Vücut Geliştiriciler Yardıma İhtiyacım Var?

Tam 8 senedir Voleybol oynuyorum ve 2 senedir profesyonelim. 4 Senedir patlayıcı kuvvete dayanık fitness yapıyorum. Vücut ölçülerim iyi lakin boyum 2.05 olduğundan dolayı vücut çok ön planda durmuyor. Sadece atletik vücuda sahibim. Steroid kullanmayı düşünüyorum kullanan varsa yardımcı olursa aklımda ki 1-2 soruyu gidermek istiyorum.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Streoid önermem dışı güzelleştirir içi mahfeder. Anladığım kadarıyla powerlifting idmanlar atıyorsun onun yerine bulk'a girmeni öneririm tamda mevsimindeyiz ama öyle hemen sonuç almayı bekleme o boy'a adele doldurmak kolay değil :) Zor ama imkansız değil. Kolay gelsin :)

0|1
    0|0
    • Haklısın adele doldurmak hiç kolay değil yine boyuma göre iyi duruyor dediğin gibi power idmanlar yapıyorum ama yorumlar göz önüne alınırsa kullanmam heralde sağol ilgin için

• Rica ederim dostum. Umarım dilediğin hedefe ulaşırsın.
      Kolay gelsin tekrar :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• bol bol çalış

0|1
    0|0
  • Mezar da steroid kullananlarin dili olsada konussa tamam her kez ölecek ama kac kisi erken yasta gitti o kadar spor yapiyorsun okumuyor musun hic bir gercek vucut gelistrme antrenoru buna izin vermez paracilar disinda

0|1
    0|0
Yükleniyor...