Başkalarının hakkınızda ne düşündüğünü hiç merak ettiniz mi?

Başkalarının hakkınızda ne düşündüğünü hiç merak ettiniz mi? Ben çok merak ediyorum da hem de çok. O kadar ki herşeyden çok. Ama kimse sorsam politik cevaplar veriyorlar. Ya da geçiştiriyorlar. Bunu öğrenmenin iki yolu var. Ya dedikonuz yapılan bi yerde iyi bi arkadaşınız sizin adınıza laf taşıyacak ya da karşı tarafı fena halde kızdıracaksınız. Daha samimi bir yol ile bu yapılamıyor mu ki acaba. Neden dürüst değiliz ki biz? Yavşaklar sizi.

0|0
85

En İyi Kız Görüşü

• ettim ediyorum edeceğim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Merak etmiyorum. Yaşadıklarımdan sonra anladım ki kimsenin düşüncesi önemli değilmiş. Hatta değer vermeden önce dönüp dönüp tekrar düşünmek gerekiyormuş. Kendin ol,kendine de güven başkalarının ne dediği önemli değil.Sen memnun musun?mutlu musun? O zaman sorun yok. Kimseden hayır yok çünkü.Sonuçta bi aklın var dmi? Kendi aklın,düşüncelerin sana yeter.Merak da etme derim önemli olan senin ne hissettiğin.Dönüp bi kendilerine baksınlar.

0|0
    0|0
  • Ben kendimi biliyorum ya hani bağlamaz başkalarının düşünceleri beni . Hani her k*pek havlar misali :D

0|0
    0|0
  • Ne düşünürse düşünsün bağlamaz beni.İnsan kendini bilsin yeter.Yoksa insanlar boş boş atıp tutuyor bilmeden,tanımadan seni.O yüzden başkası bilmiş bilmemiş bir ederi yok.Gereği de yok.

0|0
    0|0
  • Ben de merak ediyorum etmesine ama her zaman arkamdan konuşulur yüzüme söylenmez hicbir sey.

Keske insanlar biraz da olsa dürüst olsa... Mert olsa da yüzümüze söyleseler düşündüklerini.

0|0
    0|0
    • İşte bende bunu istiyorum ama yok yok yok.

• Aklımı kaybetmem inşallah ne bileyim zor be .

• :) takmaya değmez aman.

Cok konuşurlarsa arkandan onlara söyle seslen:

Arkamdan konuşanlar arkamda takılmaya devam etsinler ;)

• ben de merak ederim ama sonra diyorum ee sen ne düşünüyorsun başkası hakkında. neredeyse hiçbir şey. farklı değilizdir, pek bir şey düşündüklerini sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • Yov yov. Ben kişiyi ilk gördüğüm anda hakkında bişiler düşünmeye başlarım. Herkesin hakkında bir fikrim vardır yani. Belki o yüzden merak ediyorum.

• bir şeyler mi düşünürsün yoksa bir şeyler mi hissettirir. kişilere bakıp haklarında şöyle böyle demek inanılmaz zor bir şey.

• yok bence gayet kolay bişey ilk intibada kişi ne olduğunu gösterir zaten. Yanılma payım %5-8 dir yani o kadar iyi tanırım kişileri.

• ediyorum ama doğru cevabı hiç bir zaman alamayacağım için umutlanmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • merak etmesem de söylüyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne düşündüklerinden ziyade bazen ilk izlenimi merak ediyorum. Yani ilk gördüklerinde zihindeki görünüş nasıl.

0|0
    0|0
  • ne laf taşımayı neden lafımın taşınmasını sevmem.illaki arkadamdan kötü konuşan küfür eden vardır.iyilik bende kalsın hakkım helal olsun diyorumki belki birgün bundan pişman olursa diye.o yüzden ne kıza ne erkeğe yakışmaz bu tür dedikodulu cümleler.teknolojiden konuşmayı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Sosyal fobililere acımalısın bu konuda

1|0
    0|0
    • onlar bence bu durumun şeyini çıkarıyorlar. kendileri hakkında düşündüklerini başkalarının gözlerinde görmekten korkuyorlar sanırım.

• bakan o ne aga ilk senden duydum. fobininde bokunu çıkardılar. Herşeyin fobisi var.

• millet benim hakkımda ne düşünüyorsa Allah ona iki katını versin derim :)))

0|0
    0|0
  • Umurumda degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...