Spor hakkin da bilgisi olan gelsin?

Arkadaslar ben cok cabuk yoruluyorum nefes zorlugu da oluyor kondisyon eksikligi de var. bundan kaynaklandigini Dusunuyorum.. sorum şu : en kisa zaman da nasil kondisyon kazanirim?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• İlk başlarda bende de oluodu kıda bir zamanda kondisyon sağlama gibi birşey bekleme isteme kondisyon dediğin şey zaman isteyen bir olay koşuyorsan eğer ilk gun zorlandiğin yere kadar koş sonraki koşmanda ise onun bir tık ustunu yap sonrakinde bir tık. . . Bole bole geliştirebilrsin kendini 😘

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• çamlıkta yürü 15 gün
    sonra hafif tempo koş

0|0
    0|0
  • umarım çabuk yorulmanın tek nedeni sadece kondüsyon eksikliğidir bir arkadaşımda çabuk yoruluyordu ritim bozukluğu çıktı

0|0
    0|0
  • En kısa zaman diye bişey yok istediğin kadar yüklen fayda sağlamaz sporda düzen önemli düzenli yap zamanla kondisyon açılır beslenme falan dikkat edersin zaten.

0|0
    0|0
  • Kardıyoya yuklenmelısin. bırde ımkanın varsa orman veya agaclık alanda kos yuru cıgerlerını aç

0|0
    0|0
  • Bir program yapıp düzenli uygulayacaksın.. Birden yüklenme

0|0
    0|0
    • Nasil bir program olmali

• Kondisyonuna göre, yeniysen jogging , mesela arada yürüyerek , 1 km ile başla , her gün mesafeni 500 kadar artır ,,, yüzüyorsan , 800 başla 1, 1 200 , 1400 şeklinde artır, bisiklet ise 5, 6 8 10 şeklinde.. Durumunu en iyi sen bilirsin...

• öncelikle ciğerlerini açmak için yürü koş başka spora takılma ciğerleri açtıktan sonra ki bu 15 gününü alır diğer sporlarada bakarsın ama pes etme hergün üstüne koyarak devam et

0|0
    0|0
  • Duzenli olmam yeter bir gun cok yuklenip ertesi gunler spor yapamayacagina azdan basla yavas yavas arttir

0|0
    0|0
  • Koyde tanidigin varsa papates toplamaya gotursunler seni 2 hafta

0|0
    0|0
  • çalış senin de olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• birden olmaz ki düzenli bir programla olur ancak

0|0
    0|0