Karın kası özellikle erkekler baksın :)?

Hepinize merabalar arkadaslar ben karın kası yapıyorum henüz yeni basladım balfix falan cekiyorum mekik çekiyorum bir çok ısınma harkeeti yapıyorum haftasonları kosuyorum spor yağpıyorum bunlar yeterlimi bilmiyorum karın kası yappmak için önerileriniz var mı?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• bol bol protein tuket yesillik ye cola fanta vs gibi seylerden uzak due sigara iciyosan azalt veya birakabilirsen birak ayrica 10 dakikalik karin kasi antremanlari var her gun sadece ondan yapsan yeter ben 12 dklik bir antremanla 2 hafta gibi bir surede karin kaslarini belirginlestirmistim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ust karin mekikle ve birkac barfiks hareketiyle gelisiyorda alt karin egzersizlerini arastir derim. Tabii beslenmen cok onemli arkadasin dedigi gibi.

0|0
    0|0
  • Mekik cekerken adam akıllı yaparsan olur

0|0
    0|0
  • karın kası için en önemli faktor beslenmedir.
    ben 1.5 senedir fitness yapıyorum ama hayla tam olarak 6 taneyi çıkarbilmiş değilim. üstte 4 tane var alttaki 2 tanesi kayıp :D

beslenme çok önemli.

0|0
    0|0
  • Barfiks ve karın kası ne alaka?

0|0
    0|0
  • Balfix çekerken sırt ve kanat kasları olusur. Onun için balfix çekerken yukarı çekme kendini asılı durup 2 bacagını karnına doğru çekerek hamle yap ya da düz bir şekilde bacaklarını havaya kalrıdmaya çalış ve 2-3 saniye havada tutmaya çalış

0|0
    0|0
  • barfix demirine asılı dururken karın çalışabilirsin, bacaklarını kalcadan itibaren havaya kaldırıp veya dizlerini sağa ve sola kaldıp yapabilirsin youtubeden araştır, mekikten daha etkili karın kası yapar

0|0
    0|0
  • mekik şınav çek ve koş çabuk yaparsn

0|0
    0|0
  • Balfix hahahhahha salkd

http://inciswf.com/1269236582.swf

0|0
    0|0
    • yanlıs yazmısım barfix olacaktı o -_-

• Yeterli ama karın kası 1 yılda ANCA belirginleşir , çikolata falan yersen bide hiç şansın yok

0|0
    0|0
  • Karbonhidratı kes protein ağırlık beslen yaptıklarının yanına bunuda yaparsan 40 günde çıkar

0|0
    0|0
  • Gunde 4 set maximum mekik yeter

0|0
    0|0
  • yeter yeter ben çimonta falan taşıodum öyle kas yaptım =)

0|0
    0|0
  • İğrenç

0|0
    0|0
  • hareketleri bolca yap işte

0|0
    0|0
  • Bol bol ye hergün kardiyo yap mekik var olanı gelistirir o 6 parça herkeste var sadece gözükmüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...