Fenerbahçe taraftarlarına soruyorum: "1 MİLYON ÜYE" projesi sizce başarılı olur mu?

Olmazsa neden olmaz. ne kadar üye gelir kulübe?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ıgrenc bır reklamı var.. anıtkabırı falan koymuşlar fenerbahce fenerlılerın olsun dıye falan demısler bır parmak cıkmış mecbursun der gıbı hareket cekıyor.. bu fener kendını ne sanıyor yahu kım napsın fenerı ele gecırıpte.. 100000 kışı toplayamazlar hadı olsun 300000 fazlası ımkansız..

0|0
    0|0
    • Stadı daha dolduramıyoruz. Bu başkan gitmeli ve taraftarla empati kurabilen bir yönetim gelmeli. Potansiyel çok ama küstürdüler taraftarı farkında değiller.

• bencede azız yıldırım turk futbolunda kap kara bır lekedır.. yaptıkları ektıgı nefret tohumları uzun yıllar sılınemez

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence katılanlar gerizekalı o parayı git fakir birine ver daha hayırlı olur kendisi için not:Fenerbahçeliyim

0|0
    0|0
    • Teşekkürler. Ama taraftarın değer görmediği bir yönetime ben de asla bu şekilde destek vermezdim. Bizi sağılacak inek gözüyle görüyorlar.

• Yani çok güzel değinmişsin tebrik ederim

• Ben teşekkür ederim. Daha söyleyecek çok lafım var ama yazması zor.

• olur kardeşim. mali yapısı ve üye sayısıyla en büyük kulüp. Bence tutar.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler.. Ama iyi bir Fenerli olarak 100 bini zor bulurlar diyorum.

• çok fzla fenerli taraftar var ama iş üyeliğe gelince herkes üye olurmu bilmem. Ama gönlüm olmasından yana..

• olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...