Sevgiliniz 'Bir başkasını seviyorum, özür dilerim...' derse ne yapardınız?

Güvendiğiniz ve çok sevdiğiniz sevgiliniz bir gün gelip ben artık başkasını seviyorum özür dilerim deseydi ne yapardınız ?

0|0
2618

En İyi Kız Görüşü

• bu aşk burada biter ve ben çekip giderim...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• çokfa fifi der giderim

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ne zamandır ? sorusuna aldığım cevaba göre tepkim giderek artar

0|0
    0|0
  • Bazen eni cevap susmaktır..

1|0
    0|0
  • dilerim oda birgün aynısı sana yapmaz, aldatanı aldatmak zevk seveni aldatmak kahpeliktir, sen kendine yakışanı yaptın, senden sonra hayat yine devam edecektir, olaki birgün çıkarsan ararsan beni, hayat kadını kadar gözümde değerin kalmaz bilesin, gitmesini bil ve sakın geri gelme. Hakkım helal sevgim haram...

1|0
    0|0
  • hastır git iiyi sevmeler derim .. ne dicem

1|0
    0|0
  • bende özür dilerim seni sevdiğim için derim sonrada güle güle.

1|0
    0|0
  • Telefonda derse, pis söverim

Yüz yüze derse, hiç birşey demem. Sadece ne zamandır derim? Cevap bile vermez, çeker giderim. O saatten sonra ona harcadığım her nefes fuzulidir...

tabi o esnada içsel bir yıkınç, ölmekten beter...

0|0
    0|0
  • Becerseydi beni bu kadar zoruma gitmezdi herhalde, becermenin özürü olurmu.

0|0
    0|0
  • Cevap bile atamaz hale gelir,ardından kendimi toparlayınca hayatını zehir zindan ederim

0|0
    0|0
  • Yanaklarını sıkarım mıncıklarım oyh canım benim abidigudi derim salıveririm küçük enişteyi sonra da -_-

0|0
    0|0
  • Ordan kalkar giderdm hiç bişi sölemeden. Sonra sevdiğini onun daha çok sevebiliceği bi şekle sokardım ..

0|0
    0|0
  • sevene canfeda gidene elveda ömür bir aşklık değil unutma :)

0|0
    0|0
  • Özrünü kabul etmez olay mahalini terkederdim.

0|0
    0|0
  • Telefonda söylerse pis söverim.

Karşımda söylerse girişirim.

0|0
    0|0
  • Yuzume karsı soylerse kabulümdür kızsam bagırsam vursam sevgiyi ölduremem ki

0|0
    0|0
  • yol ver yol alsın

0|0
    0|0
  • Özürün kabul edilmiştir demekten başka ne gelir ki elden ? Tasma takacak halimiz yok heralde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• tam anlamıyla benim için altından kalkamayacağım bir yıkım olurdu. altından kalktığımda da onu yıkardım

0|1
    0|0
  • şaşırır ve ayrılırdım beni sevmeyen biri için ne yapılabilirki. en azından dürüst olduğu için saygı duyardım ona.

1|0
    0|0
  • Ne yapılabilinir ki.. Saygı duymak lazım, beni sevmeyen adamın yanımda işi yok ki, varsın onunla mutlu olsun..

2|0
    2|2
  • Ben ne gemiler yaktım senin gibi kıçı kırık sandalın lafı bile olmaz , yürüde ense traşını görelim derdim ..

0|0
    0|0
  • çok kızardım ve üzülürdüm ama hiç değilse itiraf ettip beni kandırmadan dürüstçe yüzüme söylediği için çok uzatmadan olay yerini terkederdim

1|0
    0|0
  • defol git o zaman derim.

0|0
    0|0
  • ümit besene bağlarım

1|0
    0|0
  • Peki derim. Cok ofkeliysemde ya suratina tukururum yada bi osmanli tokati atarim.

0|1
    2|0
  • arkama bakmadan yürürüm

1|0
    2|0
  • iyi bir tokat yer.

0|0
    0|0
  • Bunu acıkca yuzume soyleme cesaretini buldugu icin, eyvallah cekip, saygı duymaktan baska yapacak bir sey yok.

0|0
    0|0
  • ilk söverim sonrada birkaç tane geçiriirm naısl seviyosan benimle neden çıktın falan isyanlara geçerim sonra elimden kurtulamaz kolay kolay

0|0
    1|0
  • hiçbir şey demem giderim hiçte ağlamam asla mesaj atmam adını bile anmam

0|0
    1|0
  • döverim

0|0
    0|0
  • iyi banane derim..güle güle diyede eklerim..

0|0
    0|0
  • Cehennemin dibini sevsin defolsun gitsin!

0|0
    0|0
  • özre gerek yok hacıt

0|0
    0|0
  • Hic bir sey demeden giderim.

1|0
    2|0
  • Aaaa öyle mi iyi ki söyledin bende baskasını seviyodum derim :D

0|0
    1|0
  • oldu köpek kafalı , derim.