94 doğumlu bir erkeğin kararları ne kadar gerçekci olabilir?

94 lü bir çıktığım var 2 senedir birlikteyiz ve bana nişanlanmak istediğini yüzük alacağını söyledi ve bende bunun çocuk oyuncağı olmadığını geri dönüşü olmayacağını daha snradan karar değiştrblceğini söyledim eminim kesn kararım feln dedi sizce ne kadar mantıklı karar alabilirr bilirsiniz atalarımızın bir lafı vardır erkekler askere gitmeden akıllıca düşünemezler falan filan işte ne yapmalıyım blemyrm sizce grçktn sevyr olabilirmi yada nasıl anlayablirim tam olarak ..:/

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Benim lise dönemimde de sınıfta bir grup çocuk vardı, sanki ceplerinde yüzük taşıyormuş gibi her çıktıkları kızla kendi aralarında sözlenirlerdi... Bir türlü anlayamam bu özentilik niye.

Ama gelip geçici bir hevestir. Yüzük takmanın ilişkiyi daha ileri bir boyuta taşıdığını düşünmeye çalışmaktan kaynaklanıyor bence...

Nihayetinde çocukça. Yaşınızın gereği gibi davranın. Birine yüzük takıp onu hayatının kadını yapmayı bu kadar basitleştirmeyin.

1|0
    0|0
    • mantıklı düşünemez dyorsun yani gerçi onun benden önce bi gçmişi yok bn ilkim

• ilk olman mantıklı düşüneceği anlamına da gelmiyor.

• tamam anladm

Erkekler Ne Diyor 14

• henüz askerliği yapmadığım için bir şey diyememe ama 94lü adamdan bu konuda gerçekçi bir şey beklenmez

eskiden olsa beklenirdi, artık seçenekler çok fazla, 94lü adamın 4-5 sene sonra kafası karışır

0|0
    0|0
  • 94lüleri 94 yılında biz kahvaltıda yiyoduk

0|0
    1|1
  • Erkek evlenmeyi,evcilik sanıyor sanırım.18'in de evlenmeyi düşündüğüne göre.Cinsel arzusu nedeniyle istiyordur büyük bir nedenle.Önce askerliğini bir bitirsin.Sonra bir iş bulsun düzgün.Sorumluluk sahibi olmayı öğrendiği zaman evlenmeye kalkışsın.Küçükken oynalın evciliğe,sevgililiğe benzemez evlilik.

0|0
    0|1
  • bundan 4 yıl önce ne dediysem yaptım yapılabilir akıl başta değil yaşta ama herkes için geçerli değil sende bunu görmelisin onda

0|0
    0|0
  • daha çok şeyler geçecek başınızdan.. daha farklı hayatlar.. ..bakın ve görün.

0|0
    0|0
  • 94 ne yahu?94 model araba olur.Karar verme yaşına ne ara geldiler?

0|0
    0|0
  • Şimdi biraz sevginizin mutluluğunuzun rüzgarına kapılmış.Çocuk demeyelim ama henüz erken o yaşta o düşünce için..

0|0
    0|0
    • peki sence ne yapmlıyım yüzük konusunda

• Yüzük alırsa al ama normal sevgilinin aldığı hediye olarak al..Bunu ona da söyle.

• Ergenlik heyecanına yorarım bu sözleri.

0|0
    0|0
  • çok erken be sonradan pişman olursunuz yani

0|0
    0|0
  • Çüktüsün velet o kim ki

0|0
    0|0
  • Kanunlara göre sorun yok

olabilir ama kesinlikle tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • 94 dediğin 18 yaşında, yaparım derse yapar belli olmaz.

0|0
    0|0
  • Şimdi kötü laf edicem ama arada kendimide harcamış olucam zamana bırak en iyisi sen :D

0|0
    0|0
    • bence açık konuşşş

• İş güç gelecek sağlamlığı bakımından yeterli düzene sahip değilse sadece söylüyordur onu iş hayatına aşırı şekilde yönlendir maddiyat sıkıntısı hissetdir ki gerçekci olsun.

• deli misiniz.erkek 30undan önce evlenmemeli sonra 3 tane çocukla ortada kalıverirsin

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Bebeyız bız

0|0
    0|0
  • yuhhh cocukca bence. sen iki ay sonra hayatinda bile olmayacaksin belki. yanlis anlama ama cok cocukca benimde var sevgilim 27 yasinda ben 24 daha oyle birsey konusmamiz icin aileler bilmesi gerekir. soz iki kisi arasinda olmaz aileler onaylamasi lazim. benim sevgilimi ailem onaylamasi icin once askerini bitirmesi gerek, birde ise girmesi gerek. evlilik hayatini yurutebilecekmi ailemden onay almam lazim. hersey daha ciddi olacak ve saygi cercevesinde. senin sevgilin yuzuk taksa kac yazar

0|0
    0|0
  • Asla kımseden emın olamazsın

0|0
    0|0
  • allahım ya.. yemin ediyorum bu zamanda 84 lü adamlar bile kalkıp yüzük takmaktan korkuyr.etrafmda gordugum tum 90lılar yuzuk takma pesınde.cocuk oyuncagı degıl sacmalamsın :)

0|0
    0|1
    • 84 değilll 94 frkındamısın ve ne demk istediğini tm olarak anlamadm

• sen benm ne demek istedgmi tam olarak oku :) 94lüler 84 lülerden daha hızlı dedm. resmen yuzugu oyuncak olarak kulanıyorlar.neyse bosver sen.

• yahu 20 yaşındayım yakında 21 olacam ben bulamadım hayatımın aşkını ama 94lü 18 yaşındaki çocuk bulmuş abi nerde tanışıyorsunuz nasıl oluyor bu işler ya intihar edecem bir gün :) bence biraz zaman verin birbirinize bacım üniv.başlama yaşındasınız ve kanımca öyle olur o ortam ister istemez düşünce açısından ikinizide değiştirir hele bi meslek sahibi olun

0|0
    0|0
    • bizde zten okumayı düşünüyoruzz tbi nişanlı olarakta kalmayı ... aileler feln tnşyor kızlar daha çabuk olgunlşr bn kndmden emin olbiliyorum ama ondan pek emin değilimki o yüzük takılırda çıkarsada gerçktn büyük sçmalık olucak

• bak benim bir arkadaşım vardı sevgilisiyle 5 yıldır çıkıyorlardı lise biter bitmez bunlar nişanlandı aradan 5-6 ay geçti ayrıldılar çocuk üniv.ortamını görünce değişti bu da aklında bulunsun pişman olmayın

Yükleniyor...