Boks kızlarda çok mu kaba durur?

boksa başlayacağım bu sene..yıllarca buz pateninde ilerledim fakat 1 yıl önce bıraktım.boks hem vücudu çok sıkı tutuyor hem de özgüven veriyor. sizce bir kızda çok mu kaba durur? Başka sporlara mı yöneleyim?

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

• taciz edeni bir yumrukla yere serersin harika bence:)

0|3
    0|0
    • bayanların hayal dünyası çok geniş yıllarımızı verdik bir anda bizden iyi oldunuz :D:D:D

• arkadaşın olmayanlardan mesaj alma özelliğinin durumu ne açık kapalı :D:D:D

Erkekler Ne Diyor 16

• illa dövüş sanatı yapacam diyorsan wing chun yap kızlar için iyidir onun kursu azdır olmadı aikido olmadı taekwondo boks kızlara yakışmadığı gibi sıkılıktan fazlasını yani define kas grubunu sağlayacaktır ayrıca burnunu kırma olasılığın yüksek hemde benim dediğim sporlarda daha çok savunma içeriyor ve daha aerobik boks nerdeyse anaaerobik sayılır bunların yanında

0|1
    0|0
    • hayal kurmamızın ne sakıncası var:)

• şaka olsun muhabbet olsun diye söyledim muhabbetinin sevdalısıyımda kelamların hoş bende takılam sana istedim (sakın yanlış anlayıp engelleme lütfen )

• Yok engellemem:)

• boks yapan kızların vucudu daha sıkı olur ve daha sexy görünür hersey yakışır yani ne giysen

0|0
    0|0
    • teşekkürler ama tae bo ya başladım :)

• yorucuydu ilk başlarda çok zor geliyodu ama alıştım artık :) bokstan daha zevkli bence

• hmm iyimiş sevindirici çünki her kız senin gibi zora gelemez ve ağır spor çok terlemek yorulmak

• Nerede yaşıyorsun?Eğer bulabilirsen jiu jitsu ya git derim.Karate do falan boşver.Yapınca çok sevecksin jiu jitsuyu.Hem son derece işe yarar hemde adamı hemen forma sokuyor.Başından ayak parmaklarının uçlarına kadar çalıştırır.Elinle tutuşların kuvvetlenir(bunu nazikliğini kaybedeceği olarak zannetme).jiu jitsu tam bir düşünme sporudur.Bir tane antrenmana katıl ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksın.

0|0
    0|0
  • acil satranç oyna. ağzını burnunu dağıtınca çok mu güzel olcaksın

0|0
    1|0
    • öfff çok sıkıcı gerçekten çok sıkıcı hiç bana göre değil :(

• satrançın spor olmadığını nerden biliyosun. ahkam kesmek demişken

• ben fiziksel sporlardan bahsediyorum..satrancı fiziksel bir spor olarak mı görüyosun sen?

• onu diyen halt etmiş erkeğin yaptığı her sporu kadında yapar sen başla gerisi gelir başaracağına eminim...

1|0
    0|0
  • bence cok etkileyici duruyo, bayanlar arasi boks,kickboks ve kafes dövüsü maclarini büyük bir ilgiyle izliyorum

0|0
    0|0
  • bir erkegin boks yapması hakkında ne düşünüyorsan ,Kendin hakkındada o şeyleri düşün ,biraz empati yap

0|0
    0|0
    • erkek ayrı kız ayrı..erkekte karizmatik duruyor ama kızlarda biraz kaba duruyor sanki..

• Boks mu? yok caniiim. burnu kırılmıs agzı yüzü dağılmıs kızların hepsi cok seksi gelir erkeklere. o ne öyle sütun gibi bacaklar 90 60 90 vücut falan hic sevmem. kız dedigin kası gözü patlak olacak.

0|0
    0|0
    • arkadaşım boks yapıyor, taş gibi..hem ringe çıkmıyorsun zaten hareketleri öğreniyorsun

• güzel görünmek elbette önemli birşey ama spor ilk başta insana sağlık veriyor..ben zaten buz pateninde başarılıyım vücut güzelliğini korusun diye yada kilo almayayım fit kalayım diye istiyorum. zaten bokstada başarılı olmak bi bayan için çok zor genelde gidenler vücutları için gidiyorlar ;)

• yani bence o kadar emek verdikten sonra karşılığında bir şeyler almalisin

• kickboks olabilir hem yurmruk hem tekmelerin gelişirse daha iyi savunma yaparsın.ama şunuda unutma dayak yemeden dayak atamazsın.

0|0
    0|0
  • Bence harika niye kötü dursun ya sıkı bir vücut kim hayır diyebilir

0|0
    0|0
  • kimseye bakma bana sorarsan çok güzel, güçlü olmak iyidir

0|0
    0|0
  • kafaya alınan darbelerle aptallaşacağın için seksi görünmekte cabası

0|0
    0|0
  • Yook..

0|0
    0|0
  • Güzeldir, yakışırda (.

0|0
    0|0
  • durur ..

0|0
    0|0
  • Süper olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kaba durmaz ama, insanlara garip geliyor genelde.

0|2
    0|0
  • Yap yap ne yapacan milletin ne dediğini

0|1
    0|0
  • sana tavsiyem karate bir de buz pateninden boksa nasıl geçiş olur anlamadım ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...