Boyumun uzamasini çok istiyorum lütfen yardımcı olun cidden psikolojik anlamda ihtiyacım var daha önce bişeyler deneyip boyu uzayan var mı?

Cidden kafama çok taktım öyle ki her gece ağlıyorum 1.65 im ama arkadaşlar bir arkadaşım var 1.75 boyunda sürekli boyumla falan dalga geçiyo acaip takmış durumdayım lütfen yardımcı olun bu arada yaşım 18

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• Canım boyun bır bayana göre normal bu kadar takmanı gerektirecek birsey yok sen bır de uzun olanları hoşlandığı çocukla aynı boyda olanları düşün yaşın 18 ise daha uzarsın bunu 20 ye kadar yolu var 😀 ayrıca arkadaşına gelince eminim sen ona bu konuyu taktığını belli ettiğin için öyle davranıyordur 😀 unutma sen kimsenin eline koz vermezsen kendinle barışık olduğunu gösterirsen kimse sana birşey diyemez 😄

1|0
    0|0
    • Ben zaten kendimle barisiktim öyle yüz falan pek takmam karakter daha önemli bir insanda ama cidden bu çok farklı oldu parmak uclarimda yürücem artık abla

• Ahaha bana abla deme kız aynı yastayiz ayrıca üzülme uzarsin biraz daha en azından 168 e falan çıkarsın 😀 istersen bır doktora gorun ve kalsiyum kullanmaya başla yanlız onlar da kilo yapar 😀

Erkekler Ne Diyor 13

• Takma ben 188 im ankaradaysan getir arkadaşınla bir dalga geçerim gider direk intihar eder senin boyun ii hem

0|0
    0|0
  • boyun bence normal takma kafana.

0|0
    0|0
    • Ya cidden çok kötüyüm öyle böyle değil psikolojim cidden çok kötü oldu

• Burcu 1.75 yalnız

• bilmiyorum burcu esmersoy boyu diye google aratınca 1.68 diye görmüştüm zamanında olabilir ama dediğim gibi iyi boyun bence.

• Boyun ideal

0|0
    0|0
  • Kizsin sikinti olmaz bir topuklu ayakkabiya bakar :)

0|0
    0|0
    • Ya arkadaşlar bunun bir yöntemi falan yok mu cidden size alt tarafı boy gibi geliyo ama çok kötüyüm cidden

• En az 1.70 olmam lazım bildiginiz bir yöntem falan yok mu

• Ben hic sut icmeden hic basketbol oynamdan bu kadar uzun olfum genetik benimki onun icin bir fikrim yok ama kafana cok takacak kadar kisa degilsin iyisin ya

• ben erkek oldugm halde boyum 1.73 simdi bendemi aglıyım. s

0|0
    0|0
  • 18 yasında 1.75 boy çok normal daha uzunu napıcan potaya smaçmı basıcaksın :)

0|0
    0|0
  • Harbiden kötü değilsin 160-180 arası iyidir seni kıskanıyodur belkide sakın kötü olma takma boşver

0|0
    0|0
  • Boyum 1.87 sülalem raad :) Bunun yöntemLeri var tabiki ama bizim sülalede var uzun olmak :D

0|0
    0|0
  • koş koş voleybola yazıl hemen

0|0
    0|0
  • Al iste benim salak arkadaslardan bir tane de sende var :) koduklarim aynaya baksalar arada bir tipsiz veletler boylari var diye bisey sanıyorlar. Kiskaniyolar cunku beni kizlar onlar yanımdaykende hep beni keser cunku. Senin arkadasin da kiskaniyodur seni. Anliyorum seni bende takmazdim dalga gecmeye basladilar ozguvenim dibe vurdu. Sirf o salaklar yuzunden

0|0
    0|0
  • Madem eziyor konuşma o arkadaşınla zorunda mısın?

0|0
    0|0
  • bak arkadas benden sana tavsıye dıyecegın kelıme boyunla dalga gecene sen yerın dıbındekıne bak bırde totoşu yere yakından korkacaksın dıyeceksın bırak boyun ıdeall senın

0|0
    0|0
    • https://www.youtube.com/watch?v=pEs32NAyAbM all ezdırmem sana kendımı

• Benim bir çare bulmam lazım insanlarla böyle konuşunca rahatliyorum ama sonra tekrar oluyo

• yaa careyı bosver zurafada da boy var ama karınca kadar ıs gormuyor onu dusun mutlu ol

• Basket maçı yapalimmi ')

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fıstık gibi boyun var kızım uzun olmak güzel bir şey değil

0|0
    0|0
    • Ama çok dalga geçti benle artık ağzı dursun istiyorum ya bu yüzden her gece ağlıyorum öz güvenim kalmadı 0 şu an

• ağzını onun.. insanlara bu kadar takılma

• Boyun gayet iyi boşuna kafana takıyorsun.

0|0
    0|0
  • Türkiye ortalamasından yüksek bir boyun var , hayalindeki meslek mankenlik değilse takma kafana :)

0|0
    0|0
  • Boyun iyi ya daha ne istiyon 150 boylarindaki kizlari düşün sen

0|0
    0|0
Yükleniyor...