Bazı kızların peşinden evlenmek için çok erkek koşuyor bunu nasıl başarıyorlar?

bazı kızların peşinden evlenmek için çok erkek koşuyor bunu nasıl başarıyorlar ?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• umursamayarak tabi ki. az güzel olacaksın az bakımlı olacaksın güzel konuşan bir dilin olucak dişlerin ve giyimin iyi olucak ve umursamayacaksın biraz cool olacaksın yani.çünkü elde edilemeyen sevilir hep şahsen kolay kızlardan hoşlanmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Her kızı illaki çok fazlaca kişi ister ama bir kişi alır. Çok fazla peşinde koşulan kızın elbette nedenleri de vardır. Ya çok güzeldir, ya zengindir, ya da imanı ve akidesi yerindedir. Peşinde koşanların niyetlerine bağlı olarak bunlardan herhangi bir neden olabilir.

0|0
    0|0
  • çünkü o kızlar bazıları gibi dişiliğini kullanıp ön plana çıkmaya çalışmıyor.onlarda seviyor seviliyor ama bazı şeyleri zamanında ve doğru kişiyle yaşamak gerektiğini biliyorlar..Ayakları yere sağlam basıyor ve karakterleri oturmuş oluyor bide biras güzel oluyolardır tabi :)

0|0
    1|0
  • bir kişi üç nedenden dolayı kabul görür.dış görünüşü maddi durumu ve inançlı olması.asıl tercih edilmesi gereken inançlı olandır.çünkü gerçekten inançlı olan biri inançlı bir kızla evlenirse her zorluğu aşarlar.güzellik yada mali durum geçicidir.gerçek inanç ise kalıcı.

0|0
    0|0
  • harbi kız olmakla ;) kıçı başı oynayan kızın peşinden gece işe yarar belki diye koşarsın harbi kızın peşinden ilerde eşim olsun diye koşarsın

0|0
    0|0
  • döte kısmet olunca bir şey bağdat'tan gelirmiş misali..

1|0
    0|0
  • çünkü onlar akıllarından yoksun insanlardır. akıl boşuna verilmemiş bir insana onu değerlendirmek lazım. ne peşinden koşarım nede koştururum mantığıyla hareket etse herkes gerçekleri görecekler ama işte...

0|0
    0|0
  • para özgüven

1|0
    0|0
  • bir kızı 1000 kişi ister 1 kişi alır mantığından kaynaklanıyor :)

0|0
    0|0
  • kariyeri sağlamdır :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• gönül işte akada b..da konuyor.

0|0
    0|0
  • yok öyle bişi reklam onlar...pazarlama iyi yapılıyordur...

0|2
    0|0
  • Şuana kadar ki, butun sevgililerim benimle evlenmeyi dusundugunu söyledi,belki de ezberlenmis ya da beni evlenilecek bi kız olarak gorduler :)

0|0
    0|0
  • Kariyer-Maddi durum erkekler parayı seviyor.

0|0
    0|0
  • çok evlenme teklıfı aldm.genelde anneleri istiyor beni sebep güzel olmam.herkes ogluna güzel kız arıyor..yemegni bile ben yaparım yeterki oglumla evlen diye yalvaranlar oldu.

0|0
    1|0
  • belki evlenmek vaasdiyle başka amaçların epeşidne oalnalr koşuyodur

0|0
    0|0
Yükleniyor...