Suplement kullanmadan vücut geliştirme yapılır mı?

abartılı bir vücut istemiyorum, suplementsiz vücut geliştirme yapıp birde vücut geliştirmecilerin keskin yüz hatlarına sahip olabilirmiyim hatta vücut geliştirmeden çok keskin yüz hatlarına sahip olmak istiyorum

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yapilir neden yapilmasin sadece alıcagin sonucun zamani biraz uzar ama beslenmene dikkat edersen gerek kalmaz

0|1
    0|0
    • zamanı uzasın önemli değil de ne kadarşlık bir süre mesela 1.90 boya 70 kiloyum ne kadar sabuırlı olmam gerekiyor

• yüz hatlarım değişir mi

• Genetik o birazda onun icn bsy diyemem

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Abartılı bir vicut yapmak o kadar kolay değil zaten istemekten daha fazlasını gerektirir :) Yağ oranını %7'den aşşağıya indirirsen yüz hatların, kemikli surat dediğimiz olay çıkar :D Kolay gelsin.

0|1
    0|0
  • Vücut geliştirmenin binlerce yıllık tarihine karşın "supplement" dediğimiz fabrikasyon sporcu ek besinlerinin 100 yıllık tarihi bile olmadığına göre, sorunuzun cevabı ortada. Başarılar.

0|1
    0|0
  • Olur bal gibi olur duzgun beslenirsen sekersiz aburcubursuz duzenli olarak karbonhidrat ve proteinlen ve sıkı bir calismaylan her turlu olur

0|1
    0|0
  • 1.5 senedir vücut geliştirme yapıyorum ve supplement kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Yaparsin yexiklerine dikkat etmen gerekicek

0|0
    0|0
  • Süreyi uzatarak olabilirsin

0|0
    0|0
    • ne kadarşlık bir süre mesela 1.90 boya 70 kiloyum ne kadar sabuırlı olmam gerekiyor

• Kilo almalısın az daha 8 aya istedin vucuda girersin

• 1862 m yürüyerek 100 kalori yakarsan, 1 kaloriyle kaç m yürürsün hesapla işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...