Cok acil! protein tozu kalp ağrısı yapar mı?

Soru net arkadaşlar yaşayan ya da duyan var mı? sevgilim 2 gün önce normale göre biraz fazla kullanmış yani normalde çok daha az içiyordu o sefer biraz fazla içmiş. ve göğsünü çok zorlamış çalışırken. gün içinde de çok ağrıyor diyordu yani kasları için. şimdi de akşamdan beri kalbim ağrıyor diyor doktora gitti sıra bekliyor ama ben dayanamicam bilen varsa bilgilendirsin herhangi bir yaşam riski var mı

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• ben professyonel vücut geliştiricisiyim aynı zamanda 1. kademe antranörüm bana sor detaylı anlat
    hangi marka kullanıyor ve protein tozunun içeriği nedir ve şhakera kaç ölçek koymuş
    ayriyetten diğer suplementtlerden kullanmışmı?

0|0
    0|1
    • yani bu işlerden o kadar anlamıyorum ki şimdi tarifimde göreceksiniz zaten. www.biliste.com/.../MuscleTech-Nitro-Tech.jpg emin değilim ama kutusu buna benziyordu kakaolu bir şeydi. ben yanındayken hazırladığı zamanlar giderken yanına sadece küçük bir şişe alıyor yarım ölçek falan koyuyor. eve döndüğünde içiyor mudur bilmiyorum ama umarım içmiyordur. Bu sefer hem gitmeden önce hem gittikten sonra içmiş galiba biraz fazla içtiğini biliyorum ama. bir de göğüs çalışırken çok zorlamış kendini oradaki hocalardan biri zorlama o kadar ölür kalırsın mi ne demiş. 3 aydır gidiyor ama vücudu yağsız olduğu için iyi gelişti. gece doktora gitti hiçbir şey çıkmamış sağlammış kalbi falan da yine de güvenemiyorum bu doktorlara da. yanlış teşhis koyuyorlar adam 2 sonra ölüyor görüyoruz sürekli haberlerde. o yüzden emin olmaya çalışıyorum

• o tahliller sporcu gıda suplementleri alması hakkında değiller
      karaciğer kalp ve kanda kanserli hücre bakılması gerekir sana anlatırım ama anlamazsın
      sen en iyisi ona mani ol oda anlamayacaktır

• Bakalım kısmet :/

Erkekler Ne Diyor 7

• Neresi çok acil bunun yaa kas spazmıdır zorladığından olmuştur ölmez yani takma bende yıllardır spor yapıyorum ama protein tozu kullanırsa daha erken ölür her ne kadar takviye dense bile dozajını iyi ayarlamadığı için sporcular her türlü sıkıntıya sokabiliyorlar. Hala yaşıyor mu erkekarkadaşın?

1|0
    0|0
    • Kalbim ağrıyor diyince çok panik yaptım o an icin acildi :/ teşekkürler yaşıyor şimdilik :)

• Protein tozu kimyasal ilaç gibi değildir. Peynir altı suyundan yapılır ve böyle bir etkiye neden olacağını düşünmuyorum.
    Yinede bence bir doktora gözükmeli ihmale gelmez

1|0
    0|0
  • Supplementten zarar gelmez merak etme en fazla yapacağı fazla da içse karaciğerini zorlar vücudunda sivilceler çıkar o kadar. Başka bir şey vardır büyük ihtimal çoğu sporcunun yaptığı gibi nefes kontrolü yapmayıp idman atmıştır oda kalp ritmini bozmuştur. Geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
    • Kanki sabah sabah ne işin var burada :)

• Çok teşekkürler :) ama ben yine de içmesine engel olmaya çalışıcam

• Rica ederim. Doğal yollardan almasını öneririm bende :)

• Kalbinin ritmini bozmus olabilir

1|0
    0|0
    • Ciddi bir sorun yaratmaz ama dimi yani kullanmaya devam etmezse?

• Yeniymis dusundgm gbi erken baslamis kullanmya kullandrtma daha

• Ama yağ oranı cok düşüktü o yüzden hızlı gelişti ama kullandırmıcam daha

• aşk acısından beter

1|0
    0|0
  • Hiç bir suplamentin kalple alakası yoktur besin takviyesidir onlar

1|0
    0|0
  • ve doktor diyecekki bir hafta boyunca dinlen kas gevsetici verecek...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...