Sporda anlayanlar bakabilir mi?

şimdi boyum 160 ölçüler 80-58-88 bana bir arkadaşım hem uzamak için hemde geniş ve dolgun göğüsler ve omuzlar için barfix çekmen yararlı olur aşırıya kaçmadan dedi sizce doğru mu? eve barfix demirleri taktırcm boşuna mı yoksa gereklimi lütfeeen

Güncellemeler:
tam olarak bilen biri yardımcı olsun ltfen

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle boy uzaması genetik bir olaydır, eğer genetiğinde uzun bir boy varsa uzarsın yoksa uzamassın.
    ayrıca barfiks öncelikli olarak sırt kaslarını çalıştırır, omuz ve göğüs için daha iyi verim almak istiyorsan eve dumbell seti almanı öneririm. omuz ve göğüse yönelik antreman yapman için daha iyi olur.

bu arada vücut ölçülerin süper, kalçanı 2cm daha büyütürsen çok daha iyi olur.
    düzenli squat yapmanı öneririm ama sen bilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Merhaba, sorunuza çok detaylı yanıtı şu yazımda vermiştim, okumanızı öneririm: www.bodytr.com/.../...me-hareketleri-programi.html

Siz yine de barfiks demiri taktırıp barfiks çekin ama, iyi yaparsınız.

0|0
    0|0
  • Gerçi barfix çekmek her babayiğit hatun erkeğin harcı diildir zor o işler. Ama işi bir kaptınmı vücut süper fit olur yalnız kol kası da fena yapar. Aşırısı bayan da durmaz haberin ola.

0|0
    0|0
  • Kızlar erken yaşta uzar, erken yaşta durulur. (bunu hatırlatmak istemem)
    Barfiks kanat kaslarını çalıştıran bi' harekettir.. (göğüse çok fazla etkisi yoktur)

0|0
    0|0
    • önemli olan omuz genişliği az bir göğüs uzun boyyyy en önemlisi uzun boy ve ergenlikteyim tam

• Mesaj atabilirsen detaylı anlatabilirim :)

0|0
    0|0
  • Dostum barfix in boy uzamasina cok fazla etkisi olmaz. Boy uzamasi icin googledan streching hareketlerine bakabilirsin. Barfixin omuza etkisi olur ama daha etkin olarak sirt kaslarini calistirir. Gogus kaslarina etkisinerdeyse hic yoktur

0|0
    0|0
  • Internetten ordu jimlastigi hareketlerine bak ama tüfeksiz hareketleer serisi 12 kordinasyon hareketi gunde 4 kes rambo gibi olursun :)))

0|0
    0|0
  • belirli bir yaşa geldiysen boyun uzaman zorlama bence fazla.

0|0
    0|0
  • Dogru demis

0|0
    0|0
  • barfiks iyidir ama onunla yetmezki.. :(

0|0
    0|0
    • besin ve diğer hareketleri yapıcam ama en önemlilerinden biri barfix dedi

• tam ergenlik yaşıı

• pes etme uyku beslenme spor önce boy ise bunlar!

• dene bişey kaybetmezsin. ayrıca git voleybol oyna acele et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• boy uzaması için faydası varmış onu biliyorum bir tek ayrıca büyük göğsü napıcan kızım ya hamallıktan başka bişey değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...