Kapat

Büyük gözenekler, sivilceler ve sivilce izleri.

benim cildim neden güzle olmasın ben neden sürekli makyaj yapmak zorunda kalıyim diyerek sivilcelerimle oynamanın sıkmanın daha kötü sonuç verecğni kendime anlatmaya çalışan bi kızım :( bilmeme rağmen bazen bi bakıyorum aynanın karşısındayım sivilcelerimle oynuyorum ve gözeneklerim geniş özellikle burun ve burun kenarlarımdan yanaklarıma doğru olan kısım sizce ne kullanmalıyım? yüz yıkama jeli denemek istiyorum eğer uygunsa karma bir cilde sahibim alın burun yağlı (artık daha az yağlı nedense) yanaklar yağlı cilt değil gibi kısacası biraz deli bir cildim var sivilce izleirm için her gece the body shoptan çay ağacı yağı leke giderici gece losyonu kullanıyorum kızarıklığı birazda olsa azaltıyo ama başka ne önerirsiniz doktora gittim fakat dedikleri ve dediği ürünler etki etmedi bide aksine beter yaptı :(

0|0
42

En İyi Erkek Görüşü

• Sivilcenin ana nedeni karaciğerden kaynaklanan yağlanmaya bağlı olarak gelişiyor, roaccutane bu ilaç ecz 60-70 tl, 6 ay kullanıyorsun sonra yüzün bebek poposu gibi olmazsa gel gel yanıma:) ama muhakkak doktor kont alman lazım, kan tahlili yapılıyor kolestrole bakıyorlar, iki sefer kolestrol yüksek çıktı diye vermediler, yememe dikkat ettim 3.gidişimde aldım:) eylül gibi git çünkü bu ilacın en büyük yan etkisi dudaklarda kuruluk yapıyor, yaz ayları çekilmiyor, ilk bir aydan sonra burundaki deri parlamaya bile başlıyor, böyle oldukça daha bi çok içesin geliyor. inan faydasını göreceksin. (bu yorumu geçen biri sormuştu onada aynı şeyleri söyledim) internetten araştır ilacı boş bi ilaç olmadığını göreceksin

0|0
    0|0
    • arkadaşım kullandı bebek poposu ne kelime kız sanki yeniden dünyaya geldi o kadar diyorum sivilce mi izmi ne ararsan vardı ama benim yüzümde öyle sivilceler yok az çıkıyo ben sıkıyorum iz kalıyo daha çok çıkıyo sonra :( ama ellememe çare bulamazsam deniycem :) ama kızın cildi müthiş oldu

• evet :( :( hatta benim elim nereye gidiceğni şaşırıyo :D :D izleremi gitsin sivilceyemi gitsin :D oynamamayı öğrenmek istiyorum bazen diyorum aynann karşısına gitmeden önce ellerimi falanm ı bağlasam

• annemin bi fikri var; Çorap geçir ellerine diyor:)) küçük bebeklere yapılır bilirsin:)))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• ne tarz sivilce olduguna baglı hangi bölgeler falan geniş bi soru

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benimde cildim karma ve hic cikmayan sivilceler 2ayda birden cikti. Cok sivilcem yoktu. Internetten arastirdim. La roche posay markasının ürünlerini kullanmayı cok istiyodum ve araştırmalarımı sadece bu krem uzerine yaptim. Karma cilde ozel bir serisi var "effaclar" diye. Bu serinin sivilceler icin olan "duo" kremini almaya gitmistim sadece. Internetten okursan memnun olmayan insan yok neredeyse. Doktora falan sormadan direk eczacıma gittim ve yaninda temizleme jeli ve tonigini de alsam daha iyi olcagini soyledi. Bugun kremlere başlayalı tam 3 hafta oldu ve gozle gorulcek sekilde azaldı Sivilcelerim. Sabah aksam hic aksatmadan kullandim, kullaniyorum. Arastir bu kremleri, "la roche posay-effaclar serisi"

0|0
    0|0
  • nivea clean deeper kullanıyorum benim de cildim karma iyi geliyor cok ferahlatıcı

0|0
    0|0
  • başka bir uzmana git o losyonlar vs hiç işe yaramaz benden söylemesi

0|0
    0|0
  • bal zeytinyağı limon karıştır yüzüne sür 15 dk bekle cildin o kadar temiz ve güzel görünüyo ki ben de karma cilt tipindeyim senin gibi ama bana iyi geldi bi dene zararı olacağını sanmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...