışlara girdiğimi zannetmiyorum yani benim için internette davranış açısından daha rahatım yada değilim gibi bir durum da yok

1|0
    0|0
  • Beni gerçek hayttan tanıyan buraya davet ettiğim üye olmalarına vesile olduğum kişilerde var ondan çok eminim ki kenddimi farklı yansıtmıyorum kendilerinede soruyorum bazen çünkü bunu =)

1|0
    0|0
  • kafama göre, kimseye kendimi kanıtlamaya çalışmıyorum

bazen ciddiye alır uzun uzun cevap veririm bazen dalga geçerim bazen söverim vs.

2|0
    0|0
  • Sadece trafikteki halimi yansıtmıyorum buraya

2|0
    0|0
  • Neysem oyum. Her türlü yanımı yansıtırım internete gizlimiz saklımız yok

1|0
    1|0
  • işin açıgı ınternette daha rahat konusabılıyorum fıkırlerımı daha acık yazabılıyorum ben ınternette asıl ben oluyorum .

1|0
    0|0
  • link aynen böyle bişiyim

3|0
    0|1
    • kendi halinde takılan ,insanları da kendi haline bırakmış, tanışma içgüdüsü taşımayan rahat, eğlenceli bi adamım

• İnternet eskiden internetti.. şimdi kaale almıyorum... Kişisel işlerimi halediyorum o kadar... Kendim olmak zorunda da değilim...

1|0
    0|0
  • Burdaki kadar rahat dile getiremiyorum düşüncelerimi sebebi insanların haddinden fazla tepki göstermesi. İnsanların farklı görüşlere karşı saygısız olması.

1|0
    0|0
  • gerçek hayattaki ben herşeyi açıkca yazarım.yalan yazmak ve konuşmak aynı şeydir.kim ne sorarsa sorsun direk cevabını veririm.çünkü kimseden saklayacak birşeyim yok.

1|0
    0|0
  • hayatın her alanında tek bir gerçek vardır kırılmak istemiyorsan tanına herkese farklı bir köşeni tanıt tamamiylr bilmesinler seni çünki sadece seni tanıyan kırıp incitebilir seni ben buna uygun davranıyorum internettede ben benim ama bir parçam var sadece

0|0
    0|0
  • Tamamen kendimim. Tek fark gerçekte duygularımı belli ederken zorlanıyorum. Fakat diğer iletişim yolları ile duygularımı anlatmakta telafisini gerçekleştirdiğimi düşünüyorum. Daha da genelleyici olursak, interneti hatalarımın telafisi için kullanıyorum bir nevi.

0|0
    0|0
  • ayıyım ben

1|1
    0|0
  • Reelde çok sessiz ve utangaç birisi olmama rağmen internette dilim çözülür her şeyi yapabilirim hiç birşeyden sakındırmam kendimi hatta benim internetten tanıstıgım bir kaç arkadaşım var onlarla reelde de görüştüğümüzde bana hepsinin ortak söylediği kelime sen bu kadar sessiz miydin ve ya sen bu kadar utangaç mıydın ya sana bişiler olmuş değişmişsin sen gibisinden oluyor bu halimi ne kadar reele taşımayı istesemde başaramıyorum mesela yemek yemeğe gittiğimde benim masamda tuz yoksa ve tuza ihtiyacım varsa, başka masadaki birisinden tuz bile isteyemem. bu huyumdan ne kadar nefret etsemde elimde değil inanın kimse benim yerimde olmak bile istemezdi... :((

0|0
    0|0
  • Neysem oyum kesinlikle..

2|0
    1|0
  • Anlatsam çok uzun sürer.Bazen kendim olurum bazende farklı bir insan.

1|0
    0|0
    • Bazen neden farklı bir insan?

• Meselan bazı konularda burada rahatça savunabildiğim bir konuyu normal hayatta savunsam çok büyük tepkiler alabilirim.O yüzden burada davrandığım gibi gerçek hayattada davranamam aslında internette daha gerçekçiyim desem daha doğru olur.

• Teşekkürler:)

Kızlar Ne Diyor 15

• Tıpkımın aynısıyım ...

1|0
    1|0
  • Bazen sadece eğlenmek için gelirken bazende ağlarken buluyorum kendimi değiştirmiyorum yada baskın özelliklerim dahada bakın olmuyor ruh halim neyse onu yansıtıyorum ben kimsem yine ben oluyorum

1|0
    0|0
  • Bu kadar konuşkan değilim.

Bu kadar millete akıl vermeye meraklı değilim.

Bu kadar insanlarla ilgili değilim.

Daha soğuk yapım var.

Gerisi ben gibi.

.

1|1
    0|0
  • Ben aynı benim sadece burda herşeyi dile getirebiliyorum ama reelde öyle değil buda sanırım utangac olmamdan kaynaklanan bir durum.

1|0
    0|0
  • hmms. dusundum. aslinda ozumu yansitiyorum. sitede patara kutere aklimdan gecen cevabi veriyorum. sosyal hayatta arkadasima soylemem misal. kirilir uzulur vs. ne geregi var.

2|0
    1|0
    • İnternette kendimim diyorsun.

• Anladım teşekkürler Kahlo:)

• rica ederim canim benim :-)

• Gerçekte neysem oyum.Gerçekte de asabiyim,espriliyim ve dobrayım.

1|1
    0|0
  • pek bir farkım yok acıkcası ama normalde biraz daha cenesi düşük biriyim.

1|0
    0|0
  • yere gore degısım yok neysem oyum

1|0
    0|0
  • baltacı baba.

1|0
    0|0
  • hafızam cok zayıf olmasaydı ben de iyi bir yalancı olabilirdim :) ama oldugum gibiyim, boyle olmamın bir avantajı da hatırlamamı gerektiren bir yalanımın olmaması..

0|1
    0|0
  • Çok güzel bir soru :)) Birçok kişi kendisi gibi değil buna eminim.

Ama ben çokta farklı sayılmam sadece biraz daha umursamazım o kadar :)

0|1
    0|0
  • intde daha iyi konuşabiliyorum fikirlerimi yazabiliyorum ama realde bi insanlar yüzyüze konuşamıyorum beceremiyorum

0|0
    0|0
  • ruh halime göre değişen bir durum insan bu alemde her türlü kişiliğe bürünebilir

0|0
    0|0
  • neysem oyum. Ne olduğumun farkındalığıyla davranırım mekana, yere göre değil.

0|0
    0|0
  • kendimim

kendim olmadığım fake hesap açtım akpatıldı :D

1|0
    1|0
Yükleniyor...