Herhangi bir yerde herhangi bir insanla göz göze geldiğinizde ne yaparsınız?

Herhangi bir yerde(otobüs/market vb.) herhangi biriyle-bu kişi daha önce gördüğünüz biri de olabilir,belli bir süre aynı ortamda bulunmak zorunda olduğunuz biri de örneğin otobüste metroda- göz göze geldiğinizde ya da birinin size 2-3 kez baktığını gördüğünüzde ne yaparsınız? İnatla gözünün içine mi bakarsınız? Ya da fark etmemiş gibi yapıp bakmaz mısınız?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer guzel bı kızsa o gozunu kacırıncaya dek bakarım sankı oyunmus gıbı eğer tipım değılse otobusten ınerım :D Eğer market falansa hemen urunler hakkında konu açarm taktik bu :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gözümü kaçırırım. Öyle gözünün içine bakmayı sevmem, gözümün içine bakılmasını da sevmem. Hani konuşurken zamam zaman karşıdakinin gözüne bakarım, sevidğimin gözünün içine bakarım ama dışarda her hangi birinde gözlerimi kaçırırım, rahatsız olurum çünkü.

1|0
    0|0
  • bakmamayı tercih ederim sinirli isem erkek bana bakıyorsa ona sinirli şekilde bakarım ne bakıyorsun lan derse ya ona olan olur yada bana.kız bakıyorsa bakamam tuhafıma gidiyor.

0|0
    0|0
    • Aa? Neden tuhafına gidiyor? Belki seni hoş buldu ya daa birine benzetti ha ne dersin? :D

• Hahah hadi ya.Otobüste baksan ne olacak zaten.Sonu evlilik falan mı :D

• hani derler ya benden çok yaşayacaksın olay zaten otobüs durağında geçti.belli olmaz kızla bakışırken 2 çocuğa bakar bir vaziyettede bulabiliriz kendimizi.yanlış anlaşılmasın evlilik manasında.

• kesin beni sevioyr derim kaçarım ondan

0|1
    0|0
  • Erkek ise döverim Kadın ise severim..

0|0
    0|0
    • bu özenti maço halinle ancak bizi döversin sen ya

• nedense maçolar yatakta süt dökmüş kediye dönerler peki ya sen?

• Yatakta sütün ne işi var..der konuya devam ederim..

• Bakmam , niye bakayım ki

0|0
    0|0
  • bakmam heralde yada gider konşrm ne baktn yeenim die

0|0
    0|0
  • Kacırırım genelde.

0|0
    0|0
  • Bacım birine benzettin herhal der çeker giderim:):)

0|0
    0|0
  • Ya önüme/dışarıya bakarım ya da telefon ile falan uğraşırım. Muhtemelen iPod'tan şarkıyı değiştiriyor olurum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Benim psikopatlığımdır bu :D herhangi bir sebebi olmasına gerek yok bazen insanların gözlerine direk bakarım, o insan rahatsız olsa bile çekmem gözlerimi. yolda bi erkek/kadın gözlerime baksa aynı şekilde bende bakarım ama böyle mesaj verici şekilde değil. Karşıdakinin gözlerinin en derinine bakarsan ne mal olduğunu anlarsın bu yüzden iyi bi analiz yöntemi..

Ha kavga konusu da olabiliyo bazen o ayrı :D

2|0
    0|0
  • Sanki dalmisim da goz goze gelmişiz gibi davranır alelade gözlerimi çeviririm.

Sonra da bir daha bakmam aynı yone, karşımdakinin cesaretlenip gelmesini filan istemem cunku.

1|0
    0|0
  • öyle denk geliyorsa neyse de sapıklar var yiyecek gibi bakanlar mümkünse görüş alanından çıkmaya çalışıyorum rahatsız edici oluyor.

1|0
    0|0
  • bazen gülümsüyorum bazen camdan dışarı bakıyorum bazenlerle ölçülecek davranış bendeki.standart,kalıp vs. yok

1|0
    0|0
    • Otobüste sana baktığını farkettiğin kıro amcaya gülümsemiyorsun değil mi? :D

• Benzetti herhalde birine derim kafamı çeviririm genelde.

0|0
    0|0
  • çok oluyo öyle bazen bakışlarına karşılık verdim de oluyo

0|0
    0|0
  • kafamı çeviririm

0|0
    0|0
  • Bakmam bi daha

0|0
    0|0
  • kafamı çeviririm tanımadığım birinin gözlerinin içine bakmam ben .

0|0
    0|0
Yükleniyor...