Arkadşımın moralı bugün çok bozuktu, ne yapmayı sizce?

Canını sıkan şeyi bana anlatı ama nedicemi bilemedim kız kardeşi evden kaçmıştı onu biliyorum ama 4 gün sonraa kaçtıgı çocuk tarafından dövülmüş evin önüne bırakmış kızı kızda hata ama ne yapcagını bilmiyor ben o o.ç çoçugunu vurursam o mezera ben ise hapise gircem diyor ömrüm orda çürütürüm diyor ne yapmalı sizce

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle..Kıza sahip çık demen lazım..Bunu da yasakla değil..Alsın karşısına konuşsun..Abi değil dost gibi. Bak desin ben senin ağabeyinim..belki bugüne dek oturup konuşmadık dertleşmedik ama bana tüm sıkıntını derdini gelip anlatabilirsin..elbette erkek arkadaşın olacak(o yasaklasa da olacak...en azından haberi olur böyle davranırsa) fakat benimle tanıştır..böyle kötü şeyler yaşama desin...

Çocuk hakkında mümkünse darp ile ilgili şikayetçi olabilir..fakat bunu da kızkardeşinin insiyatifine bıraksın ve bir daha görüşmediklerine emin olsun...

emin olması için tek yolsa az önce bahsettiğim davranış olabilir ancak..

söylemesi kolay farkındayım fakat kendimi kızın yerine koyduğumda böyle davranılsın isterdim..

Umarım tüm sorunlar hallolur..

Dövmek de nedir..? değer mi öyle bir yaratık için kendini yormaya..

0|0
    0|0
    • Doğru sölüyorsun ardaşımın moralı gerçekten çok bozuktu önerilerin içiç teşekkürederim

• Sen daha çok bu işi yapan yaratığa ne yapılması gerektiği yönünde sormuşun..neyse bu da ek yorum olsun duruma..:/

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne vurması Allahm yaa değer mi ne geçicek eline? kardeşini sanki o çocugu vurunca yanlız bırakmış olmayacak mı savunmasız? gitsin dövsün tamam haketmiştir ama ne öldürmesi Allahmm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• darp raporu alıp savcılığa verecek yargılamamak lazım her insanın başına gelebilir ama ailedede suç var.bunu hukuki yollardan halletmek en mantıklısı.kasti adam öldürmek 30 yada 40 yıldan başlıyor.hafifletici sebepler iyi hal göz önünde bulundurulsa bile değmeyecek biri için 15 yıl yatabilir.önceden sabıkası varsa zaten cezada indirim zor.o yüzden kanun yoluyla halletmesi en mantıklısı.gençliğine yazık etmesin.

0|1
    0|0
  • kardeşin yaşı küçük mü zorla alıkoyma falan durumu varsa şikayetçi olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...