Köşe yazarı klişeleri. Bu kadın yazarların hamileliklerinin her bir detayını yazma olayı nedir?

Bu kadın yazarların hamileliklerinin her bir detayını yazma olayı nedir? Yok o gün şöyle patik aldım bugün böyle tekmeledi, kimin umurunda yahu? Hamile kaldın mı 9 ay rahatsın yani, bugün ne yazacağım derdi yok. Geri kalan zamanda da gittikleri tatilleri vs. anlatıyorlar zaten. Çok lazımdı okuduk rahatladık. Bence hepsi ayşe arman yüzünden.

NOT: "Beğenmiyorsan okuma" tarzı cevaplara benden bir eksi hediye.

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin aydın olarak gördüğü bu ayşe arman denen kadından var ya adını duymaktan bıktım

köşe yazarlığı diye yaptığı tek şey nerde yiyip içtiğini yazmak, olay bu

katılıyorum, sonuna kadar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yazmalarını daha iyi buluyorum.bence gazete farklı insan kitlelerine hitap edebilmeli.hamile bir bayan ya da anne olmak isteyen bir bayan bu yazıları okumaktan zevk alabilir.eğer bu işi profesyonelce yapıyorsa edebi bir değeri de vardır.bende spor köşe yazılarını beğenmiyorum,ilgi duymuyorum ama onları da okuyan bir kesim var.bu şekilde düşünüp empati kurmaya çalışabilirsin.

0|0
    0|0
  • Anne olmak kendilerini özel hissettiriyor olmalı..Bu nedenle de paylaşmak istiyorlardır..Günümüzde de oldukça rağbet görüyor. Gazetelerin magazin,kadın köşeleri ya da kadın dergilerinde normal aslında..

0|0
    0|0
  • Beğenmiyorsan okuma:P Hamilelik psikolojisinden gündeme kafa yorucak hali kalmıyor.O da kolay olanı yapıyor.Şimdi kim yazıyor ki?Ayşe Arman'dan gına gelmişti bir ara:)

0|0
    0|0
  • niye ki? bırak isteyen istedigini yazsın. demek ki anlatmaktan mutlu oluyor. biz de okumaktan keyif alıyoruz. - alma pahasına yazdım valla.

0|0
    0|0
    • denk geldiğim, bunları okumaktan zevk alan nadir insanlardan birisin. bence gazetenin değerini düşürüyor.

• ben öyle bakmıyorum. zaten yeterince ciddi şey var hayatımızda bunlarda tuzu biberi hayatın :)

• hamilelelik bi bayanın en güzel süreci olsa gerek .. annelik işte evladından gayrısı ilgisini cekmiyo ki bizede bunları yazıyo :) aslında haklısın gündem biraz mesgul oluyo ama bu tür tatlı heyecanları okumak o kadarda kötü değil bence...

0|0
    0|0
    • çk ilgimi çekmiyor. erkeklerde de var bu bakma... durup dururken çocuğunun fotoğrafını gösteriyor bak ne şirin bilmemne... nedir yani çocuk işte. ilgilenmeyince de bozuluyorlar.

• okumam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...