GS yeni başkanımız Duygun Yarsuvat oldu, sizce nasıl oldu?

yarın pran-deli son maçına çıkacak oh be bizi deli etmeden gidecek sonunda deli prandeli peki haftaya kim gelsin teknik direktör

• mustafa denizli
    6% (1)7% (4)7% (5)Oy Ver
  • ersun yanal
    0% (0)4% (2)3% (2)Oy Ver
  • lucescu
    28% (5)42% (23)38% (28)Oy Ver
  • yılmaz vural
    6% (1)18% (10)15% (11)Oy Ver
  • fatih terim bizi 2 kere satan adam sakın seçmeyin :)
    39% (7)22% (12)26% (19)Oy Ver
  • sen söyle
    21% (4)7% (4)11% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|50

En İyi Erkek Görüşü

• Lucescu nun yanında bu isimler çok hafif kalır, Luce futbolun profesörü inşallah Lucescu gelir bizi uçurur
    Fatih Terim ise kesinlikle gelmesin dönek adamların bizde yeri yok

1|0
    0|1
    • ben fatih terim kovulmak için elinden geleni yaptı kendi kendini kovdurdu yok bana bir ton laf saydılar burada sattı işte milli takımı bırakmadı

• GALATASARAY şahıslara bağlı değildir. Ancak ALİSAMİYENi METŞN OKTAYı HAGİyi TERİMi Galatasaray'dan ayrı tutamazsın. Tek başına oynamadı, ancak bu sölediğine verebileceğim cevap aslında vermemem gereken senin de her aklı başında insanında çok iyi bildiği gibi takım oyunun eseridir. Yani TDsüz de olmuyor o işler. Bunun en büyük göstergesi de geçen sene. Ha sen anlar mısın onu bilmem.

• Bunlar tamamen taraftarlar Terim diye ölecekler gerizekalılar

Erkekler Ne Diyor 49

• prandelli bence kalmali
    mancini gibi olmasin
    adam daha sistemini takima oturtmadan gitmesin..
    illa gönderilecekse
    Cimbomun cocuklari takimin basina gecsin
    Tugay Kerimoglu Hasansas Umit davala mesala
    Tugay iyi bir kariyer yapti ve teknik direktör olabilir

0|1
    0|0
  • Fatih terim bizi satmadı satmazda medyanın gazına gelmemeliyiz o adam gibi Galatasaraylı olsunda çamurdan olsun gönül ister o gelsin ama olmadı Denizliyi oda olmadı Vuralı isterim Şenol Güneşte fena olmazdı ama zor.

0|3
    0|0
    • yahu biz realden kaç yedik terim varken 6 tane 6

• o zaman milli takımı red edecekti

• Milli takım red edilmez benim düşünceme görede ama Milli takımı ve Galatasarayı birlikte idare edebilirlerdi ekibiyle birlikte tarihte örnekleri çok ama çok derin konular nese artık gelmeyeceğine göre Denizli dim ben :)

• hayırlı ugurlu olsun ama kısa donem ıcın gecıcı olarak geldı bunu unutmayalım.. teknık dırektoru gonderecegıne pek ınanmıyorum ama gıdersede adayım denızlı.. şu sıskın kadroyu azaltıp maaslara cekı duzen versınler oynamaya gonlu olmayanı satsınlar abdurrahım albayrak alı durust ısını bılen adamlar daha ılerıye gıdecegımız asıkar..

0|0
    0|1
  • Lucescu.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yılmaz vural kaliteli bir takımı çalıştırıken izlemek istiyorum onu küme düşmeye değilde şampiyonluğa oynayan bir takımı olsun adamın ahir ömründe...

0|0
    0|0
  • Terim ne zaman sattı bizi? Anlamıyorum arkadaş adamı kovdular bizimkiler sattı diyor. Onun kadar galatasaraylı olun o zaman ona laf edin. Adama eleman dediler adam Glatasaray için eleman da olurum dedi. Adamı kovdular asolan GALATASARAY dedi. Adamı çağırdılar, Galatarasaray Tercih değildir benim için dedi ve geldiği gibi berbat giden takımı şampiyon yaptı. Ş. liginde çeyrek final oynattı. Başarılarını saymaya zaten gerek yok. Ne yapacak bu adam daha Galatasaray için? BUGÜN GALATASARAYLI OLDUĞUN İÇİN GURURLUSUN FALAN AVRUPADAKİ KUPALARDAN DOLAYI MAZİNDEN DOLAYI. İŞTE BU DUYGUNUN SEBEPLERİNDEN BİRİ TERİM! Çok kızdım.

0|1
    0|0
    • Tb kardeşim bazı görünüş Galatasaray'lıları satıp gittiği gibi saçma sapan akılsizca düşünceler içinde onlara sadece acıyorum

• lucescu ya da fatih terim olmadan bu takım adam olmaz. gidip rijkaard ı getirttik o bile takımı batırdı.. yahu sen ne diye burak yılmazı besliyorsun ki? adam beş para etmiyor. selçukta eskisi gibi değil.. oynamayanı göndersene abi.. piyasada futbolcu mu yok? prandelliye gelince; mevkiisi sağ kanat olan adamı solda oynatır.. ne biçim teknik direktörsün sen kardeşim?

0|1
    0|0
  • kesinlikle yılmaz vural gelsin o hoca çok şey biliyor teknik taktik futbol görüşü yıllardır bu şansı istediği büyük takımlardan teklif alamadı bilmiyorum hep yabancı hoca merakımız var ama şundan eminim ki mancini ve prandelli den daha iyi bir gs olur gelirse

0|0
    0|0
  • Prandelli gibi adamlarin böyle rahat harcanmamasi gerekir..
    Duygun Yarsuvat'in da söyledigine göre Prandelli kalacak. Ve umarim kalir.
    Adini ilk duydugumda Soner Yalcin'in avukatiydi. Haricinde ergenekon kumpasi icin yaptigi aciklamalar umut vericiydi. Su an halen ne denli dik durmaya devam ediyor bilemem ama umarim artik yönetimle baslayan bu degisim, bizi Türkiye Cumhuriyetinin takimi yapar.
    Carsi gibi taraftar grubu, Aziz Yildirim gibi ( tabi cikinca Fethullah düsmanligi ugruna agiz degistirmeyecek ) bir baskan..

0|0
    0|0
  • İyi bir gelsin

0|0
    0|0
  • Hayırlı ugurlu olsun. Ama bence Lucescu daha başarılı olacaktır. Kim gelirse gelsin hizmet etsin başarılı etsin Türk takımını. Bir fenerbahçeli olarak yorumumdur.

0|1
    0|0
  • İMPARATOR FATİH TERİM !! Satti gitti değil bilip bilmeden konuşma elalemden duyduğun sahtekar galatasaray yandaşlarından çıkardı tataftardan duyduğun lafları burada gelipte söyleme satmak ne kelime adam ömrünü verdi bu takıma !! Bazı şerefsizler mecbur bıraktı başarıya odaklı sözleşmelerle!! Imparator da yakışanı yaptı sustu kabul etti bunuda çekmeyen o şerefsizler ufak çaplı bir oyunla hem onun yandaşlarını hemde imparatoru gönderdiler !

0|1
    0|0
    • kusura bakma ünal aysal ya gs ya milli takım diye tercihini yap demiş oda ikiside demiş o zaman sana bay bay demiş aysal fatih terim milli takımla gs'yi aynı anda götüremiyordu aysal doğru yaptı gitsin demirörenle kanka olsun gs düşmanlarıyla oturup kalksın

• burada at gözüklü olan sensin. Fatih Terim Galatasaray ın başındayken ben bu TFF ile hayatımın sonuna kadar mücadele edeceğim diyip sonra gidip o hakaret ettiği adamlarla kader arkadaşı oldu. Şu anda kendisi Gs düşmanları ile birlikte çalışıyor

• @baros15 he abicim he bak işine hadi ;-)

• Ağzının ortasına kürekle vururum ha
    fatih terimi adi aysal sattı adam antremandayken
    işine son verildi
    2sene üst üste lig kupası
    2sene üst üstte gruptan cıkıp çeyrek de elendik
    www.ohadiyorumm.com/.../Eli-cebinde-izlemek.jpg

0|0
    0|0
    • Fatih terim o kadar karakterli bir adamdı tükürdüğünü yalamazdı.
      Demirörene o kadar saydırıpta ardından onun himayesinde çalışan biri satıcıdan başka birşey değildir.

• Aysal arkasında durmadı belki ama bunda en büyük suçlu terim.

• Aysal takımda daha doğrusu ortamda kendisinden yüksek kimseyi çekecek zihniyette degil
      terim e
      albayrak a
      Sabri ye
      eboue
      daha. nolsun takımın kimyasını. bozdu
      biri gelir ceyhunu oynatır
      biri gelit veyseli oynatır
      nedir laan bu

• Galatasarayın Sla

0|1
    0|0
    • Slaven Bilic gibi bir teknik direktörü olsun Şampiyonlar Ligi Finali oynar kalite var ama Taktik yok, cevabımı yarıda kesti ehehe

• Bence ıyı oldu en azından abdurrahım albayrak yonetimde yer alcak.
    T. d olarak yılmaz vural'a bir kerede olsa şans verılmelı.

0|0
    0|0
  • Lucescu gelsin gelecekse gerisi boş

0|0
    0|0
  • İnparator bizi satmaz baskanla olan sorununu milli davaya ceviren siyasiler yüzünden milli takima gitti gitmeseydi milletin gözünde ya korkak ya da milli gorevden kacti diyecekti fatih hocanin olmadigi yerde lucescu olmasini isterdim ama oda gelmez

0|1
    0|0
  • Doğru olan buydu. Duygun Yarsuvat'ı bilmem ama yanindaki yöneticiler doğru kisiler en azından. Yeni teknik direktör olarak prandelli gitmeli, Fatih Terim kesinlikle gelmemeli. Hep ayni senaryo usandik artık. Kesinlikle Türk antrenör gelmeli

0|0
    0|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak hayırlı olsun diyorum.

0|0
    0|0
  • Mircea lucescu gelsin

0|0
    0|0
  • Mustafa Denizli

0|0
    0|0
  • kesinlikle lucescu, duygun yarsuvat lise geleneğinden olduğu için biraz bozulmadım değil ama aysal döneminin bir nevi devamı olacağı için çok iyi oldu...

0|0
    0|0
  • Ünal başkanin gitmesine üzüldüm :/

1|0
    0|0
    • Bu arada ersun yanal dışında hepsi olur eski fenevliyle işimiz olmaz.

• Bu yaşlı beyinleri bırakması lazım Türk futbolunun genç yenilikçi dinamik başkanlara ihtiyacı var.
    Hayatı başarılarla dolu olabilir ama kulüp sadece futboldan oluşmuyor bir sürü branş var. Özetle bir halt olmaz bu adamdan

1|0
    0|1
  • sayın süslü,
    öncelikle soru için teşekkür ediyorum. yoruma gelince de sayın yarsuvatı pek tanımam ama abdurrahim albayrakın yönetici olmasına çok sevindim bana göre yılmaz vural teknikdirektör olmalı :)

0|0
    0|0
  • luce gelmez. shaktarda çok iyi bir grafik yakaladı.
    yerli hoca gelmesi daha iyi olur.
    duygun bey bana soracak olursa tereddütsüz davala-şaş ikilisi derim...

0|0
    0|0
  • Fikret orman😄

0|0
    0|0
  • Yılmaz vural mı asdad :D

0|0
    0|0
  • En mantikli şık Ersun Yanal ne yazik ki TD yok piyasada Lucescu var o da gelmez bir ihtimal Mustafa Denizli olabilir

0|0
    0|0
  • başka adam mı bulamadılar.. nerdeyse mefta olacak adamı etmişler başkan!!

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 10

• Kismet

0|0
    0|0
  • Fatih Terim

0|2
    0|0
  • İyi ki geldi başka kim gelebilirdi ki en doğru karar kesinlikle

0|1
    0|0
  • Ben Ünal Aysal'ı seviyordum :/ Galatasaray'ıma hayırlı olur umarım.

0|1
    0|1
    • Ünal Aysal candır o adam bize çağ atlattı borç bırakmadı medya tarihin en büyük yalanını yazıp o gazla Aysalı göndertti biz de yedik

• Care Terim

0|2
    0|0
  • Fatih Terim gelsin:)

0|1
    0|0
  • Fatih terimin yerini kimse tutamaz.

0|1
    0|0
  • ersun yanal mı 1 yıl önce küçük görüyordunuz ne oldu şimdi istiyor musunuz :)

0|0
    0|2
  • albayrak gelse

0|1
    0|0
  • İyi oldu da adam Prandelliyle devam edecek :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...